Tomáš Svoboda

Kometa znovu prohrála a v čele je Plzeň. Špici už atakuje i Hradec

17.10.2017  16:53, aktualizováno  22:00
Hokejová Kometa podruhé za sebou prohrála, tentokrát nestačila v Třinci 1:4, a přišla kvůli tomu o vedení v extralize. Na první místo se dostala Plzeň, byť na ledě posledního Litvínova padla 1:2...  celý článek

Svoboda v Kometě boduje. Nemusím vymýšlet, těší ho kooperace s tahouny

10.10.2017  9:18
Býval nepotřebný. Po návratu do brněnské Komety se ale hokejový útočník Tomáš Svoboda zařadil mezi ofenzivní kanóny úřadujícího šampiona.   celý článek

Sparťanští hokejisté neudrželi v Brně vedení a prohráli 1:2

26.9.2017  17:20, aktualizováno  21:09
V dohrávce 6. kola hokejové extraligy porazila Kometa Brno pražskou Spartu 2:1. Domácí prohrávali, následně v poslední vteřině druhé třetiny vyrovnal Ondřej Němec, vítězný gól si připsal Martin...  celý článek

Svobodův návrat do Komety: hrůzný start i slast po nájezdech

9.9.2017  10:10
Byl jednou ze dvou posil Komety, které se v pátek představily. A obnovená brněnská premiéra Tomáše Svobody, jenž nastoupil v elitní útočné formaci s Hruškou a Eratem, měla hrůzný start....  celý článek

Poslední sezona? Tyhle myšlenky jen zatěžují, odmítá plzeňský Kadlec

8.9.2017  11:30
Po sezoně, stejně jako roky předtím, hokej úplně vytěsnil z hlavy. Plzeňský obránce Petr Kadlec se místo toho vyrazil potápět a surfovat na oblíbený ostrov Bali, stihl i svatbu s dlouholetou...  celý článek

Zbyněk Cypra je svérázný šampión, který se stal legendou českého ultra

27.8.2017  0:00
Málokteré jméno je v českém ultratrailovém prostředí tak známé jako Zbyňka Cypry. Proslavil se nejen svými fenomenálními výsledky na horských závodech, ale také lidským přístupem a přátelskou...  celý článek

Kluci hráli slušně, chválil kouč Komety po výhře nad Slovanem

4.8.2017  8:55
Když pár desítek vteřin před třetí sirénou Martin Dočekal pohotovou ranou z mezikruží zvýšil na konečných 3:0, brněnskou halou jen šumělo: „Mistři! Mistři! Mistři!“ Hokejisté Komety se ve...  celý článek

Kováčik o odchodu z Komety: Je mi z toho divně. Chci být ještě platný

2.6.2017  10:23
Často mezi novináře chodil po prohraných zápasech. Anebo se vyjadřoval ve chvílích, kdy jiným spoluhráčům z hokejové Komety nebylo do řeči. A telefon zvedl i ve čtvrtek. „Je mi z toho divně. A...  celý článek

Kometa opět dře, hokejoví mistři už se chystají na led

23.5.2017  8:46
Třiatřicet dní po zisku extraligového titulu jim znovu začala náročná šichta. Zaběhnutou přípravu na suchu však v Kometě neplánují. Hokejoví šampioni z Brna budou pravidelně dřít i na ledě.  celý článek

Hokejová Plzeň obměňuje kádr, přicházejí Jones, Kindl a Přikryl

1.5.2017  10:58
Kádr hokejistů Plzně dozná před novým ročníkem extraligy řady změn. Obranu posílí americký bek Nick Jones, který hrál naposledy v norském Stjernenu, novou tváří v útoku je Denis Kindl ze...  celý článek

DO KINA: Třikrát holocaust, dvakrát triky a navrch Šmoulové

30.3.2017  6:49
Deset novinek provázejí zvučná herecká jméno Rachel Weiszová, Jessica Chastainová nebo Liam Neeson. Ale největší radost udělá nenápadná komedie Deník strojvůdce, která jako první vyprodala svou...  celý článek

Hokejové čtvrtfinále: Plzeň předvedla obrat, Třinec vyhrál v prodloužení

22.3.2017  17:15, aktualizováno  21:45
Ačkoli vedl Liberec na domácím ledě už 3:1, dokázali hokejisté Plzně díky povedené druhé třetině páté semifinále otočit a vyhrát 5:3. Hattrickem se blýskl hostující Indrák. V sérii mezi Třincem...  celý článek

