Trevor Booker

Detroit padl i s Bostonem, už pošesté v řadě. Oladipo králem večera

11.12.2017  0:48, aktualizováno  11:27
Na Detroit si program basketbalové NBA uchystal těžký začátek prosince - a výsledkem je už šestá porážka za sebou. V neděli Pistons doma podlehli 81:91 Bostonu, vedoucímu celku Východní...  celý článek

Kříž s Covingtonem. Záchranný skok skončil zraněním dobroděje

10.12.2017  17:00, aktualizováno  17:21
Někdy i ty nejlepší úmysly skončí špatně a jsou odměněny pouze bolestí. Své o tom po sobotním zápasu NBA ví americký basketbalista Robert Covington. Jeho záchranná mise plavmo za balonem mu...  celý článek

Okafor jde do Brooklynu za novou šancí. Odchází i s Embiidovou výzvou

8.12.2017  15:09
Jahlil Okafor se dočkal. Poté, co ho Philadelphia 76ers „uvěznila“ od začátku sezony na lavičce náhradníků, se třetí výběr v draftu 2015 v basketbalové NBA domohl výměny. Míří do Brooklyn Nets,...  celý článek

Satoranský přihrával a Washington urval výhru. Ingram pomstil Lakers

8.12.2017  5:26, aktualizováno  15:09
Nebyl to nejpovedenější večer pro Tomáše Satoranského, výhra jeho Washingtonu 109:99 na palubovce basketbalistů Phoenixu se však do tabulek NBA počítá. LA Lakers si zajeli pro cenné vítězství...  celý článek

Miami má neblahý rekord, ale i výhru. Memphis se ponořil do krize

27.11.2017  0:00, aktualizováno  9:03
Zápas čtyř různých čtvrtin sledovali diváci zvědaví na basketbalisty Chicago Bulls. Nakonec odcházeli zklamaní, jejich oblíbenci podlehli Miami Heat 93:100. Minnesota Timberwolves ve své hale...  celý článek

Přestřelka v Brooklynu jako jeviště pro hvězdou trojku Portlandu

24.11.2017  21:40, aktualizováno  21:49
Páteční polední střetnutí basketbalové NBA na palubovce Brooklyn Nets skončilo pořádnou střelnicí. Hosté z Portland Trail Blazers si odvážejí vítězství 127:125. Po bodově skromnější první půli...  celý článek

Washington neuspěl, končí série Bostonu a Golden State nemělo šanci

23.11.2017  6:30, aktualizováno  13:43
Mohutný čtrnáctizápasový předsváteční program v basketbalové NBA nabídl nezdar Washingtonu v Charlotte 124:129 po prodloužení. Po šestnácti zápasech končí vítězná série Bostonu, Celtics padli v...  celý článek

Bitva o LA pro Clippers. Portland i Chicago se tlačí do play-off

2.4.2017  1:05, aktualizováno  15:33
Basketbalový souboj o Los Angeles dopadl v sobotu lépe pro favority z Clippers, kteří v NBA přehráli Lakers 115:104. V duelu vedli až o 22 bodů a o výsledek se nemuseli příliš strachovat....  celý článek

James v pořadí střelců překonal O'Neala, ale jeho tým srazil TNT efekt

31.3.2017  8:45, aktualizováno  9:28
Sice zaznamenal 26 bodů a v historické tabulce střelců NBA se posunul na sedmé místo před Shaquillea O'Neala, ale jásat LeBron James nemohl. Jeho Cleveland i počtvrté v sezoně podlehl...  celý článek

Boston se dotáhl na čelo Východu. Westbrook stihl 39 bodů i triple-double

26.3.2017  22:11, aktualizováno  27.3 14:27
Basketbalový Boston zvrátil zápas NBA s Miami na 112:108 a dotáhl se na čelo Východní konference, kde zatím trůnil pouze Cleveland. Ofenzivní představení plné velkých výkonů bylo k vidění v...  celý článek

