Udinese Calcio

Italský fotbalový klub Udinese Calcio byl založen v roce 1896. Své domácí zápasy hraje na Stadio Friuli pro 41 650 diváků.

Udinese prohrálo s Turínem, Barákův gól neplatil

11.2.2018  17:31, aktualizováno  22:45
Fotbalisté Udinese prohráli v utkání 24. kola italské ligy na hřišti FC Turín 0:2. Skóre otevřel český záložník Antonín Barák, jeho branka však byla po konzultaci s videorozhodčím odvolána....  celý článek

Krejčí nezabránil porážce, za Udinese z Čechů nastoupil jen Jankto

28.1.2018  17:06, aktualizováno  23:01
Sotva přišel na hřiště, Boloňa dostala gól. Ladislav Krejčí po třech zápasech nastoupil v italské lize, jenže v 22. kole jeho tým prohrál na hřišti vedoucí Neapole. Výhru naopak slavili čeští...  celý článek

Češi z Udinese se neprosadili, Schick dostal jen šest minut. Vede Neapol

21.1.2018  17:05, aktualizováno  22:49
Žádná úspěšná česká neděle. V Itálii se tentokrát neprosadili Antonín Barák ani Jakub Jankto z Udinese, Patrik Schick za AS Řím na Interu nastoupil jen na šest minut a vůbec nehráli Ladislav...  celý článek

Obdrželi jsme spoustu nabídek, ale Jankto teď neodejde, rozhodli v Udine

17.1.2018  12:07
Udine v zimním přestupním období neplánuje prodávat fotbalistu Jakuba Jankta. O českého reprezentačního záložníka podle italských médií usiluje AC Milán či některé anglické týmy.  celý článek

Barákův agent Nehoda: Nečekali jsme, že z Tondy bude po půl roce hvězda

29.12.2017  14:59
Byli téměř u poloviny z třiceti ligových gólů italského Udinese. Čeští parťáci Antonín Barák s Jakubem Janktem v Serii A září, jenže zatímco okolo mladšího Jankta létají velké kluby už několik...  celý článek

Hoši, vy dva máte velkou budoucnost! Jankto a Barák (se) táhnou vzhůru

19.12.2017  10:59
Na levém křídle nasprintuje buldok Jakub Jankto, prudce nacentruje a dříč Antonín Barák zblízka pálí. Trochu se štěstím, ale čert to vem. Gól platí a první porážka Interu Milán v italské...  celý článek

Juventus je po hladké výhře v Boloni druhý, AC Milán dostal tři góly

17.12.2017  15:50, aktualizováno  20:12
Juventus Turín v 17. kole italské ligy hladce vyhrál v Boloni 3:0 a vyšvihl se na druhou příčku tabulky od bod za Neapol. Oba elitní týmy přeskočily dosud vedoucí Inter Milán, které poprvé v...  celý článek

První prohru Interu stvrdila akce Baráka s Janktem, Schick se neprosadil

16.12.2017  16:39, aktualizováno  22:48
Český fotbalista Antonín Barák z Udine se po týdnu zase trefil v italské lize. A jeho krajan Jakub Jankto mu branku zase připravil. Svým čtvrtým gólem sezony v závěru utkání 17. kola dorazil...  celý článek

Jankto nahrával, Barák střílel a asistoval. Češi řídili výhru Udinese

10.12.2017  14:24, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Udinese zdolali Benevento 2:0 díky výraznému příspěvku českých záložníků. Jakub Jankto nahrál na první gól Antonínu Barákovi, který připravil druhou branku Kevinu Lasagnovi. Další...  celý článek

Inter ve šlágru remizoval s Juventusem a udržel na čele dvoubodový náskok

9.12.2017  22:52, aktualizováno  22:59
Italský souboj druhého s prvním skončil nerozhodně. Fotbalisté Interu Milán remizovali v 16. kole na hřišti Juventusu Turín 0:0 a udrželi před ním dvoubodový náskok na špičce tabulky.   celý článek

Jankto dvěma góly přispěl k výhře Udine, na třetí branku přihrál Barák

4.12.2017  21:11, aktualizováno  21:15
Český fotbalový reprezentant Jakub Jankto přispěl dvěma góly v 15. kole italské ligy k výhře Udine 3:0 v Crotone. Na třetí branku přihrál Kevinu Lasagnovi další bývalý slávista Antonín Barák. V...  celý článek

Zavřel jsem oči a vyskočil. Jak gólman Beneventa trefil první ligový bod

4.12.2017  14:15
Konečně se dočkali aspoň remízy. A jaká to byla euforie! Fotbalisté Beneventa, beznadějně posledního týmu italské ligy, získali v patnáctém kole první bod. Zařídil jim ho v páté minutě nastavení...  celý článek

