Chorvaté otestovali své mariny. Vítězem je přístav na ostrově Krk

25.9.2017  12:37
Plachtění na jachtě podél jadranského pobřeží v Chorvatsku je stále populárnější i mezi českými turisty. Podívejte se, které mariny ocenili jako nejlepší sami chorvatští novináři. Na prvních...  celý článek

Martincové se daří na antuce v Gstaadu, Veselý v Umagu skončil

21.7.2017  17:36, aktualizováno  22.7 0:34
Tenistka Tereza Martincová pokračuje na antukovém turnaji v Gstaadu ve vítězném tažení a podruhé si na okruhu WTA zahraje semifinále. Den po životní výhře nad světovou dvacítkou Caroline...  celý článek

Veselý si poradil s Albotem a na turnaji v Umagu je ve čtvrtfinále

19.7.2017  19:23
Jiří Veselý postoupil do čtvrtfinále antukového turnaje v chorvatském Umagu. Ve 2. kole porazil moldavského tenistu Radua Albota po setech 7:6, 6:2.  celý článek

Veselý v Umagu deklasoval Gombose, v Gstaadu zaválela Martincová

18.7.2017  18:46
Jiří Veselý suverénně ovládl česko-slovenský tenisový souboj v 1. kole antukového turnaje v Umagu. Norberta Gombose porazil 6:4, 6:0.Tereza Martincová na úvod klání v Gstaadu smetla Rusku Irinu...  celý článek

Cyklista Kaňkovský dojel v Umagu šestý a získal první body

3.3.2017  9:53
Cyklisté hradecké stáje Elkov Author získali body do světového žebříčku UCI hned ve druhém závodě. Na konto své i svého týmu je v jednorázovém podniku Umag Trophy zapsal Alois Kaňkovský, který v...  celý článek

Zranění k tomu bohužel patří, ví trenér hradeckých fotbalistů Pilný

13.2.2017  10:29, aktualizováno  11:14
Fotbalisté Hradce Králové se na konci minulého týdne vrátili ze soustředění v chorvatském Umagu. Podle trenéra Bohuslava Pilného přes některé nepříjemnosti svůj účel splnilo.   celý článek

Holeš: Koleno bolelo delší dobu, teď už operaci nešlo odkládat

4.2.2017  13:47
Obránce hradeckých fotbalistů Tomáš Holeš bude v úvodu jarní části nejvyšší soutěže absentovat. Má totiž za sebou čtvrteční operaci kolena a před sebou několik týdnů nutné rekonvalescence.  celý článek

Koukalová nestíhala, ale postupuje. Siniaková v Bad Gasteinu končí

20.7.2015  16:27
Klára Koukalová byla na turnaji v Bad Gasteinu výrazně horší než její soupeřka, i tak si zahraje druhé kolo. Německá tenistka Anna-Lena Friedsamová si za stavu 6:1, 4:0 a 30:15 při pádu podvrtla...  celý článek

Kam jezdí Češi do Chorvatska. Víme, kde najdete nejlepší ubytování

10.6.2015  0:00
I letošní rok bude ve znamení hromadných odjezdů do nejoblíbenější „tuzemské“ destinace, Chorvatska. Společně s internetovým vyhledávačem Trivago jsme se podívali, které hotely jsou mezi Čechy...  celý článek

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky: 100 miles of Istria

2.5.2015  0:00
Navzdory citátu jsem do téže řeky vstoupil. A rád. Tak hezký, přátelský a skvěle organizovaný závod, navíc u moře, nejde ignorovat. Tentokrát jsme vyrazili na 100 miles of Istria do Umagu v...  celý článek

Tenisté Rosol a Čermák vyhráli čtyřhru na turnaji v Umagu

27.7.2014  11:13, aktualizováno  23:40
Čeští tenisté František Čermák a Lukáš Rosol ovládli čtyřhru na antukovém turnaji v Umagu. Ve finále přehráli srbsko-chorvatský pár Dušan Lajovič, Franko Skugor 6:4, 7:6. Pro Čermáka to byl...  celý článek

Rosol dostal v Umagu výprask od Čiliče a končí ve čtvrtfinále

25.7.2014  19:00
To byl nášup. Lukáš Rosol solidní formu posledních týdnů nepotvrdil a na turnaji v chorvatském Umagu dohrál ve čtvrtfinále. Domácí tenista Marin Čilič ho vyprovodil po setech 6:0, 6:2.  celý článek

Rosol má formu, další čtvrtfinále si zahraje na turnaji v Umagu

23.7.2014  18:43
Lukáše Rosola čeká třetí čtvrtfinálová účast na turnaji ATP za sebou. Český tenista si na turnaji v chorvatském Umagu poradil Perem Ribou 7:6, 6:1 a v dalším souboji vyzve domácího Marina Čiliče.  celý článek

Český souboj v Umagu nebude. Rosol postoupil, Veselý 1. kolo nezvládl

23.7.2014  0:42
Tenista Lukáš Rosol postoupil do druhého kola antukového turnaje v Umagu, ale s krajanem Jiřím Veselým si v něm nezahraje. Pátý nasazený Rosol v prvním kole vyřadil Diega Schwartzmana z...  celý článek

Kristýna Plíšková a Martincová postoupily, Hájek s Veselým končí

23.7.2013  9:37, aktualizováno  19:18
Tenistka Kristýna Plíšková suverénně postoupila do druhého kola turnaje v Baku. Osmou nasazenou Vesnu Doloncovou ze Srbska vyřídila po setech 6:1 a 6:2. V prvním kole uspěla i Tereza Martincová,...  celý článek

