Ruský krasobruslař Vladimir Morozov (*1. 11. 1992) jeho partnerkou ve sportovní dvojici je Jevgenija Tarasovová

15.2.2018  3:28, aktualizováno  5:38
Čeští krasobruslaři Anna Dušková, Martin Bidař si po radosti z postupu užili i volnou jízdu. Známkou 123,08 bodu se přiblížili na jedenáct setin osobnímu rekordu z loňského vydařeného...

Sladká jistota. Krasobruslaři Bidař s Duškovou pojedou volnou jízdu

14.2.2018  3:48
Pouhé tři měsíce po operaci přetržených vazů pojede česká krasobruslařka Anna Dušková olympijské finále sportovních dvojic. Společně s Martinem Bidařem získali v krátkém programu 63,25 bodu a...

Krasobruslařka Medveděvová zlepšila světový rekord v krátkém programu

11.2.2018  5:33, aktualizováno  7:08
Krasobruslařka Jevgenija Medveděvová překonala v týmové soutěži na zimních olympijských hrách v Koreji vlastní světový rekord v krátkém programu. Maximum posunula o 21 setin na 81,06 bodu....

Olympijské týmové soutěže nejlépe zahájili kanadští krasobruslaři

9.2.2018  6:02
Do týmové soutěže v krasobruslení na olympijských hrách v Pchjongčchangu vstoupili nejlépe Kanaďané. Za umístění svých reprezentantů v krátkých programech mužů a sportovních dvojic získali 17...

Tarasovová a Morozov obhájili evropské zlato ve sportovních dvojicích

18.1.2018  20:04
Rusové Jevgenija Tarasovová a Vladimir Morozov díky skvělé volné jízdě obhájili evropský titul v kategorii sportovních dvojic. Finálovou část soutěže na krasobruslařském šampionátu v Moskvě...

Ve finále Grand Prix v krasobruslení nebudou šampioni Hanju a Medveděvová

6.12.2017  14:48
Finále seriálu Grand Prix v krasobruslení, které bude posledním měřením sil špičkových evropských a světových závodníků před olympijskými hrami, se musí obejít bez světových šampionů Juzurua...

Krasobruslaři Dušková s Bidařem se kvalifikovali na olympiádu

29.9.2017  17:17
Sportovní dvojice Anna Dušková, Martin Bidař si zajistila start na olympijských hrách v Pchjongčchangu. Čeští krasobruslaři obsadili v kvalifikaci v Oberstdorfu deváté místo a v redukovaném...

Japonští krasobruslaři před posledním dnem vedou soutěž družstev

21.4.2017  14:44
Japonští krasobruslaři po druhém ze tří dnů vedou soutěž družstev World Team Trophy. V pátek se odpoutali od svých největších konkurentů a vytvořili si tříbodový náskok před americkým výběrem....

Skvělá premiéra. Dušková a Bidař rozjásali Ostravu, jsou sedmí v Evropě

26.1.2017  22:03, aktualizováno  22:35
Dlouho čekalo české krasobruslení na takové naděje a talenty. Teď je má. Juniorští mistři světa Anna Dušková a Martin Bidař zvládli svoji velkou dospělou premiéru skvěle, na evropském šampionátu...

Životní body a 7. místo. Dušková s Bidařem vkročili mezi dospělé náramně

25.1.2017  22:00
Česká radost na mistrovství Evropy krasobruslařů, díl druhý. Po osobním rekordu Hanzlíkové mezi ženami si také sportovní dvojice Anna Dušková - Martin Bidař vylepšila v Ostravě své životní...

Baumrtová skončila na MS na znakařské padesátce čtrnáctá

10.12.2016  8:43, aktualizováno  10:15
Česká plavkyně Simona Baumrtová obsadila na mistrovství světa v krátkém bazénu v kanadském Windsoru v semifinále závodu na 50 metrů znak čtrnácté místo v času 26,90 sekundy. Proti semifinále se...

Americkou brusli na úvod Grand Prix ovládli Uno a Wagnerová

23.10.2016  11:15, aktualizováno  22:36
Vicemistryně světa Ashley Wagnerová vyhrála podruhé v kariéře Americkou brusli, úvodní závod krasobruslařské Grand Prix. Mužům vládl osmnáctiletý Japonec Šoma Uno.

Volosožarová a Traňkov vybruslili už svůj čtvrtý evropský titul

30.1.2016  13:07, aktualizováno  13:39
Ruská sportovní dvojice Taťjana Volosožarová a Maxim Traňkov získala na krasobruslařském mistrovství Evropy čtvrtý titul. Druzí v Bratislavě skončili Aljona Savčenková a Bruno Massot z Německa,...

Volosožarová a Traňkov vedou na ME soutěž sportovních dvojic

29.1.2016  16:58
Ruská sportovní dvojice Taťjana Volosožarová a Maxim Traňkov potvrdila na krasobruslařském mistrovství Evropy roli favoritů a po krátkém programu v Bratislavě vede. Olympijští vítězové ze Soči...

Soutěž sportovních dvojic na ME ovládli Kavagutiová a Smirnov

1.2.2015  14:08
Sportovní dvojice Juko Kavagutiová, Alexander Smirnov se po pěti letech vrátila na evropský trůn. Ruští krasobruslaři ve Stockholmu stejně jako v kategorii žen získali všechny medaile. Stříbro...