Sophie Caldwellová

Americká běžkyně na lyžích Sophie Caldwellová (* 22. 3. 1990) se specializuje na sprint.

Lyžařka Nováková bodovala ve sprintu v Seefeldu, závod má dvě vítězky

27.1.2018  13:04, aktualizováno  18:04
Česká běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila na Světovém poháru v běhu na lyžích v Seefeldu na bodovaném 24. místě ve sprintu volnou technikou. Jako jediná prošla z kvalifikace, další...  celý článek

Městský sprint v Drážďanech patřil Pellegrinovi a Falkové

13.1.2018  14:14
Městský sprint na Světovém poháru v běhu na lyžích v Drážďanech vyhráli Ital Federico Pellegrino a Švédka Hanna Falková. Čeští závodníci nestartovali.   celý článek

Sourozenci Novákovi na úvod Tour de Ski bodovali ve sprintu

30.12.2017  12:56, aktualizováno  15:57
Na úvod Tour de Ski příjemně nečekaně zabodovali sourozenci Petra a Michal Novákovi, kteří dokázali jako první z českých běžců na lyžích v této sezoně postoupit z kvalifikace sprintu. Vyřazovací...  celý článek

Ve sprintu dvojic v Pchjongčchangu zvítězili Rusové a Švédky

5.2.2017  12:28
Sprint dvojic Světového poháru v běhu na lyžích vyhráli na olympijských tratích v Pchjongčchangu Andrej Parfenov s Glebem Retivychem z Ruska a Švédky Elin Mohlinová a Maria Nordströmová. Čeští...  celý článek

Sprinty pro Iversena a Caldwellovou, Grohová v Oberstdorfu bodovala

5.1.2016  16:20, aktualizováno  17:10
Sprinty běžců na lyžích v Oberstdorfu ovládli Nor Emil Iversen a Sophie Caldwellová z USA. Mezi třicet finalistek se dostala i Karolína Grohová, která následně vypadla ve čtvrtfinále a díky 28....  celý článek

Sprint v Lahti vyhráli Golberg a Randallová, Češi neprošli kvalifikací

1.3.2014  14:45, aktualizováno  15:29
Lyžařský sprint volnou technikou, který se jel v rámci Světového poháru ve finském Lahti, vyhráli norský běžec Paal Golberg a Američanka Kikkan Randallová. Čeští závodníci Aleš Razým, Petra...  celý článek

Pochroumaná Kowalczyková kralovala klasické desítce, Vrabcová byla 21.

13.2.2014  10:55, aktualizováno  14:06
Laura (Od našeho zpravodaje) Justyna Kowalczyková vyhrála v Soči boj s vlastním tělem i se soupeřkami, v závodu na deset kilometrů klasickou technikou slaví polská běžkyně olympijský triumf i se zlomeninou v noze. Už druhé...  celý článek