Brankář Brignoli gólem rozhodl o prvním bodu Beneventa v italské lize

3.12.2017  14:49, aktualizováno  17:19
Fotbalisté Beneventa získali první bod v italské lize. O remíze 2:2 v utkání 15. kola s AC Milán rozhodl gólem hlavou v páté minutě nastavení brankář posledního týmu tabulky Alberto Brignoli....  celý článek

Juventus vzal Neapoli neporazitelnost, Schick s AS Řím slavil výhru

1.12.2017  20:41, aktualizováno  2.12 22:55
Herní vytížení Patrika Schicka v AS Řím se po zranění zvyšuje. Jeho tým porazil 15. kole italské ligy nováčka Spal Ferrara 3:1 a český útočník si za vítěze zahrál od 64. minuty. Fotbalisté...  celý článek

Juventus, Milán? Ne, Jankto má podle italských médií nejblíž do Arsenalu

29.11.2017  15:17
O reprezentačního záložníka Jakuba Jankta se podle italských médií zajímá Arsenal. Jedenadvacetiletého fotbalistu Udinese sleduje také AC Milán a Juventus, avšak nejblíž k němu má londýnský klub.  celý článek

Jak se utíká z krize? Zeptejte se čísla 72. Barák si dělá v Itálii jméno

31.10.2017  9:57
V Itálii, zvlášť na severu ve Furlansku, teď frčí fotbalový fórek. „Barack? Jaký Barack? Barack Obama? Ne ne, Barack Antonin.“ Bývalý americký prezident ať promine, bavit se budeme o šikovném...  celý článek

Barák znovu rozhodl o výhře Udinese, bezradné Benevento je bez bodu

29.10.2017  14:33, aktualizováno  17:20
Podruhé během pěti dnů vstřelil záložník Antonín Barák vítězný gól v italské lize. Udinese díky jeho gólu tentokrát porazilo 2:1 Bergamo, Jakub Jankto nenastoupil. Serii A vede Neapol, poslední...  celý článek

Barák po prvním italském gólu: děkoval spoluhráčům a dostal nejlepší známku

26.10.2017  14:47
Kousek za šestnáctkou si posunul balon podrážkou, levačkou vypálil a mohl jít slavit. Ve skluzu na kolenou se radoval z premiérové branky v italské Serii A. „Mám radost ze tří bodů, protože jsme...  celý článek

Barák se poprvé trefil v italské lize a rozhodl o výhře Udine

25.10.2017  22:52, aktualizováno  23:05
Český reprezentační záložník Antonín Barák zařídil svým prvním gólem v italské lize fotbalistům Udine výhru 1:0 na hřišti Sassuola. Uspěla také vedoucí Neapol, která díky hattricku Driese...  celý článek

Icardi dal hattrick a derby ovládl Inter. Barák a Jankto hráli za Udine

15.10.2017  15:27, aktualizováno  16.10 23:13
V milánském derby se nakonec radují fotbalisté Interu. S AC dvakrát ztratili vedení, které jim v poslední minutě vrátil z penalty Mauro Icardi, jenž měl hattrickem obří podíl na výhře 3:2....  celý článek

Zájem AC Milán není velký, tvrdí Jankto. Táhne ho to do Londýna

7.10.2017  5:59
Hráčů, o které by stál či je alespoň sledoval italský AC Milán, v české reprezentaci moc nenajdete. V současnosti je pravděpodobně tím jediným Jakub Jankto, jednadvacetiletý záložník, z nějž se...  celý článek

Barák o startu v Udine: Narážejí na sebe obří ega. Člověk musí být sobec

3.10.2017  16:59
Tvořivých záložníků má fotbalové Česko málo. A tvořivých záložníků, kteří sbírají zkušenosti v zahraničí, ještě méně. Antonín Barák se od léta pokouší prorazit v italském Udine. Poprvé od svého...  celý článek

Jankto s Barákem nezabránili porážce. Tabulku vede Neapol před Juventusem

23.9.2017  17:15, aktualizováno  23:06
I když v turínském derby Juventus vyhrál jednoznačně o čtyři góly, v italské lize má pořád horší skóre než vedoucí Neapol. Ta v šestém kole soutěže porazila Spal. Jankto s Barákem v dresu Udine...  celý článek

