Stefan Hula

Polský skokan na lyžích Stefan Hula (*29. 9. 1986), jeho otec Stefan Hula st. reprezentoval Polsko v severské kombinaci.

Koudelka skončil na středním můstku pětadvacátý. Zlato slaví Wellinger

10.2.2018  15:05, aktualizováno  16:46
Napínavý konec druhého kola olympijského závodu na středním můstku ovládl německý skokan Andreas Wellinger. Za ním skončili norští reprezentanti Johann Andre Forfang a Robert Johansson. Český...

2. DEN ZOH: Biatlonistka Vítková slaví bronz, Sáblíkové medaile unikla

10.2.2018  0:00, aktualizováno  16:31
Bronzová radost biatlonistky Veroniky Vítkové, trpké čtvrté místo rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Hned druhý den zimních olympijských her v Pchjongčchangu přinesl z českého pohledu záplavu...

Družstvo českých skokanů na lyžích skončilo v Zakopaném osmé

27.1.2018  17:29, aktualizováno  18:08
Čeští skokané na lyžích se poprvé v sezoně probojovali do druhého kola závodu družstev na Světovém poháru v Zakopaném a skončili osmí. O nejlepší výsledek se dva týdny před olympijskými hrami...

V závodu Turné čtyř můstků v Ga-Pa si zaskáčou Koudelka, Štursa a Kožíšek

31.12.2017  15:24, aktualizováno  16:04
Do druhého závodu Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu se stejně jako v Oberstdorfu kvalifikovalo trio českých skokanů na lyžích Roman Koudelka, Vojtěch Štursa a Čestmír Kožíšek. Opět...

Polák Stoch vyhrál první díl Turné, poprvé v sezoně bodoval Koudelka

30.12.2017  17:54, aktualizováno  20:58
Úvodní závod Turné čtyř můstků v německém Oberstdorfu ovládl polský skokan na lyžích Kamil Stoch, který obhajuje celkové vítězství z minulého ročníku. Český reprezentant Roman Koudelka získal...

Skokani Koudelka a Hlava ve Wisle nebodovali, japonský vítěz překvapil

19.11.2017  15:58, aktualizováno  17:16
Českým skokanům na lyžích vstup do Světového poháru nevyšel. V úvodním individuálním závodu se v polské Wisle nikdo z nich nevešel na bodované příčky, Lukáš Hlava obsadil 37. místo, Roman...

Kvalifikaci v Innsbrucku zvládli úspěšně Janda, Koudelka a Hlava

3.1.2017  15:13, aktualizováno  15:42
Do třetího závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku se kvalifikovalo trio českých skokanů na lyžích - Jakub Janda, Roman Koudelka a Lukáš Hlava. Naopak neuspěli Jan Matura, Vojtěch Štursa a Tomáš...

Ze čtvrtého místa do třetí desítky. Matura závod v Kuopiu nedotáhl

23.2.2016  20:19, aktualizováno  21:25
Útočil na stupně vítězů, po prvním kole závodu Světového poháru v Kuopiu byl Jan Matura čtvrtý, jenže finále český skokan na lyžích nezvládl a obsadil 23. příčku. O tři pozice lépe tak skončil...

Koudelka byl třetí, SP v Zakopaném si vyskákali i Matura, Janda a Kožíšek

22.1.2016  19:47
Všichni čtyři čeští skokani na lyžích postoupili do nedělního závodu Světového poháru v Zakopaném. Kvalifikace nejlépe vyšla Romanu Koudelkovi, který byl se 133 metry třetí za domácí dvojicí...

Skokanské Turné ovládl Rakušan Schlierenzauer, vyhrál i v Bischofshofenu

6.1.2013  16:22, aktualizováno  20:46
Gregor Schlierenzauer ovládl Turné čtyř můstků skokanů na lyžích. Vyhrál závěrečný závod v Bischofshofenu a druhému Andersi Jacobsenovi z Norska nepomohl ve druhém kole ani nejdelší let celého...

Čeští skokané stačili v soutěži družstev na osmé místo, vyhráli Rakušané

29.1.2011  17:01, aktualizováno  18:24
Čeští skokané na lyžích potvrdili pozici osmého nejlepšího týmu světa. V závodě Světového poháru ve Willingenu porazili Italy a Rusy, ale nestačili na sedmé Slovince. Vyhráli suverénní Rakušané...