Tímea Babosová

Tímea Babosová, (* 10. 5. 1993) je maďarská profesionální tenistka, která na okruh ITF vstoupila v roce 2009 a profesionálkou se stala v sezóně 2011.

Hlaváčková s Babosovou vyhrály v Québeku debl, Van Uytvancková dvouhru

17.9.2017  9:57, aktualizováno  21:16
Andrea Hlaváčková a Maďarka Timea Babosová vyhrály na tenisovém turnaji v Québeku čtyřhru. Nejvýše nasazený pár ve finále porazil domácí Kanaďanky Biancu Andreescuovou a Carson Branstineovou...  celý článek

Najdi si novou parťačku, slyšela Hlaváčková. Teď bude hrát s Babosovou

11.4.2017  13:52
Už nikoliv s Šuaj Pcheng, v dalším průběhu sezony bude česká tenistka Andrea Hlaváčková ve čtyřhře nastupovat s Maďarkou Timeou Babosovou. Číňanka se chce totiž víc věnovat dvouhře.   celý článek

Tenistka Šafářová na titul v Budapešti nedosáhla, prohrála s Babosovou

26.2.2017  15:34, aktualizováno  23:34
Česká tenistka Lucie Šafářová podlehla ve finále halového turnaje v Budapešti za dvě hodiny a sedmnáct minut nejvýše nasazené domácí hráčce Timee Babosové 7:6, 4:6, 3:6.  celý článek

Šafářová je po 10 měsících ve finále, v Budapešti přehrála Witthöftovou

25.2.2017  16:41, aktualizováno  26.2 11:11
Tenistka Lucie Šafářová porazila v semifinále turnaje v Budapešti Němku Carinu Witthöftovou 6:4, 6:3 a poprvé od loňského triumfu v Praze si zahraje finále dvouhry. Proti Timee Babosové bude...  celý článek

Strýcová zahájila turnaj Elite Trophy vítězně, přehrála Vinciovou

1.11.2016  13:40
Barbora Strýcová vstoupila vítězně do turnaje Elite Trophy v čínském Ču-chaji. Italskou tenistku Robertu Vinciovou porazila 6:4, 6:3.  celý článek

Češky se v deblu na Turnaji mistryň utkají nejdřív v semifinále

25.10.2016  13:03, aktualizováno  14:00
České tenistky na sebe v úvodním kole soutěže čtyřher na Turnaji mistryň nenarazí. Z české čtveřice účastnic přisoudil los papírově nejtěžší soupeřky Karolíně Plíškové, která bude spolu s Němkou...  celý článek

Karolína Plíšková zdolala Kuzněcovovou. V Cincinnati bude hrát semifinále

19.8.2016  19:06, aktualizováno  20.8 5:27
Česká tenistka Karolína Plíšková postoupila do semifinále turnaje v Cincinnati. Ve čtvrtfinále přehrála Rusku Světlanu Kuzněcovovou po téměř dvou hodinách 6:3, 4:6, 6:2.   celý článek

Sláva pro Serenu W. Sedmý triumf z Wimbledonu a vyrovnaný rekord

9.7.2016  14:50
Serena Williamsová nezadržitelným stylem posedmé vyhrála tenisový Wimbledon a získala 22. grandslamový titul, čímž vyrovnala rekord Steffi Grafové. V parádní finálové bitvě přehrála Angelique...  celý článek

Berdych ve Wimbledonu končí, finále budou hrát Murray a Raonic

8.7.2016  17:50, aktualizováno  20:25
Bylo to jasná záležitost. Český tenista Tomáš Berdych nedostal ve wimbledonském semifinále proti domácímu favoritovi Andymu Murraymu žádnou šanci a prohrál hladce 3:6, 3:6, 3:6. Protivníka chtěl...  celý článek

Šafářová je v Miami ve finále deblu, Djokovič se o titul utká s Nišikorim

1.4.2016  21:20, aktualizováno  2.4 10:18
Do finále tenisového turnaje v Miami prošel podle očekávání světový hráč číslo jedna Novak Djokovič, který zdolal belgického šikulu Davida Goffina 7:6, 6:4. O titul se obhájce triumfu utká s...  celý článek

Serena Williamsová v Miami titul neobhájí. Vypadl i Murray

28.3.2016  22:06, aktualizováno  29.3 8:29
Turnaj v Miami skončil už v osmifinále pro největší favoritku Serenu Williamsovou. Osminásobná vítězka, světová jednička a obhájkyně titulu prohrála s ruskou tenistkou Světlanou Kuzněcovovou...  celý článek

