Thomas Dressen

Německý alpský lyžař Thomas Dressen (*22. 11. 1993) se specializuje na rychlostní disciplíny a super G

Hirscher slaví zlato ze superkombinace, Berndt bral šestnácté místo

13.2.2018  5:32, aktualizováno  8:51
Zimní olympiáda se dočkala startu první soutěže v alpském lyžování. Mužskou superkombinaci ovládl rakouský lyžař Marcel Hirscher, jenž po zkráceném sjezdu figuroval na dvanáctém místě a ve...  celý článek

První trable s počasím. Sjezd v Pchjongčchangu ohrožuje silný vítr

9.2.2018  10:18
Silný vítr ohrožuje v Pchjongčchangu nedělní sjezd mužů a pořadatelé už teď uvažují o první změně programu. Druhý trénink museli posunout o půl hodiny a výrazně zkrátit trať, přesto si někteří...  celý článek

Legendární sjezd v Kitzbühelu ovládl jako druhý Němec v historii Dressen

20.1.2018  13:39
Německý lyžař Thomas Dressen překvapivě vyhrál slavný sjezd v Kitzbühelu a oslavil premiérové vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Čtyřiadvacetiletý závodník porazil na legendárním...  celý článek

Feuz předčil Svindala a podruhé v kariéře vyhrál sjezd ve Wengenu

13.1.2018  14:03, aktualizováno  14:23
Na slavném Lauberhornu hlaholil jásot domácích Švýcarů, jeden z nejobtížnějších sjezdů světa ovládl jejich miláček Beat Feuz. Úřadující mistr světa po šesti letech zopakoval ve Wengenu své...  celý článek

Svindal vyhrál sjezd ve Val Gardeně a vévodí pořadí Světového poháru

16.12.2017  14:08
Norským úspěchem skončil sjezd ve Val Gardeně. Podruhé v kariéře vyhrál v Dolomitech Aksel Lund Svindal a dostal se do čela pořadí Světového poháru. Druhý byl jeho krajan Kjetil Jansrud.  celý článek

Svindal tvoří lyžařské dějiny, počtvrté opanoval sjezd v Beaver Creeku

2.12.2017  20:49, aktualizováno  21:16
Nor Aksel Lund Svindal jako první lyžař vyhrál počtvrté sjezd Světového poháru v Beaver Creeku. V sobotním závodě zvítězil o 15 setin sekundy před Švýcarem Beatem Feuzem. Třetí byl překvapivě...  celý článek