Spartak Moskva

Arsenal jasně vyhrál v Östersundu, zlínský kat z Lokomotivu řádil v Nice

15.2.2018  20:08, aktualizováno  23:24
Fotbalisté Arsenalu bez Petra Čecha zvládli vstup do vyřazovací fáze Evropské ligy. V Östersundu zvítězili 3:0. Dortmund proti Atalantě Bergamo vedl, pak prohrával, ale díky Batshuayovi nakonec...

Stramaccioni: Když neprožijete českou ligu, nepochopíte, jak je složitá

15.2.2018  16:07
Když skončil loňský podzim, trenér sparťanských fotbalistů Andrea Stramaccioni o něm vyprávěl italským novinářům. „Když si neprožijete českou ligu a nejste její součástí, nikdy nepochopíte, jak...

Sparta má problém. Šural si zlomil palec u nohy, chybět může až do dubna

13.2.2018  12:01
Sparťanští fotbalisté do jarní části sezony vstoupí bez Josefa Šurala. Se šesti góly nejlepší střelec týmu utrpěl zlomeninu palce u nohy, doba léčení se odhaduje až na šest týdnů. Co Šuralovo...

Navzdory porážce spokojenost. Viděl jsem pozitivní věci, řekl Stramaccioni

8.2.2018  7:59
Nezabýval se výsledkem, místo toho trenér sparťanských fotbalistů Andrea Stramaccioni po porážce v posledním zimním přípravném utkání se Spartakem Moskva (1:2) chválil: „Převážnou část utkání...

Generálky na jaro: Sparta podlehla Spartaku Moskva, Plzeň porazila Číňany

7.2.2018  15:59, aktualizováno  20:26
Zatímco fotbalisté Plzně v generálce na jaro porazili díky trefám Michaela Krmenčíka a Aleše Čermáka čínský Kuej-čou Cheng-feng 2:1, Sparta stejným výsledkem podlehla ruskému Spartaku Moskva....

Stanciu, Kanga, Mavuba. Pro novou zálohu to byl důležitý test, řekl kouč

3.2.2018  16:27
Pokud společně budou nastupovat i v soutěžních zápasech, dost možná se stanou světovou raritou. Vždyť záložníci z nově složeného středu fotbalové Sparty neměří v průměru ani metr sedmdesát....

Další chvála na Stancia. Stramaccioni: Ze spolupráce s ním těží ostatní

1.2.2018  6:59
Ještě na vlastní polovině Nicolae Stanciu napřáhl a přesně našel nabíhajícího Ondřeje Zahustela, který rozhodl přípravné utkání Sparty s Aalborgem (2:1). „Vyšlo to parádně,“ chválil autor gólu....

Sparta zlomila Aalborg v závěru, Slavia dala pět gólů čínskému mistrovi

31.1.2018  15:14, aktualizováno  18:24
Obě pražská „S“ pokračovala ve středu v zimní přípravě na ligovou soutěž, která startuje za necelé tři týdny. A co se výsledků týče - byly to vydařené zápasy. Sparta na soustředění ve Španělsku...

Bez Néstora, Juliše a Karavajeva. Sparta odletěla na druhé soustředění

28.1.2018  17:44, aktualizováno  18:13
Fotbalisté Sparty odcestovali na druhé zimní soustředění do Španělska bez Vjačeslava Karavajeva, který jedná o přestupu, a také bez Lukáše Juliše a Néstora Albiacha, již odejdou na hostování....

Kolářův gól pomohl Chabarovsku otočit zápas KHL v Číně

27.1.2018  13:52, aktualizováno  22:31
Gól obránce Jana Koláře nastartoval cestu hokejistů Chabarovsku za vítězstvím v zápase Kontinentální ligy na ledě Kunlunu Red Star. Amur v Číně vyhrál 4:2, na vítěznou branku přihrál další český...

Chabarovsk udržel v KHL šanci na play-off, bodovali tři Češi

25.1.2018  16:19
Hokejisté Chabarovsku udrželi šanci na postup do vyřazovací části Kontinentální ligy. Amur dnes zvítězil v Číně nad Kunlunem Red Star 3:1 a na osmý tým Východní konference Omsk ztrácí tři body....

Český útočník Radil se v KHL blýskl třemi asistencemi

24.1.2018  20:53
Útočník Lukáš Radil se v Kontinentální lize podílel třemi asistencemi na výhře hokejistů Spartaku Moskva 5:2 nad Dinamem Riga. Tři body v utkání si český olympionik připsal poprvé v sezoně, jeho...