Liberec rozdrtil Plzeň, Chomutov rozhodl těsně před koncem prodloužení

20.3.2017  17:20, aktualizováno  21:05
Hokejisté Liberce dobyli Plzeň, na nedělní porážku 3:6 zareagovali změnou v brankovišti a aktivnější hrou. Gólman Roman Will vychytal své premiérové čisté konto v extraligovém play-off, Bílí...  celý článek

Dostával jsem krásné přihrávky, děkoval plzeňský Svoboda po hattricku

19.3.2017  21:19
Dvakrát před ním „zívala“ odkrytá branka, kam neomylně poslal kotouč. Ve 48. minutě pak nekompromisně pálil z mezikruží pod horní tyč, vzápětí se tvář plzeňského útočníka Tomáše Svobody...  celý článek

Plzeň porazila Liberec, Třinec rozhodl proti Chomutovu v prodloužení

19.3.2017  16:21, aktualizováno  20:59
Hokejisté Plzně získali na domácím ledě první výhru nad Libercem a také díky hattricku Tomáše Svobody snížili stav čtvrtfinále na 1:2. To samé se povedlo Třinci, v Chomutově rozhodl o jeho...  celý článek

Hokejové předkolo: Chomutov i Plzeň si vynutily rozhodující pátý zápas

10.3.2017  17:20, aktualizováno  20:56
Chomutovským Pirátům se povedlo to, co by nikdo po prvních dvou duelech netipoval - srovnat sérii s Mladou Boleslaví. Ve čtvrtém utkání svěřenci Vladimíra Růžičky zvítězili těsně 2:1. Plzeňští...  celý článek

Pořád máme nůž na krku, varuje plzeňský útočník Svoboda

10.3.2017  12:13
Ve třetí třetině mohl z trestného střílení ještě vyšperkovat povedený večer. Tuhle šanci útočník Tomáš Svoboda nevyužil, i tak ale jeho gól a dvě asistence výrazně pomohly hokejové Plzni k výhře...  celý článek

Hokejové předkolo: Chomutov i Plzeň slaví první vítězství v sérii

9.3.2017  17:18
Plzeň i Chomutov slaví první výhry v předkole, oba týmy se zároveň vyhnuly vyřazení. Piráti dali zapomenout na gólový příděl z předchozích dvou utkání a zvítězili v Mladé Boleslavi 5:1. Plzeň...  celý článek

Předkolo play-off: Vítkovice vyhrály nad Plzní, Boleslav zničila Chomutov

6.3.2017  16:56, aktualizováno  21:52
Hokejisté Vítkovic vedou v předkole play-off nad Plzní 1:0 na zápasy. Ostravané na úvod série zvítězili v domácím prostředí 3:1. Ve druhém duelu Mladá Boleslav doslova zničila Chomutov na jeho...  celý článek

Třicítku slaví na ledě. Dort nebude, říká plzeňský útočník Svoboda

24.2.2017  9:55
Nebýt vrcholový hokejista, plánoval by plzeňský útočník Tomáš Svoboda na večer bujarou oslavu. Právě dnes totiž zakulatí věk na rovných třicet let. Jenže od 17.30 hodin ho čeká bitva 49. kola...  celý článek

Herec Jan Tříska si přiletí pro Kristiána, čestnou cenu Febiofestu

23.2.2017  7:57
Pro cenu Kristián za přínos světové kinematografii přiletí na Febiofest ze Spojených států herec Jan Tříska. Sošku slavný rodák převezme 23. března při úvodním ceremoniálu v pražském Obecním...  celý článek

Slavia padla s Kladnem na nájezdy, Jihlava vyhrála podeváté za sebou

21.1.2017  17:28, aktualizováno  21:06
Ve středu dostali slávističtí hokejisté sedm gólů v Havířově, náladu si nespravili ani v nadějně rozehraném sobotním šlágru 43. kola první ligy. Proti třetímu Kladnu vedli v Edenu po půlhodině...  celý článek

Pardubická taktika před Plzní: Musíme si hlídat svou hru, ne Kubalíka

13.1.2017  9:37
Útočník Lukáš Nahodil, který se po jednozápasové absenci vrací do akce, bude v pátek s týmem pardubických hokejistů čelit nejlepšímu střelci extraligy Dominiku Kubalíkovi a jeho Plzni. Duel...  celý článek

Vůbec nám nejezdily nohy, štvalo nečekaného plzeňského střelce

27.12.2016  9:39
V první třetině zúročil povedený plzeňský vstup do extraligového zápasu s Olomoucí, v osmé minutě jeho tečovaná střela z mezikruží zapadla k levé tyči soupeřovy branky. Jenže první gól v sezoně...  celý článek

