Tyhle volby sledovala výrazná část světa a zvlášť ve Francii k nim nemálo lidí vzhlíželo, bralo je do jisté míry osudově. Třeba takový Tony Estanguet. „Role hlavy státu je velmi důležitá a...  celý článek

„Přelomový“ slib Paříže: Olympijská kandidatura bude bez úplatků

Že to zní jako naprostá samozřejmost? Ano, avšak zároveň jde o signál toho, kam dospělo udělování olympijských her. „Naše kandidatura bude stoprocentně čistá. Radši nevyhraju, než abych bojoval...  celý článek

Tři sebevražední atentátníci omotaní výbušninami se sice neproplížili až do hlediště gigantického Stade de France, jak pravděpodobně plánovali, přesto mohou mít deset dnů staré události ještě...  celý článek

1.8.2012  9:04
Londýn (Od zpravodajky iDNES.cz) Možná to byla moje poslední olympiáda, pronesl. Zakončil ji stylově, v křišťálově průzračné vodě vylovil francouzský singlkanoista Tony Estanguet třetí olympijské zlato.  celý článek

Mladý kajakář Prskavec získal na mistrovství Evropy bronzovou medaili

12.6.2011  15:12, aktualizováno  17:31
Jedinou individuální medaili získali Češi na mistrovství Evropy ve vodním slalomu ve španělském Seu de Urgell. Postaral se o ni kajakář Jiří Prskavec, osmnáctiletý talent vybojoval bronz. V...  celý článek

Hilgertová se v závěrečném závodě SP vrátila na stupně vítězů, dojela druhá

12.7.2009  18:09
Kajakářka Štěpánka Hilgertová si v závěrečném podniku Světového poháru vodních slalomářů v Augsburgu vyjela premiérové stupně vítězů v letošní sezoně. Jednačtyřicetiletá Češka nestačila pouze na...  celý článek

Hilgertová vyhrála závod SP kajakářek v Troji

21.6.2008  15:09, aktualizováno  15:58
Zkušená kajakářka Štěpánka Hilgertová ovládla závod Světového poháru ve vodním slalomu v Praze. Čtyřicetiletá olympionička porazila ve druhé jízdě vítězku semifinále Mandy Planertovou z Německa.  celý článek

Do semifinále v Troji postoupily všechny české lodě

20.6.2008  17:58
Stoprocentní úspěšnost zaznamenali čeští reprezentanti v kvalifikačních jízdách Světového poháru ve vodním slalomu v Troji, nejkvalitněji obsazeném závodu sezony. Druhá skončila kajakářka...  celý článek

Martikán získal čtvrtý titul mistra světa

22.9.2007  18:42
Foz Do Iguassu Slovenský kanoista Michal Martikán je už počtvrté mistrem světa ve vodním slalomu. Další zlatou medaili získal na světovém šampionátu v brazilském Foz Do Iguassu. Druhý skončil obhájce loňského...  celý článek

Ježek má z MS bronz, Hilgertová je pátá

6.8.2006  14:12, aktualizováno  14:30
Praha Český kanoista Stanislav Ježek získal na mistrovství světa ve vodním slalomu v Praze bronzovou medaili. Zvítězil olympijský vítěz Tony Estanguet z Francie, druhý skončil Slovák Michal Martikán....  celý článek

Všechny české lodě na MS v Praze postoupily

4.8.2006  15:19, aktualizováno  18:37
Praha Mistrovství světa ve vodním slalomu, která se koná v Praze, se vyvíjí pro českou reprezentaci podle ideálního scénáře. Všechny lodě v semifinále. "Jsem spokojená, protože výkon nebyl špatný, mám...  celý článek

Slováci se dožadují revize výsledků slalomu

20.8.2004  10:16
Bratislava Vedení Slovenského olympijského výboru je přesvědčeno, že vodní slalomář Michal Martikán projel při finálovém závodě olympijských her čistě. Dodatečnou penalizaci, která ho připravila o zlato,...  celý článek

Bez medaile: Indruch i Hilgertová pátí

18.8.2004  12:37
Atény (Od zvláštního zpravodaje iDNES) - Slaná voda v Aténách českým vodním slalomářům příliš nesvědčí. Kanoista Tomáš Indruch skončil stejně jako kajakářka Štěpánka Hilgertová pátí. Českou kajakářku...  celý článek

Hilgertová vyhrála závěrečné finále

3.8.2003  15:57
Čunovo Vítězstvím v závěrečném finále Světového poháru ukončila Štěpánka Hilgertová sezonu. Ve vodním slalomu v Čunovu u Bratislavy vyhrála před celkovou vítězkou Světového poháru Elenou Kaliskou. "Je...  celý článek

Kanoista Indruch skončil na MS čtvrtý

24.7.2003  13:57
Augsburg O dvacet pět setin vteřiny unikla Tomáši Indruchovi medaile v závodu singlkanoistů na mistrovství světa v německém Augsburgu. Český reprezentant tak skončil čtvrtý, stejně jako v dopoledním...  celý článek