Terry Rozier

Boston tleskal Piercovi. Ale „nový“ Cleveland mu zkazil oslavy

11.2.2018  21:12, aktualizováno  12.2 15:40
Velký den pro Boston Celtics má několik kaněk. Loučení s číslem 34, které v basketbalové NBA nosil Paul Pierce, začalo porážkou slavného klubu 99:121 od rivalů Cleveland Cavaliers. A navíc se...

Washington padl s Bostonem, Satoranský prohrál klíčový souboj

9.2.2018  5:51, aktualizováno  13:06
Washingtonští basketbalisté dovedli domácí zápas NBA s Bostonem do prodloužení, v něm však prohráli 104:110. Český rozehrávač Tomáš Satoranský nastoupil za poražené na 34 minut, což je jeho...

Ingram obstál proti Westbrookovi, Boston slaví po trefě s klaksonem

4.2.2018  20:23, aktualizováno  5.2 8:15
Nedělní souboje basketbalové NBA dělají ve Spojených státech předvoj pro Super Bowl, duely o čelo Východní konference tak vypukly už krátce po poledni. Vedoucí Boston horko těžko uhrál výhru s...

Davis drtil Oklahoma City a ještě se stal rekordmanem New Orleans

3.2.2018  5:53, aktualizováno  9:30
Anthony Davis si pojistil výsostné místo v dějinách basketbalového New Orleans. V pátečním duelu NBA nasázel proti Oklahoma City 43 bodů a ve čtyřiadvaceti letech se stal nejlepším střelcem v...

James výhru ubránil, McCollum vystřílel. Phoenix trnul nad zraněným

1.2.2018  6:29, aktualizováno  13:19
Clevelandští basketbalisté uhájili vítězství nad Miami, o výsledek 91:89 však museli bojovat doslova do poslední sekundy. Jejich tahoun LeBron James však nedovolil vyrovnat Jamesi Johnsonovi. ...

Washington odolal náporu Memphisu i díky Satoranského obraně

6.1.2018  6:06, aktualizováno  9:34
Basketbalový Washington si v NBA veze výhru 102:100 z palubovky Memphisu. V závěru musel odolávat velkému tlaku domácích, do vedení je však nepustil. Tomáš Satoranský za vítěze odehrál bezmála...

Deset bodů ve čtvrté čtvrtině. Satoranský jistil výhru nad NY Knicks

4.1.2018  6:12, aktualizováno  14:01
Washington si v basketbalové NBA poradil s New Yorkem 121:103 i s pomocí českého rozehrávače Tomáše Satoranského, který si svých 10 bodů schoval do čtvrté čtvrtiny. Vítězství Golden State nad...

Boston vyrval výhru Houstonu, direkty dostaly i Minnesota a Philadelphia

29.12.2017  6:13, aktualizováno  12:02
Basketbalový Houston má za sebou čtvrtý nezdar v řadě a čelo pořadí NBA se mu vzdaluje. V hitu s Bostonem prohrál nejhorším možným způsobem - o jediný bod 98:99, když vedl až o 26 bodů, ale...

Satoranský slaví výhru nad Bostonem. Repríza finále pro Golden State

25.12.2017  20:51, aktualizováno  26.12 11:13
Vánoční repríza letošní finálové série v basketbalové NBA přinesla domácí vítězství obhájců titulu Golden State nad Clevelandem 99:92. Vyhecovaný souboj mezi Bostonem a Washingtonem přinesl...

Durant zastoupil Curryho a má triple-double, James táhl za rekordem

7.12.2017  5:39, aktualizováno  11:42
Kevin Durant vzal do rukou odpovědnost za výsledky basketbalových Golden State a dovedl je k výhře 101:87 na palubovce Charlotte. Zaznamenal při tom triple-double 35 bodů, 11 doskoků a 10...

Marná Satoranského snaha. Povedené české momenty k výhře nestačily

26.11.2017  6:39, aktualizováno  9:49
Tomáš Satoranský dostal prostor ve hře basketbalového Washingtonu, jeho tým však v sobotním duelu NBA podlehl doma Portlandu 105:108. Dvouciferné výhry slaví nejlepší týmy konferencí Boston a...