Turnaj mistryň začal vítězně pro Šafářovou i pár Hradecká, Hlaváčková

25.10.2015  6:22, aktualizováno  17:30
České tenistky vstoupily do čtyřher na Turnaji mistryň v Singapuru úspěšně. Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zdolaly Španělky Garbiňe Muguruzaovou a Carlu Suárezovou...  celý článek

České derby v Singapuru: Kvitová a Šafářová se utkají ve skupině

23.10.2015  13:32, aktualizováno  13:50
Tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová se na Turnaji mistryň v Singapuru utkají v jedné skupině. Společně byly nalosovány do Bílé skupiny, v kvartetu je doplní Garbine Muguruzaová a Angelique...  celý článek

Berdych a Karolína Plíšková slavili postup na turnajích v Asii

14.10.2015  11:50, aktualizováno  14:37
Český tenista Tomáš Berdych postoupil po jubilejní padesáté výhře v sezoně do 3. kola turnaje Masters v Šanghaji. Američana Jacka Socka zdolal 7:6, 4:6 a 6:4. Uspěla i Karolína Plíšková, která...  celý článek

Kvitová nad ránem zpečetila úspěšný český den na US Open

1.9.2015  16:55, aktualizováno  2.9 9:57
Až v půl páté ráno českého času se dostala v New Yorku na kurt Petra Kvitová a v posledním zápase úterního programu US Open zpečetila výhrou nad Němkou Siegemundovou 6:1, 6:1 úspěšný český den....  celý článek

Kvitová vyzve Siegemundovou, Plíšková zahají US Open s Tatishviliovou

27.8.2015  18:51, aktualizováno  29.8 11:38
Petra Kvitová zahájí závěrečný grandslamový turnaj sezony US Open duelem s úspěšnou německou kvalifikantkou Laurou Siegemundovou. Karolíně Plíškové přidělil los po dohrání kvalifikace pro první...  celý článek

Djokovič obhájil titul ve Wimbledonu, ve finále znovu porazil Federera

12.7.2015  14:55, aktualizováno  20:22
Srb Novak Djokovič zůstává wimbledonským šampionem. Stejně jako loni ve finále nejslavnějšího grandslamu porazil Švýcara Rogera Federera 7:6 (7:1), 6:7 (10:12), 6:4, 6:3. Utkání bylo kvůli dešti...  celý článek

Šafářová na úvod tenisového US Open uspěla. Čtyři Češi vypadli

25.8.2014  18:59, aktualizováno  26.8 5:54
New York (Od našeho zpravodaje) Závěrečný grandslam sezony českým tenistům příliš nesedí - a jeho úvodní den to potvrdil. V 1. kole uspěla jen Lucie Šafářová, která zdolala Timeu Babosovou. Naopak Radek Štěpánek, Jiří Veselý,...  celý článek

Déjà vu. Serena Williamsová si po roce zahraje v Cincinnati o titul

16.8.2014  21:46, aktualizováno  17.8 9:11
Serena Williamsová porazila dánskou jedničku Caroline Wozniackou 2:6, 6:2, 6:4 a po roce si na tenisovém turnaji v americkém Cincinnati opět zahraje o titul.  celý článek

Druhý grandslamový titul! Kvitová suverénně ovládla finále Wimbledonu

5.7.2014  14:30, aktualizováno  21:29
Londýn (Od našeho zpravodaje) Česko má po třech letech opět grandslamovou šampionku ve dvouhře. Znovu je to Petra Kvitová, znovu na nejslavnějším turnaji - ve Wimbledonu! Finále proti kanadské tenistce Eugenii Bouchardové...  celý článek

Berdych v Římě dohrál, zastavil ho Dimitrov. Končí i Cetkovská

15.5.2014  13:41, aktualizováno  19:50
Třetí kolo na turnaji v Římě bylo z pohledu českých tenistů smutné. Tomáše Berdycha vyřadil po setech 6:7, 6:2, 6:2 Bulhar Grigor Dimitrov, který mu oplatil porážku z Madridu. Petra Cetkovská...  celý článek

Karolína Plíšková v Pattaye neuspěla, Peschkeová slaví v pařížském deblu

2.2.2014  11:47, aktualizováno  20:31
Tenistka Karolína Plíšková svůj druhý titul na okruhu WTA nezískala. Ve finále turnaje v Pattaye prohrála s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou po setech 3:6, 6:7. Zato Květa Peschkeová získala...  celý článek