Vincent Kriechmayr

Rakouský alpský lyžař Vincent Kriechmayr (*1. 10. 1991)

Norové poprvé v historii ovládli sjezd. Ze zlata se raduje Svindal

15.2.2018  4:46, aktualizováno  10:26
Norský lyžař Aksel Lund Svindal ovládl náročný olympijský sjezd. Za dvojnásobným mistrem světa dojel jeho krajan Kjetil Jansrud. Bronz putuje do Švýcarska zásluhou Beata Feuze.

Pojede se sjezd? Hrozí silný vichr, rozhodne se hodinu před startem

10.2.2018  11:23
Osud nedělního olympijského sjezdu v Pchjongčchangu je stále nejistý. Vítr by měl podle předpovědi zesílit na 72 kilometrů v hodině, což je hodnota, při níž už nahoru nejezdí lanovka. Pořadatelé...

Feuz předčil Svindala a podruhé v kariéře vyhrál sjezd ve Wengenu

13.1.2018  14:03, aktualizováno  14:23
Na slavném Lauberhornu hlaholil jásot domácích Švýcarů, jeden z nejobtížnějších sjezdů světa ovládl jejich miláček Beat Feuz. Úřadující mistr světa po šesti letech zopakoval ve Wengenu své...

Fill má malý glóbus za alpskou kombinaci, Berndt první bod v sezoně

12.1.2018  12:53, aktualizováno  15:55
Italský lyžař Peter Fill získal ve Wengenu malý křišťálový glóbus za celkové vítězství ve Světovém poháru v alpské kombinaci. V druhém a posledním závodě v této disciplíně v sezoně v součtu časů...

Kriechmayr předčil Jansruda a vyhrál superobří slalom v Beaver Creeku

1.12.2017  20:09, aktualizováno  20:34
Doufal, že vyhraje i druhý superobří slalom v sezoně, jenže norský favorit Kjetil Jansrud skončil v americkém Beaver Creeku „až“ druhý. O 23 setin rychlejší byl Vincent Kriechmayr, který se tak...

Nor Kilde má malý globus, poslední super-G sezony vyhrál Feuz

17.3.2016  12:30
Norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde získal poprvé v kariéře malý křišťálový globus za celkový triumf v superobřím slalomu Světového poháru. Ve finále ve Svatém Mořici skončil na děleném druhém...

Jansrud triumfem v Kvitfjellu udržel naději na obhajobu v super-G

13.3.2016  13:08, aktualizováno  15:28
Předposlední superobří slalom sezony Světového poháru vyhrál v norském Kvitfjellu domácí lyžař Kjetil Jansrud a uchoval si naději na obhajobu celkového triumfu v disciplíně. Před čtvrtečním...

Švýcar Janka vyhrál superobří slalom na olympijské sjezdovce v Čongsonu

7.2.2016  8:13, aktualizováno  10:30
Švýcarský lyžař Carlo Janka ovládl superobří slalom Světového poháru na olympijské sjezdovce v korejském Čongsonu. Druhý dojel se ztrátou 82 setin vteřiny Christof Innerhofer z Itálie, třetí...

Jansrud vybojoval v Kvitfjellu malý glóbus za superobří slalom

8.3.2015  12:50
Norský lyžař Kjetil Jansrud vyhrál superobří slalom Světového poháru na domácí trati v Kvitfjellu a poprvé získal malý křišťálový glóbus. Na trůnu pro krále disciplíny střídá slavnějšího krajana...