8.1.2018  5:47, aktualizováno  15:40
Russell Westbrook se blýskl už 14. triple-double v této sezoně NBA, ale hvězdou basketbalového souboje mezi Oklahoma City a Phoenixem se nestal. Musel se sklonit před chorvatským mladíkem...  celý článek

Satoranský přihrával a Washington urval výhru. Ingram pomstil Lakers

8.12.2017  5:26, aktualizováno  15:09
Nebyl to nejpovedenější večer pro Tomáše Satoranského, výhra jeho Washingtonu 109:99 na palubovce basketbalistů Phoenixu se však do tabulek NBA počítá. LA Lakers si zajeli pro cenné vítězství...  celý článek

Washington selhal s outsiderem, mladík Monk předvedl střelecké manévry

2.11.2017  6:22, aktualizováno  12:46
Měla to být jasná záležitost, dlouho basketbalový Washington svou roli favorita také potvrzoval. Ale pak doma promarnil 22bodový náskok a s Phoenixem padl 116:122. Tomáš Satoranský dostal...  celý článek

Curry zlomil střeleckou mizérii, tři zápasy rozhodla poslední sekunda

5.3.2017  23:34, aktualizováno  6.3 11:00
Basketbalové Golden State se vzpamatovalo z dvojzápasové minisérie nezdarů v NBA a z New Yorku si odváží vítězství 112:105. Duel v Atlantě rozhodl pro hosty z Indiany křídelník Glenn Robinson...  celý článek

Jak dál, Carmelo? Hvězda Knicks si má co vyjasňovat s bossem Jacksonem

20.1.2017  16:00
Carmelo Anthony, tak trochu nechtěná hvězda. Přestože má hlavní tvář slavných New York Knicks neshody s prezidentem klubu Philem Jacksonem, nehodlá odstranit ze smlouvy klauzuli o své...  celý článek

Když boháč bohatne. Cleveland má střelecké eso Korvera, zajímá ho Rondo

7.1.2017  20:18, aktualizováno  22:38
Zlatý dotek zůstal vedení Clevelandu Cavaliers i v roce 2017. Aktuální šampiony basketbalové NBA posílí Kyle Korver, jeden z nejlepších trojkařů 21. století. Výměna s Atlantou Hawks je na světě....  celý článek

Čtvrtý český basketbalista v NBA. Satoranský se dočkal premiéry

28.10.2016  6:37, aktualizováno  8:32
Po měsících očekávání je to konečně realita, Tomáš Satoranský si jako čtvrtý český basketbalista zahrál NBA. Při své premiéře naskočil za Washington na čtyři minuty a zaznamenal dva body, doskok...  celý článek

Play-off NBA: Cleveland potřetí porazil Atlantu, uspělo i San Antonio

7.5.2016  9:23
Basketbalisté Clevelandu otočili v poslední čtvrtině zápas play-off s Atlantou, po výhře 121:108 vedou v sérii 3:0 a od postupu do finále Východní konference NBA je dělí jediné vítězství. San...  celý článek

Space Jam 2 se blíží: LeBronovi to padalo, maskot trefil z půlky přes hlavu

5.5.2016  11:17
Na trička si dali nápis „ALL-IN“. A přesně podle něj se ve středu večer také basketbalisté Clevelandu Cavaliers zachovali. V zápase druhého kola play-off vyloženě zdeptali soupeře z Atlanty...  celý článek

Atlantu a Toronto dělí v NBA od postupu do druhého kola jedna výhra

27.4.2016  7:30, aktualizováno  9:10
Do poslední čtvrtiny vstupovali s třináctibodovým mankem, přesto basketbalisté Toronta urvali v souboji s Indianou vítězství 102:99 a v prvním kole play-off NBA se ujali vedení 3:2 na zápasy....  celý článek

