Přindiš vyhrál jako první český kajakář slalomový Světový pohár

9.9.2017  12:54, aktualizováno  18:19
Vít Přindiš se stal jako první český kajakář celkovým vítězem seriálu Světového poháru. V závěrečném podniku vodních slalomářů v Seu d'Urgell skončil šestý, Jiří Prskavec dojel třetí. Závod...  celý článek

Deblkanoisté Kašpar, Šindler si připsali druhou výhru v sezoně

1.7.2017  13:50, aktualizováno  17:30
Deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler vybojovali ve třetím závodu Světového poháru vodních slalomářů v Markleebergu druhé vítězství a upevnili si vedení v průběžném pořadí seriálu. Další...  celý článek

Deblkanoisté Kašpar s Šindler vyhráli poprvé závod Světového poháru

28.6.2015  13:29, aktualizováno  14:13
Deblkanoisté Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem vyhráli v Krakově poprvé v kariéře závod Světového poháru ve vodním slalomu. Čeští reprezentanti se prosadili na stupně vítězů i ve druhém dílu...  celý článek

Kajakářka Kudějová má evropský bronz, Hilgertová skončila osmá

31.5.2015  11:19, aktualizováno  12:43
Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala bronzovou medaili na mistrovství Evropy ve vodním slalomu v německém Markkleebergu. Sedmačtyřicetiletá Štěpánka Hilgertová skončila osmá. Finále pojedou...  celý článek

Deblkanoisté Volf a Štěpánek slaví po uznaném protestu evropské zlato

13.5.2012  13:14, aktualizováno  15:59
S bronzovou odměnou se nespokojili, deblkanoisté Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem zkusili na evropském šampionátu v německém Augsburgu dodatečně zaútočit zlato. A dočkali se, rozhodčí po...  celý článek