Hanzl dal dva góly Sedláčkovi, v KHL skórovali i Horák a Sekáč

23.1.2018  20:41
Český hokejový útočník Robin Hanzl zažil v KHL poprvé dvougólový večer a byl jedním ze strůjců vítězství Nižněkamsku 5:1 nad Slovanem Bratislava.

Od Biniče, Németha až po Stancia. Nejdražší přestupy do české ligy

23.1.2018  14:21
Když se českému klubu v předchozích letech povedlo výjimečně prodat fotbalistu do zahraničí alespoň za sto milionů korun, bylo to terno. Sparta teď prolomila stomilionovou hranici směrem do...

Olympionik Vitásek rozhodl gólem v prodloužení zápas KHL v Rize

22.1.2018  17:55
Český obránce Ondřej Vitásek rozhodl gólem v prodloužení zápas Kontinentální hokejové ligy na ledě Dinama Riga, kde hosté z Chanty-Mansijsku vyhráli 2:1. Člen olympijského výběru se trefil v 62....

Mozík rozhodl gólem o výhře Podolsku, Hanzl pomohl Nižněkamsku

21.1.2018  18:24
Vojtěch Mozík zařídil svým osmým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy výhru Podolsku na ledě favorizované Kazaně. Člen českého olympijského výběru pro hry v Pchjongčchangu dal vítěznou...

Radilův gól v Kontinentální lize neodvrátil porážku Spartaku Moskva

10.1.2018  22:36
Český útočník Lukáš Radil neodvrátil v KHL gólem porážku Spartaku Moskva 2:3 v prodloužení se Soči. Bývalý pardubický hokejista čtrnáctou brankou v sezoně poslal hned v první minutě třetí...

Kolář šestým gólem v sezoně KHL nasměroval Chabarovsk k výhře

9.1.2018  13:40, aktualizováno  21:33
České trio Jan Kolář, Michal Jordán a Tomáš Zohorna pomohlo k výhře Chabarovsku 3:1 nad Astanou a ukončení třízápasové série porážek v Kontinentální hokejové lize. Obránce Kolář se zapsal mezi...

Zohornovi to v KHL pálí i v novém roce, Novosibirsku dal dva góly

3.1.2018  11:18, aktualizováno  17:23
Český hokejový útočník Tomáš Zohorna potvrzuje výtečnou střeleckou formu i v novém roce. Ve středeční utkání KHL dal dva góly hostům z Novosibirsku, ale jeho Chabarovsk přesto na domácím ledě...

Nestrašil překonal Furcha a zajistil v KHL Nižněkamsku dva body

29.12.2017  20:18
Andrej Nestrašil rozhodl desátým gólem v sezoně KHL o vítězství hokejistů Nižněkamsku 3:2 v prodloužení na ledě Omsku. Krajana Dominika Furcha překonal po 32 sekundách nastaveného času, kdy...

Zohornův gól v prodloužení rozhodl o výhře Chabarovsku nad Spartakem

28.12.2017  13:54, aktualizováno  22:46
Tomáš Zohorna rozhodl brankou v 63. minutě o vítězství Chabarovsku nad Spartakem Moskva 2:1 v prodloužení. Český útočník bodoval ve čtvrtém utkání Kontinentální hokejové ligy za sebou, v sezoně...

V KHL skórovali čtyři Češi, Zohorna přidal ke gólu i asistenci

26.12.2017  13:48, aktualizováno  22:14
Vánoční svátky zastihly Tomáše Zohornu při hokejové chuti. Český útočník bodoval v Kontinentální lize ve třetím utkání za sebou a jeho Chabarovsk zaznamenal tři důležité výhry. Český útočník...

Chabarovsk v KHL vyhrál nad Nižním Novgorodem, Zohorna asistoval

24.12.2017  14:10
Český reprezentační útočník Tomáš Zohorna se v Kontinentální hokejové lize podílel asistencí na výhře Chabarovsku 3:1 nad Nižním Novgorodem. Amur tak po pěti zápasech ukončil vítěznou sérii...

Fotbalová příprava: zima 2018

22.12.2017  14:44, aktualizováno  10.2 17:48

Zohorna ukončil měsíční gólový půst a nasměroval Chabarovsk k výhře

21.12.2017  13:58
Český hokejový útočník Tomáš Zohorna se v Kontinentální hokejové lize po měsíci dočkal gólu a nasměroval Chabarovsk k vítězství 3:1 nad Dinamem Riga.

