Vít Müller

Medaile z univerziády: dálkař Juška má zlato, Mäki a štafeta bronz

28.8.2017  14:52, aktualizováno  15:48
Dálkař Radek Juška vyhrál univerziádní závod v Tchaj-peji. Ve třetím pokusu skočil 802 centimetrů a jako jediný z finalistů překonal osmimetrovou hranici. Bronzové medaile přidali Kristiina Mäki...  celý článek

Z rozběhů na ME družstev postoupila polovina z deseti českých atletů

23.6.2017  20:51
Z rozběhů v superlize mistrovství Evropy družstev postoupila do víkendových finálových běhů polovina z deseti českých atletů. Nechybí mezi nimi překážkářka Denisa Rosolová, které ale nevyšel...  celý článek

Dvojnásobný atletický šampion Müller: Chtěl jsem čas blíž k limitu

17.6.2017  10:46
Nejprve si Vít Müller v Třinci doběhl pro svůj první mistrovský titul mezi dospělými na své individuální trati 400 metrů překážek. Už o dvě hodiny později se radoval z dalšího, tentokrát se...  celý článek

Čeští čtvrtkaři skončili na Bahamách ve štafetě celkově dvanáctí

24.4.2017  11:21
Štafeta českých čtvrtkařů obsadila na mítinku World Relays na Bahamách konečné dvanácté místo. V nedělním finále B obsadili Patrik Šorm, Vít Müller, Michal Desenský a Jan Tesař čtvrtém místo,...  celý článek

České čtvrtkaře čeká na štafetovém mítinku na Bahamách jen malé finále

23.4.2017  10:07
Štafeta českých čtvrtkařů obsadila na mítinku World Relays na Bahamách v rozbězích dvanácté místo a představí se ve finále B. Kvarteto Michal Desenský, Patrik Šorm, Jan Tesař a Vít Müller...  celý článek

Bronzová neděle: Helcelet a mužská štafeta završili medailové hody

5.3.2017  13:25, aktualizováno  20:29
Halový evropský šampionát v Bělehradě je minulostí. Úspěšné představení české výpravy podtrhla dvakrát bronzová neděle. K medaili dotáhl své dvoudenní snažení sedmibojař Adam Sebastian Helcelet....  celý článek

Poslední jméno pro Bělehrad: kvalifikovala se i osmistovkařka Hálová

26.2.2017  17:05, aktualizováno  19:02
Osmistovkařka Kateřina Hálová jako poslední rozšířila český atletický tým pro halové mistrovství Evropy v Bělehradu, výprava tak nyní čítá 27 jmen. Zlínská běžkyně vyhrála na domácím šampionátu...  celý článek

V Brně vyhlížejí divácký rekord. Mistrovství světa nohejbalistů začíná

18.11.2016  10:26
Pohodová atmosféra, pár desítek diváků, žádný velký stres. Takhle nějak vypadá tuctový extraligový zápas. Teď však české reprezentanty požene třítisícový dav. V Brně v pátek začíná světový...  celý článek

Helcelet má evropské stříbro, Holuša za strčení soupeře diskvalifikován

7.7.2016  9:56, aktualizováno  23:41
Čtvrteční program atletického mistrovství Evropy vrcholil soutěží desetibojařů. A úžasný finiš předvedl Adam Sebastian Helcelet. Před poslední disciplínou se dostal na druhé místo, které v...  celý článek

Ve finále v Amsterdamu budou tři čeští oštěpaři či tyčkař Kudlička

6.7.2016  10:45, aktualizováno  21:27
Evropský šampionát atletů v Amsterdamu začal. Do finále se probojovali oštěpaři Vítězslav Veselý, Jakub Vadlejch i Jaroslav Jílek a tyčkař Jan Kudlička. Už v dopoledním programu si další čtyři...  celý článek

Výškařka Hrubá ozdobila první den MČR v atletice v Táboře výkonem 193 cm

18.6.2016  19:48
Výškařka Michaela Hrubá se postarala o nejlepší výkon prvního dne mistrovství České republiky v atletice v Táboře, soutěž vyhrála skokem přes 193 cm a vyrovnala své letošní maximum. Novými členy...  celý článek