Jamesův triple-double vedl k výhře, Westbrookův ne. Golden State řádilo

25.11.2017  6:32, aktualizováno  10:24
LeBron James dovedl Cleveland k sedmému vítězství za sebou, jeho tým se po rozpačitém startu posunul už na třetí místo ve Východní konferenci basketbalové NBA. S Charlotte to ale neměl...

Boston vyhrává i bez hlavních hvězd, na západě vládne Houston

12.11.2017  23:56, aktualizováno  13.11 11:57
Bostonští basketbalisté protáhli svou vítěznou sérii v NBA už na dvanáct zápasů, doma si poradili s Torontem 95:94. A nic si nedělají z toho, že jejich hvězdný rozehrávač Kyrie Irving utrpěl v...

George zachráncem. Boston i Detroit dál vítězí, Irvinga zranil spoluhráč

11.11.2017  6:03, aktualizováno  9:32
Boston i Detroit odmítají v basketbalové NBA prohrát. Celtics ztratili v první čtvrtině proti Charlotte Hornets svou hvězdu Kyrieho Irvinga, přesto vyhráli 90:87, Pistons zdolali Atlanta Hawks...

Cleveland rychle postoupil, Satoranský přispěl Washingtonu k vyrovnání

8.5.2017  8:56, aktualizováno  18:43
Bez porážky prolétli basketbalisté Clevelandu druhým kolem play-off NBA, LeBron James a spol. zvítězili v Torontu 109:102 a sérii ovládli 4:0 na zápasy. Washington vyrovnal souboj s Bostonem na...

Washington doma Bostonu nedovolil mnoho, přispěl k tomu i Satoranský

5.5.2017  6:59, aktualizováno  9:06
Washingtonští basketbalisté snížili stav série druhého kola play-off NBA proti Bostonu na 1:2. Doma zvítězili jednoznačným výsledkem 116:89. Za vítěze odehrát Tomáš Satoranský celou závěrečnou...

Washington začal skvěle, ale znovu prohrál. Tentokrát v prodloužení

3.5.2017  6:21, aktualizováno  12:37
Washingtonští basketbalisté nedobyli ani napodruhé palubovku Bostonu a ve druhém kole play-off NBA prohrávají 0:2 na zápasy. I tentokrát Wizards výborně začali, jenže náskok neudrželi a v...

Satoranský vozí Dory, jiní strpěli popkornový vtip či kostým umpalumpy

20.3.2017  13:04
V nejlepší basketbalové lize světa stále platí, že je velký rozdíl mezi nováčky a protřelými borci. O platu hovořit nemusíme, tentokrát se podívejme na všemožné povinnosti a vtípky, které jsou...

Cleveland vyhrál v LA nad Lakers, velká trojka nastřílela 101 bodů

19.3.2017  22:24, aktualizováno  20.3 9:58
Basketbalový Cleveland si z Los Angeles veze výhru 125:120 nad tamními Lakers. Hvězdné trio šampionů NBA nastřílelo 101 bodů - Kyrie Irving 46, LeBron James 34 a Kevin Love 21; za domácí...

Curry zlomil střeleckou mizérii, tři zápasy rozhodla poslední sekunda

5.3.2017  23:34, aktualizováno  6.3 11:00
Basketbalové Golden State se vzpamatovalo z dvojzápasové minisérie nezdarů v NBA a z New Yorku si odváží vítězství 112:105. Duel v Atlantě rozhodl pro hosty z Indiany křídelník Glenn Robinson...

Washington vyhrál počtvrté. V Chicagu se přeli o faul v poslední sekundě

17.2.2017  8:20, aktualizováno  9:16
Basketbalisté Washingtonu zvítězili na hřišti Indiany 111:98 a připsali si čtvrtou výhru za sebou. Tomáš Satoranský odehrál deset minut a připsal si jeden doskok. Ve druhém čtvrtečním utkání NBA...

Washington se Satoranským prohrál v Detroitu košem z poslední sekundy

22.1.2017  7:16, aktualizováno  22:40
Vyrovnaný zápas se smolným koncem odehráli basketbalisté Washingtonu na půdě Detroitu. Prohráli o jediný bod - 112:113. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards pět minut....