Schick hrál poprvé za AS Řím, Juventus i Inter bez ztráty bodů

16.9.2017  17:08, aktualizováno  17.9 22:49
Fotbalista Patrik Schick poprvé nastoupil za AS Řím, ve 4. kole italské ligy proti Hellasu Verona šel do hry v 75. minutě za stavu 3:0. Stejným rozdílem zápas také skončil. Inter Milán je dál...  celý článek

Jankto gólem řídil výhru Udinese, hrál i Barák. Inter a Neapol bez ztráty

9.9.2017  20:55, aktualizováno  10.9 23:07
Reprezentačnímu záložníkovi Jakubu Janktovi se dařilo v dresu Udinese, kterému jedinou brankou zápasu pomohl k vítězství 1:0 nad Janovem. Antonín Barák zvládl za domácí celý duel. Inter Milán...  celý článek

AC Milán projevil zájmu o Jankta. Není na prodej, vzkázalo Udine

31.8.2017  11:42, aktualizováno  15:04
Jeden z největších fotbalových klubů planety AC Milán projevil zájem o českého ofenzivního záložníka Jakuba Jankta z Udine. „Ano, chtějí ho, ale není na prodej,“ vzkázal sportovní ředitel Manuel...  celý článek

Být tahounem Udinese? Pokrok jsem udělal velký, ale zatím ne, řekl Jankto

30.8.2017  8:59
V minulé sezóně se začal prosazovat v italské lize natolik, že situaci kolem něj sondoval slavný Arsenal. Jakub Jankto nicméně i další ročník bude fotbalistou Udinese. „Žádnou konkrétní nabídku...  celý článek

Barák hrál poprvé italskou ligu, Juventus otáčel, Inter vyhrál v Římě

26.8.2017  20:41, aktualizováno  27.8 23:02
Antonín Barák poprvé zasáhl do zápasu italské ligy v dresu fotbalistů Udine, které však v druhém kole prohrálo na hřišti Spalu Ferrara 2:3. Juventus musel s Janovem dotahovat skóre 0:2, ale...  celý článek

Výhru AS Řím zařídil Kolarov, Češi se z výhry v italské lize neradovali

20.8.2017  20:41, aktualizováno  22:58
Fotbalisté AS Řím zahájili éru bez legendárního Francesca Tottiho vítězně. V úvodním kole italské ligy vyhrál úřadující vicemistr 1:0 v Bergamu. Zápas rozhodl v 31. minutě z trestného kopu...  celý článek

Z italského Udine do Jihlavy aneb Jak měl fotbalista Pecháček pech

27.6.2017  9:19
Měl báječně nakročeno. V osmnácti letech mu na stole přistála neodolatelná nabídka z Itálie. Byl by hloupý, kdyby tehdy na začátku roku 2015 jako hráč ligových Teplic poslal do Udinese Calcio...  celý článek

Posilou fotbalové Sparty by se měl stát Francouz Heurtaux z Udine

24.6.2017  15:25
Další zahraniční posilou fotbalistů Sparty měl stát francouzský stoper Thomas Heurtaux z Udine. V italském klubu v sezoně 2014/15 hrával i pod novým sparťanským koučem Andreou Stramaccionim.  celý článek

Totti se s AS Řím rozloučil výhrou, Schickovy asistence na body nestačily

28.5.2017  20:10, aktualizováno  23:07
Fotbalisté AS Řím zakončí sezonu na druhém místě. Janov zdolali 3:2 a zajistili tak skvělou rozlučku legendárnímu Francescovi Tottimu, jenž hrál od 54. minuty poslední utkání za klub, v němž...  celý článek

Schick hrál jen 20 minut a Sampdoria dostala sedm gólů od Lazia Řím

7.5.2017  17:02, aktualizováno  22:41
Fotbalový útočník Patrik Schick zvládl v dresu Sampdorie Janov pouze dvacet úvodních minut. Trenér ho pak během utkání 35. kola italské ligy z taktických důvodů střídal, ale plánované vyztužení...  celý článek

Schick dal gól, pak se zranil. Krejčí pomohl k vysoké výhře asistencí

29.4.2017  22:53, aktualizováno  30.4 22:45
Fotbalový útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu a vstřelil jedenáctou ligovou branku v sezoně. Do druhého poločasu ale kvůli zranění nezasáhl, Sampdoria vedení neudržela a na hřišti FC...  celý článek

Inter ztratil výhru nad AC v nastavení, Schickův gól na výhru nestačil

15.4.2017  14:40, aktualizováno  22:36
Inter vedl ještě sedm minut před koncem nad AC o dvě branky, jenže v závěru o vítězství přišel. Cristián Zapata z AC vyrovnal duel 32. kola italské ligy až v sedmé nastavené minutě, sudí gól...  celý článek