Tenista Friedl: Není moc hráčů, kteří se mnou chtějí hrát

3.11.2010  11:01
Deblový tenista Leoš Friedl na konci července vyhrál po třech letech turnaj ve čtyřhře na okruhu ATP. "V Umagu vyvrcholila má skvělá letní forma na antuce," pochvaluje si třiatřicetiletý rodák z...  celý článek

Tenisoví bratři Bryanové spolu získali rekordní 62. titul, vyhráli v Los Angeles

1.8.2010  12:56, aktualizováno  2.8 8:22
Bratři Mike a Bob Bryanové se zapsali do tenisových dějin. Americká dvojčata triumfovala na turnaji v Los Angeles a získala tak spolu rekordní 62. deblový titul. Ve finále čtyřhry na turnaji v...  celý článek

Tenista Hájek dohrál v Umagu ve druhém kole, nestačil na Melzera

30.7.2010  12:15, aktualizováno  22:29
Český tenista Jan Hájek ukončil své tažení turnajem v chorvatském Umagu ve druhém kole. S turnajovou dvojkou Rakušanem Jürgenem Melzerem prohrál 1:6, 0:6.   celý článek

V Chorvatsku havaroval autobus s českými turisty, 21 se jich zranilo

19.6.2010  10:21, aktualizováno  15:34
Na chorvatském poloostrově Istrie před čtvrtou hodinou ráno havaroval autobus písecké cestovní kanceláře. Převrátil se dvanáct kilometrů od města Umag. V autobuse bylo 38 lidí včetně dvou...  celý článek

Ministr jel za premiérem přes Evropu na kole

24.8.2006  11:09
Lucemburský ministr zahraničí Jean Asselborn projevil naplno svou cyklistickou vášeň a zřejmě také zájem o chorvatského premiéra Ivo Sanadera. Společně se svou ženou za ním vyrazili na kole....  celý článek

Novák bojoval až do půlnoci, ale vypadl

26.7.2006  8:40, aktualizováno  22:31
Praha Jiří Novák nerozšířil počet českých tenistů, kteří postoupili na turnaji v chorvatském Umagu do druhého kola. V dalším dějství ho napodobil Jan Hernych, který vyhrál v utkání s Albertem Portasem...  celý článek

České bitvy vyhrály Benešová a Birnerová

25.7.2006  7:48, aktualizováno  15:01
Praha Českou bitvu na tenisovém turnaji v Budapešti vyhrála podle předpokladů Iveta Benešová. Kateřinu Böhmovou ale porazila až po velkém boji 7:6, 2:6 a 6:4. V prvním kole turnaje v Umagu povolil Jan...  celý článek

Novák se v Umagu do finále nedostal

30.7.2005  22:25
Praha Český tenista Jiří Novák nedotáhl své tažení turnajem v chorvatském Umagu až do konce a prohrál v semifinále s Carlosem Moyou ze Španělska 4:6, 4:6. Nedařilo se ani Ivetě Benešové, která v...  celý článek

Novák je v Umagu v semifinále

29.7.2005  23:03
Umag Tenista Jiří Novák bude v Umagu bojovat o postup do finále turnaje ATP. Pátý nasazený hráč zdolal ve čtvrtfinále v prvním vzájemném duelu krajana Lukáše Dlouhého 6:0, 6:3 a podruhé v letošní...  celý článek

Novák i Dlouhý jsou v Umagu ve čtvrtfinále

27.7.2005  23:32
Praha Český tenis bude mít na turnaji v Umagu zastoupení v semifinále. Na chorvatské antuce postoupili mezi osmičku nejlepších Jiří Novák a Lukáš Dlouhý a právě z jejich vzájemného duelu ve čtvrtek...  celý článek

Tři čeští tenisté zvládli první kolo

25.7.2005  22:12
Praha Tři čeští tenisté dnes úspěšně zvládli vstup do turnajů ATP. V chorvatském Umagu postoupili do druhého kola Jiří Novák a Lukáš Dlouhý, v Kitzbühelu se na start v osmifinále může těšit Robin Vik....  celý článek

Za volantem do Chorvatska: nové dálnice, vyšší pokuty

7.7.2005  14:09
Na chorvatské pobřeží se letos chystají tisíce českých řidičů. Redaktor MF DNES se vydal na cerstu k Jaderskému moři. Na cestě k Jadranu přibyly úseky nových dálnic, ale čekají i nástrahy:...  celý článek

Novák je ve Stuttgartu ve čtvrtfinále

19.7.2001  22:55
Praha Český tenista Jiří Novák neprohrál již v osmém utkání v řadě a na turnaji ve Stuttgartu postoupil do čtvrtfinále. Ve čtvrtečním zápasu třetího kola porazil dvanáctý nasazený Novák 6:1 a 6:4...  celý článek

Zůstávají opět jenom Ulihrach s Novákem

19.7.2001  8:01
Praha Už jenom dva čeští hráči pokračují na turnajích hraných v tomto týdnu v Evropě. Jiří Novák ve Stuttgartu a Bohdan Ulihrach v chorvatském Umagu dokázali přejít úvodní kola. Opakuje se tak situace...  celý článek

Tenisté budou chtít navázat na úspěchy

16.7.2001  9:08
Praha Čeští tenisté se v minulém týdnu představili ve vynikajícím světle. Jiří Novák vyhrál už druhý turnaj v sezoně a Bohdan Ulihrach si zase podruhé zahrál finále. Ani další hráči se neztratili....  celý článek

Riose vyřadily z turnaje nadávky

27.7.2000  11:47
L o s A n g e l e s "Nezbedné dítě světového tenisu" čtyřiadvacetiletý rodák ze Santiaga Marcelo Rios psychicky nezvládl utkání prvního kola turnaje v Los Angeles. Chilan zvítězil v nedělním finále na turnaji v...  celý článek