ZÁPISNÍK: Díky za vzpomínky, mistře šajtlí. Zasloužíte si velký respekt

21.12.2017  10:59
Schválně: co vám naskočí, když zaslechnete jméno Tomáš Rosický? Mou hlavou letí tři vzpomínky.

Furch i Štěpánek v Kontinentální lize dostali po gólu, ale prohráli

18.12.2017  22:17
Brankáři Dominik Furch i Jakub Štěpánek v pondělí v Kontinentální hokejové lize inkasovali pouze jednou, přesto odcházeli z ledu poraženi.

Vzkříšení hokejisté úžasně otočili mač s Finy. Hattrickem zazářil Růžička

13.12.2017  18:24
Padesát dvě minuty se vleklo utrpení fanoušků v zaplněné O2 areně. Kdo jej však vydržel, dočkal se fantastického závěru. Hokejová reprezentace v úvodní partii Channel One Cupu proti Finsku...

Partizan Bělehrad. Plzeň v Evropské lize čeká srbský šampion

11.12.2017  11:43, aktualizováno  13:29
V osudí byla zvučná jména, atraktivní soupeři. Plzeňští fotbalisté však štěstí na lákavý los úvodního kola vyřazovací části Evropské ligy neměli. O osmifinále se poperou s Partizanem Bělehrad....

Kloppa naštvalo vyrovnání Evertonu. Nemyslím, že to byla penalta, řekl

11.12.2017  9:59
V derby fotbalisté Liverpoolu dominovali. Vládli většině statistik, přesto s Evertonem remizovali 1:1. Na trefu Mohameda Salaha totiž z penalty odpověděl Wayne Rooney. Odpískání pokutového kopu...

Nakládal, Červenka, Klepiš, Filippi a Kousal přijdou o Channel One Cup

11.12.2017  8:39, aktualizováno  11:06
Kouč české hokejové reprezentace Josef Jandač musel udělat už šest změn v nominaci na Channel One Cup v Praze a Moskvě. Po sobotní omluvence útočníka Milana Gulaše vypadli ze zdravotních důvodů...

Jelesin z Jaroslavle přepsal dějiny KHL, trefil se po pěti vteřinách

10.12.2017  15:51
Obránce Alexandr Jelesin z Jaroslavle se gólem po pěti sekundách zápasu na ledě Ufy postaral o nový rekord Kontinentální hokejové ligy. Z čela pořadí nejrychlejších střelců soutěže vymazal...

Kolář asistoval u vítězné branky Chabarovsku, Francouz vychytal nulu

9.12.2017  10:46, aktualizováno  18:15
Obránce Jan Kolář asistoval u vítězné branky hokejistů Chabarovsku, kteří v Kontinentální lize porazili v souboji týmů z Dálného východu Vladivostok 2:1. Brankář Pavel Francouz z Čeljabinsku...

Soči podruhé v sezoně KHL ukončilo vítěznou sérii Petrohradu

8.12.2017  21:31
Po sérii deseti vítězství podlehli hokejisté Petrohradu v dnešním utkání KHL na ledě Soči 1:2. O překvapivé porážce suverénního lídra soutěže rozhodl v 55. minutě mladý útočník Ivan Laričev.

Neapol, Dortmund či Celtic. Na koho ještě může Plzeň narazit

7.12.2017  23:35
Neapol, Dortmund i Celtic Glasgow. To jsou nejatraktivnější soupeři, které fotbalisté Plzně mohou dostat v úvodním kole vyřazovací části Evropské ligy. Při pondělním losu budou jako vítězové...

Kašparovy body nestačily, Slovan v KHL neudržel náskok a prohrál

7.12.2017  20:19
Hokejisté Slovanu Bratislava neudrželi v utkání Kontinentální ligy v Čerepovci dvoubrankový náskok a prohráli 3:5. Za hosty si dvě asistence připsal český útočník Lukáš Kašpar.

Nestrašilův gól rozhodl v KHL o výhře Nižněkamsku

6.12.2017  20:44
Reprezentační útočník Andrej Nestrašil z Nižněkamsku byl v utkání v Kontinentální ligy s Dinamem Minsk autorem vítězné branky. Šestadvacetiletý český hokejista, jenž má na kontě více než...

Liverpool dal sedm gólů, City poprvé prohrálo, Ronaldo má další rekord

6.12.2017  20:30, aktualizováno  22:42
Liverpool, Sevilla, Šachtar Doněck a Porto jsou posledními osmifinalisty fotbalové Ligy mistrů. Naopak šanci na postup do jarní vyřazovací fáze v závěrečném kole základních skupin propásly...