Na další čtyři roky hráčem Udine. Záložník Jankto prodloužil smlouvu

14.4.2017  16:15, aktualizováno  16:28
Český reprezentant Jakub Jankto prodloužil smlouvu s italským Udine. V jeho dresu letos nastoupil do dvaadvaceti ligových zápasů a vstřelil pět gólů. Nový kontrakt platí do roku léta 2021.   celý článek

Schick pomohl asistencí k remíze, Boloňa s Krejčím nestačila na Řím

9.4.2017  14:47, aktualizováno  22:54
Útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu, jeho gólová přihrávka ale Sampdorii ve 31. kole italské fotbalové ligy ke třem bodům nestačila. Janov dvakrát vedl, avšak Fiorentině se povedlo...  celý článek

Jankto pomohl krásným gólem k remíze, Zemanova Pescara obrala AC Milán

2.4.2017  14:28, aktualizováno  22:52
Fotbalový záložník Jakub Jankto má parádní formu. Jednadvacetiletý reprezentant se trefil ve třetím utkání italské ligy v řadě, na hřišti FC Turín otevřel v 50. minutě dělovkou pod břevno skóre....  celý článek

Mazákem bez minulosti. Jankto při debutu zaujal i Jarolíma

24.3.2017  9:58
Přiznejte se: jak dobře jste znali mládence, který je na fotografii u tohoto článku? Ano, toho blonďáka v červeném dresu se lvíčkem na prsou. V české fotbalové lize nemá (a možná nikdy ani...  celý článek

Jankto dal opět gól a Krejčí asistoval. Schick se proti Juventusu zranil

19.3.2017  14:26, aktualizováno  22:45
Čeští fotbalisté v italské lize byli znovu vidět. Jakub Jankto se podílel gólem na výhře Udine nad Palermem, Ladislav Krejčí z Boloni přispěl asistencí ke skalpu Chieva. Jen Patrik Schick nebude...  celý článek

Designér vítězství. Jankta v Udinese chválí, sledují ho skauti z Anglie

16.3.2017  7:28
První gól v italské lize dal Juventusu, druhý Interu Milán. Ale zatím nejlepší zápas odehrál Jakub Jankto, záložník fotbalového Udinese, v neděli. Gól a dvě asistence - to byl jeho příspěvek k...  celý článek

Jankto zářil proti Pescaře, má gól a dvě asistence. Sampdoria vyhrála

11.3.2017  22:56, aktualizováno  13.3 23:04
Nejlepší zápas kariéry prožil v italské lize český záložník Jakub Jankto. Na hřišti Pescary, již vede trenér Zdeněk Zeman, zazářil vítězným gólem a a dvěma asistencemi. Udine zvítězilo 3:1. Už v...  celý článek

Udine s Janktem obralo o body Juventus, Inter nastřílel pět gólů

5.3.2017  17:01, aktualizováno  22:46
Fotbalisté Juventusu po sedmi výhrách v řadě ztratili body v Udine. V utkání 27. kola italské ligy tam prohrávali, po gólu Bonucciho ovšem vybojovali remízu 1:1. Na čele tabulky mají i přes...  celý článek

Schick a Krejčí byli u remíz svých týmů, Pescara pod Zemanem prohrála

26.2.2017  14:32, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Sampdorie Janov s českým útočníkem Patrikem Schickem vybojovali ve 26. kole italské ligy bod za remízu 1:1 v Palermu. Stejným skóre skončil i duel mezi Janovem a Boloňou, za kterou...  celý článek

Cesta za snem. Jak český fotbalový talent roste v Atalantě Bergamo

26.2.2017  13:59
Krejčí patří do základní sestavy Boloni, Schick střílí góly za Sampdorii, Jankto se prosazuje v Udine, Macek z Juventusu se na hostování v Bari prvním rokem rozkoukává v dospělém fotbale, pro...  celý článek

Boloňa s Krejčím opět prohrála, Pescara pod Zemanem zvítězila 5:0

19.2.2017  14:33, aktualizováno  22:54
Fotbalistům Boloni se v únoru nedaří. Ve 25. kole italské ligy před vlastními fanoušky podlehli Interu 0:1. Český záložník Ladislav Krejčí odehrál celý zápas, který v 81. minutě rozhodl...  celý článek

Udinese prohrálo s Fiorentinou, záložník Jankto odehrál první poločas

11.2.2017  22:45
Fotbalisté Udinese prohráli v jediném sobotním utkání italské ligy na hřišti Fiorentiny 0:3. Český záložník Jakub Jankto znovu nechyběl v základní sestavě, ale do druhého poločasu už...  celý článek