RECENZE: Na závěr letošního zmaru českého filmu je tu Manžel na hodinu

22.12.2016  10:58
Poslední českou legraci smutného filmového letopočtu 2016 slibuje Manžel na hodinu. Přináší přesně takový typ komedie bez obsahu i ducha, jaký se potloukal našimi kiny celý rok.  celý článek

Plzeň vyzve Kometu, fanoušky naladí před zápasem koncert i ohňostroj

20.12.2016  10:20
Bez svého nejlepšího nahrávače Jaroslava Kracíka, který má za sebou operaci kolena, nastoupí hokejisté Plzně po reprezentační přestávce k utkání 30. kola Tipsport extraligy proti brněnské...  celý článek

12.12.2016  17:44
Dva dny před Štědrým dnem vejde do kin komedie Manžel na hodinu, v níž Bolek Polívka chystá svatbu s Evou Holubovou, ač se ještě nestihl rozvést se Zdenou Studenkovou. Co se stane, když musí obě...  celý článek

Třinci stačil v Plzni k výhře gól Marosze, Hrubec má sedmou nulu

8.12.2016  16:56, aktualizováno  20:41
Plzeňští hokejisté nezvládli domácí předehrávku 28. kola extraligy. S Třincem hráli dlouho bez branek, až jediný gól vstřelil v 57. minutě Rostislav Marosz. Hostující brankář Šimon Hrubec...  celý článek

Poslední zápas se Spartou? Nejhorší, který jsem zažil, tvrdí Kracík

2.12.2016  10:06
Byl to pád na dno. Zmar, chaos. Po první třetině 0:3, výsledek 0:5. A konec kouče Michala Straky. Tak vypadal říjnový domácí zápas hokejistů Plzně proti Spartě.  celý článek

Lepší debakl, než tohle, litoval ztráty s Pardubicemi Svoboda

27.11.2016  20:21
Vstřelil dvě branky, na další nahrál, pro spoluhráče připravoval další šance. Jenže povedený večer plzeňskému útočníkovi Tomáši Svobodovi zkazil ztracený zápas proti Pardubicím. Plzeň promrhala...  celý článek

Litvínov vyzrál na Liberec, Třinec padl v Boleslavi, Spartě vyšly nájezdy

27.11.2016  14:57, aktualizováno  22:05
Nedělní 25. kolo extraligy přineslo hned několik překvapení. Prohrál rozjetý Liberec, který doma nestačil na Litvínov. Klopýtl i jeho konkurent v boji o první místo - Třinec. Ten po napínavé...  celý článek

Vítkovice dobyly Plzeň, Výtisk nachytal Machovského

19.11.2016  5:59
Stadion jen zahučel a na chvíli ztichl, vítkovický obránce Jan Výtisk sám kroutil hlavou, jak snadno v utkání 22. kola extraligy v Plzni přišel k první trefě v sezoně. Vousatý bojovník ještě od...  celý článek

28.10.2016  17:57
Pokračování komedie Hodinový manžel, tentokrát nazvané Manžel na hodinu představuje první ukázky. Diváci se znovu mohou těšit na Bolka Polívku, Davida Novotného, Davida Matáska a Lukáše...  celý článek

Obměněná Slavia po třech prohrách odvezla tři body z Havířova

19.10.2016  21:58
Hokejisté Slavie zvítězili v 16. kole první ligy na ledě posledního Havířova 3:2 a poprvé po zavedení úsporných opatření v klubu a odchodu osmi opor uspěli.   celý článek

Plzeňský útočník Kracík: Odvolání trenéra Straky bereme na sebe

17.10.2016  8:59
Už po první třetině bylo jasno. Hokejisté Plzně ve 13. kole extraligy padli se Spartou 0:5, třikrát inkasovali hned v úvodní části. Po třetí trefě Ihnačáka ve 13. minutě, který skóroval jen 48...  celý článek

Hokejisté Slavie prohráli v Třebíči, do čela první ligy jde Kladno

24.9.2016  20:36, aktualizováno  21:06
První hokejová liga hlásí po 7. kole změnu lídra. Dosud vedoucí Slavia prohrála v Třebíči jasně 2:5, zatímco Kladno uspělo v Mostě 4:2 a dostalo se na první místo. Slavia z druhé příčky ztrácí...  celý článek