Washington selhal v závěru, rozstříleli ho Nowitzki s Currym

16.3.2017  7:19, aktualizováno  10:53
Basketbalisté Washingtonu prohráli v jednom z deseti středečních duelů zámořské NBA na domácí palubovce s Dallasem 107:112. Tři čtvrtiny utkání přitom vedli, jenže poslední část jim nevyšla....  celý článek

Satoranský pomohl k výhře nad Indianou, Green má unikátní zápis

11.2.2017  6:29, aktualizováno  17:29
Basketbalový Washington odrazil v NBA nápor Indiany a v souboji o horní příčky ve Východní konferenci doma uspěl 112:107. Miami přehrálo Brooklyn 108:99 a svou sérii vítězství natáhlo už na 13 -...  celý článek

Westbrook vyrukoval s 42 body, Pierce se loučil s Bostonem v slzách

5.2.2017  21:05, aktualizováno  6.2 9:44
Před vrcholem amerického sportovního týdne v podobě Super Bowlu dostávají zámořští fanoušci coby předkrm tři duely basketbalové NBA. Oklahoma City doma přehrálo Portland 105:99. Toronto si veze...  celý článek

Harden nastřílel 42 bodů, triple-double mají Westbrook, Cousins i Jokič

4.2.2017  8:58, aktualizováno  16:54
Hlavní postavou pátečního zápasu NBA mezi Houstonem a Chicagem byl domácí rozehrávač James Harden, který nejprve poslal utkání do prodloužení a v něm rozhodl o vítězství domácích 121:117.  celý článek

Boj o osmé místo pro Utah. Po prodloužení zdolal Houston

24.2.2016  9:50
Basketbalisté Utahu zvítězili v přímé bitvě o osmé místo v Západní konferenci NBA nad Houstonem 117:114 po prodloužení a vystřídali soupeře na postupové pozici pro play-off. Čtvrté porážce...  celý článek

Oklahoma City přišla v NBA o vítěznou sérii, zastavil ji Washington

2.2.2014  10:42
Podruhé z dvanácti zápasů se nejlepší střelec basketbalové NBA Kevin Durant nedostal přes 30 bodů a jeho tým Oklahoma City po deseti výhrách padl. Stalo se na palubovce Washingtonu, který...  celý článek

Veselý v NBA sledoval z lavičky prohru svého Washingtonu v prodloužení

23.1.2014  9:22
Poslední zápas mu vyšel, přesto zůstal český basketbalista Jan Veselý pouze na lavičce Washingtonu. Jeho tým musel v NBA překousnout trpkou prohru s Bostonem 111:113 po prodloužení.  celý článek

Veselý nastřílel čtyři body, Washington v přípravě podlehl New Yorku

18.10.2013  9:13
Český basketbalista Jan Veselý dal v dalším přípravném duelu Washingtonu před startem NBA čtyři body. Jeho tým podlehl New York Knicks 89:98 a připsal si ve čtvrtém duelu třetí porážku.  celý článek

Veselý patří k nejhorším hráčům NBA, boj o sestavu však nevzdává

14.3.2013  8:24
Velké naděje, o to větší zklamání. Jan Veselý, jediný Čech v NBA, vstupoval do své druhé sezony v elitní zámořské soutěži s vyhlídkami na průlomový rok. Místo toho však přišlo trápení a...  celý článek

Veselého tým jen prohrává, kouč se nazval hlupákem a fandové se stydí

21.11.2012  12:32
Nadějný konec minulé sezony už je dávno zapomenut, totéž platí o optimismu hvězdného Johna Walla. Do nového ročníku NBA vstoupili basketbalisté Washingtonu Wizards devíti porážkami v řadě, na...  celý článek

Tlak Washingtonu přišel proti Indianě pozdě, Veselý se neprosadil

11.11.2012  7:15, aktualizováno  11:06
Washington Wizards ztratili sobotní utkání na palubovce Indiany Pacers 85:89, v novém ročníku basketbalové NBA čekají na první úspěch už pět duelů. Dávají tím vzpomenout na loňskou sezonu, kdy k...  celý článek