Česká stopa ve šlágru Ligy mistrů. Na Realu bude pískat Královec

5.12.2017  17:05
České hráče ve středečních utkáních fotbalové Ligy mistrů nenajdete, delegaci českých rozhodčích však ano. V čele s Pavlem Královcem budou rozhodovat šlágr mezi Realem Madrid a Borussií Dortmund.

Kazaň přehrála Dinamo Minsk, Sekáč se podílel na všech třech gólech

4.12.2017  20:45
Nejproduktivnější český hokejista v KHL Jiří Sekáč se podílel na všech gólech Kazaně při výhře 3:1 nad Dinamem Minsk. Pětadvacetiletý reprezentant otevřel skóre zápasu a u dalších dvou branek si...

Kliment se trefil za Bröndby a pátým ligovým gólem pomohl k výhře

3.12.2017  17:57, aktualizováno  20:32
Fotbalisté Bröndby Kodaň porazili v 18. kole Sönderjyske 3:1 a jsou v čele dánské ligy. Poslední branku hostí vstřelil v 72. minutě reprezentační útočník Jan Kliment, jenž se prosadil popáté v...

Sedláček bude chytat za Slovan Bratislava, nahradí Mazance

2.12.2017  13:16
Český hokejový brankář Jakub Sedláček se stal posilou Slovanu Bratislava v Kontinentální lize, kde nahradí krajana Marka Mazance. Sedmadvacetiletý zlínský odchovanec se vrací do soutěže, v které...

Kovář pochytal 38 střel a udržel nulu, další Češi v KHL sbírali body

30.11.2017  18:02, aktualizováno  22:32
Jakub Kovář z Jekatěrinburgu si po více než dvou měsících připsal čisté konto v Kontinentální hokejové lize. Devětadvacetiletý gólman se výrazně podílel na výhře 5:0 nad Čerepovcem, k níž...

Stránský v KHL ukončil čekání na gól, tři čeští gólmani vychytali výhru

28.11.2017  18:48, aktualizováno  22:34
Počtvrté v sezoně se český útočník ve službách Čerepovce Matěj Stránský zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Ostravský rodák na ledě Magnitogorsku v 57. minutě vyrovnal na 2:2 a v...

Buchtele pomohl gólem prodloužit Slovanu úspěšnou sérii v KHL

27.11.2017  22:23
Jan Buchtele přispěl třetím gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy k vítězství Slovanu Bratislava nad čínským Kunlunem 2:1 v prodloužení. Trefil se i další český útočník Roman Horák z...

Radil v KHL pomohl Spartaku k výhře, Novotného trefa Ladě nestačila

26.11.2017  16:34
Jiří Novotný bodoval v Kontinentální hokejové lize v třetím utkání za sebou, ale byl jediným střelcem Lady Togliatti, která doma podlehla Spartaku Moskva 1:4. Poslední branku zápasu vstřelil...

Horák s Kašparem v KHL přispěli gólem k výhrám svých týmů

25.11.2017  20:54
Roman Horák a Lukáš Kašpar se jedním gólem podíleli na výhrách svých týmů v Kontinentální hokejové lize. Horák přispěl k vítězství Podolska nad Dynamem Moskva 5:3, Kašpar se zapsal mezi střelce...

Čeljabinský brankář Francouz vychytal v KHL první nulu v sezoně

24.11.2017  17:44
Brankář Pavel Francouz udržel v Kontinentální lize první čisté konto v sezoně a 36 bezchybnými zákroky pomohl hokejistům Čeljabinsku k domácí výhře 2:0 nad Spartakem Moskva. Moskevský celek...

Střídající gólman Salák pomohl v KHL Novosibirsku k výhře

22.11.2017  20:50
Alexander Salák se po třízápasové pauze vrátil do branky Novosibirsku a v utkání Kontinentální ligy pomohl hokejistům Sibiru k domácímu vítězství 6:4 nad Barysem Astana. Český gólman vystřídal v...

Radil v KHL pálil i proti Jekatěrinburgu, brankář Kovář záhy střídal

21.11.2017  20:19, aktualizováno  22:07
Jen necelých osm minut vydržel Jakub Kovář v brance hokejistů Jekatěrinburgu v utkání Kontinentální ligy na ledě Spartaku Moskva. Po druhém gólu domácího celku ho mezi tyčemi vystřídal Vladimir...