Hokejisté Liberce přehráli Plzeň a posunuli se na čtvrté místo

20.9.2016  17:56, aktualizováno  20:48
Hokejisté mistrovského Liberce zdolali v dohrávce 1. kola extraligy Plzeň 2:1 a v tabulce se s 10 body posunuli na 4. místo. Západočechům patři dvanáctá příčka s 3 body.   celý článek

Zlý úvod sezony v podání Plzně, zato Chomutov je stoprocentní

14.9.2016  10:09
Ani druhý extraligový zápas sezony hokejistům Plzně radost nepřinesl. Po divoké přestřelce prohráli v Chomutově 4:6, zlomily je především čtyři inkasované góly ve druhé třetině. Zato Severočeši...  celý článek

Hokejisté Plzně zvládli klíčový duel o postup do play-off Ligy mistrů

8.9.2016  20:49
Hokejisté Plzně si zahrají v play-off Ligy mistrů. V přímém souboji o druhou postupovou příčku ze skupiny J doma porazili norský celek Stavanger Oilers 6:4.   celý článek

Sami jsme Nitru posadili na koně, zlobí se plzeňský Svoboda

5.9.2016  8:27
Připsal si asistenci u první trefy Plzně, sám pak měl minimálně dvě velké šance, snažil se tým rozpumpovat i při menších šarvátkách. Ale všechno marné. „Vedli jsme 2:0, zápas měli pod kontrolou....  celý článek

Plzeňští hokejisté prohráli v Lize mistrů se slovenskou Nitrou i doma

3.9.2016  21:05, aktualizováno  22:20
Ani vedení 2:0 po první třetině nestačilo hokejistům Plzně k tomu, aby v hokejové Lize mistrů zdolali slovenskou Nitru. Hostům na západě Čech vyšla druhá dvacetiminutovka, ve které vstřelili tři...  celý článek

Sparta s 16letým gólmanem zdolala v přípravě Slavii, uspěla i Kometa

30.8.2016  21:31
Šestnáctiletý brankář Jakub Škarek vychytal hokejistům Sparty vítězství 3:2 po samostatných nájezdech v přípravném utkání v Edenu proti Slavii. V dalších soubojích extraligových soků vyhrála...  celý článek

Olomouc podlehla na Dukla Cupu Nižnému Novgorodu, Zlín vyzrál na Znojmo

16.8.2016  21:48
Hokejisté Olomouce podlehli na Dukla Cupu v Jihlavě účastníkovi Kontinentální ligy Nižnému Novgorodu 3:4. Další tři extraligové týmy si v úterý zahrály přípravné zápasy - Zlín zvítězil nad...  celý článek

Rezervy tam ještě máme, míní plzeňský útočník Svoboda

11.8.2016  11:59
V závěru druhé třetiny byl na konci precizně sehrané přesilovkové kombinace, která nastartovala obrat. Útočník hokejové Plzně Tomáš Svoboda si v úterý proti Chomutovu připsal první gól v...  celý článek

15.7.2016  15:51
Dva roky po premiéře filmu Hodinový manžel se do českých kin chystá jeho pokračování Manžel na hodinu, které se právě natáčí. Ve filmu se znovu objeví čtveřice Bolek Polívka, David Novotný,...  celý článek

Hokejistům Plzně skončil letní dril. Teď vyrazí na dovolenou

9.7.2016  8:07
Druhé šumavské soustředění, které absolvovali hokejisté Škody Plzeň v tomto týdnu, zakončilo suchou část přípravy. Hráči bronzového celku extraligy mají od pátku zaslouženou dovolenou. A budou...  celý článek

Hokejista a podnikatel. Po kariéře budu mít co dělat, říká Koreis

3.7.2016  8:30
Mezi extraligovými hokejisty se vymyká. Útočník Jakub Koreis už před deseti lety začal investovat peníze, které si vydělal na ledě. „Dokázal jsem si spočítat, že se hokejem nezabezpečím na celý...  celý článek

Policie obvinila vrhače cihel ze tří trestných činů. Je ve vazbě

16.6.2016  14:06
Policie obvinila cizince, který minulý týden vylezl na věž u skladu pražského Národního divadla a házel z ní na kolemjdoucí cihly. Muž je stíhán pro trestné činy poškození cizí věci, výtržnictví...  celý článek

I v Česku budou jednou hokejisté přes léto trénovat sami, míní Koreis

13.6.2016  11:41
Tvář mu zdobí špičatá bradka, kterou vzdáleně připomíná kapitána posledních extraligových mistrů z Liberce Jana Výtiska. Je o třináct let starší, než když z Plzně odcházel za oceán. Klidnější,...  celý článek