James tlačil Cleveland mimo prodloužení marně, v něm slavilo New Orleans

5.12.2015  9:07
Basketbalisté New Orleans porazili v pátečním utkání NBA Cleveland 114:108 po prodloužení navzdory střeleckému představení hvězdy Cavaliers LeBrona Jamese. Čtyřnásobný nejlepší hráč ligy...  celý článek

Skvěle brání na hřišti i u soudu. Za střet s policisty ho trest mine

10.10.2015  11:27
Thabo Sefolosha se v basketbalové NBA uplatil hlavně jako obranář. Tahle schopnost se mu nyní hodila před soudem, své jméno uhájil. Byl zbaven všech obvinění týkajících se dubnového incidentu s...  celý článek

Zranění při zatčení. Kvůli vám mám po sezoně, viní basketbalista policii

15.4.2015  10:07
Při zatčení před nočním klubem na Manhattanu utrpěl zlomeninu nohy a poškození vazů. Teď basketbalista Atlanty Thabo Sefolosha viní newyorskou policii z toho, že mu způsobila zranění, kvůli...  celý článek

Basketbalista NBA byl pobodán, nachomýtli se k tomu i dva protihráči

9.4.2015  10:05
Chris Copeland, působící v týmu basketbalové NBA Indiana Pacers, jeho přítelkyně a další žena utrpěli bodná zranění při středečním incidentu před nočním klubem v New Yorku. Při policejním...  celý článek

Atlanta vyhrála i v Portlandu, Chicago v prodloužení zdolalo Boston

4.1.2015  10:12
Basketbalisté Atlanty zvítězili na palubovce Portlandu 115:107 a upevnili si vedení ve Východní konferenci NBA. Na cizím hřišti už vyhráli pošesté za sebou. Na triumfu nad druhým týmem Západní...  celý článek

San Antonio vyhrálo i druhé semifinále NBA, Oklahomu City přejelo

22.5.2014  8:08
První čtvrtina slibovala vyrovnaný duel, jenže v průběhu zápasu se ukázalo, že basketbalisté San Antonia jsou v obrovské formě a pohodě. Tým Oklahoma City deklasovali 112:77 a ve finále Západní...  celý článek

Oklahoma City v prvním souboji o finále NBA prohrála v San Antoniu

20.5.2014  8:28
Basketbalisté týmu Oklahoma City sice v základní části porazili San Antonio ve všech čtyřech vzájemných zápasech, zahajovací duel finále Západní konference NBA však na palubovce soupeře prohráli...  celý článek

Miami znovu prohrálo, Východní konferenci NBA vévodí Indiana

10.4.2014  9:01
Tak chtějí první místo ve Východní konferenci NBA, nebo ne? Basketbalisté Miami podlehli Memphisu 102:107 a znovu klesli na druhé místo za Indianu. Obhájcům titulu k úspěchu nestačilo 37 bodů...  celý článek

Harden se v NBA zaskvěl střeleckým maximem a dotáhl Houston k výhře

21.2.2013  8:44
V Houstonu se strhla bláznivá přestřelka a jejím králem se stal domácí James Harden. Basketbalový vousáč se blýskl 46 body, čímž si v NBA vylepšil své střelecké maximum a spolu s parťákem...  celý článek

O vévodilo i Americe basketbalové: hráči Oklahoma City si zastříleli

7.11.2012  6:37, aktualizováno  9:47
Úterním Spojeným státům vévodilo písmeno O. Barack Obama zamířil na druhé období do Bílého domu a basketbalisté Oklahoma City Thunder získali zpět pohodu ztracenou nedělní prohrou. Tentokrát si...  celý článek

Lakers slaví první výhru, New York zůstává mezi neporaženými

4.11.2012  20:21, aktualizováno  5.11 12:08
Teprve ze čtvrtého zápasu nového ročníku NBA odešli basketbalisté Los Angeles Lakers coby vítězové. Dosud tápající Detroit Pistons doma přehráli 108:79. New York Knicks si drží neporazitelnost,...  celý článek