Koukalová s Moravcem skončili ve sprintu dvojic šestí, vyhráli Rakušané

12.3.2017  13:05
Popáté v historii se bojovalo o pohárové body ve sprintu dvojic a poprvé do něj nasadilo Česko to nejsilnější, co momentálně má. Gabriela Koukalová a Ondřej Moravec na třetím úseku dočasně...  celý článek

Moravec dojel ve stíhačce čtvrtý. Fourcade má další malý glóbus

11.3.2017  11:37, aktualizováno  13:38
Po druhém místě v pátečním sprintu útočil Ondřej Moravec i v sobotním stíhacím závodu biatlonistů ve Světovém poháru v Kontiolahti na další stupně vítězů. Ještě do posledního kola vjížděl na...  celý článek

Hromadný závod ovládl Němec Schempp, Šlesingr dojel třináctý

19.2.2017  13:45, aktualizováno  15:51
Německou dominanci na světovém šampionátu v Hochfilzenu potvrdil v závěrečném závodě s hromadným startem Simon Schempp, jenž si dojel pro premiérový titul mistra světa. Stříbro slaví Johannes Bö...  celý článek

Fourcade slaví vítězný hattrick. Česká štafeta dojela v Pokljuce pátá

11.12.2016  11:05, aktualizováno  12:55
V pátek vyhrál sprint, v sobotu stíhací závod a ani neděle není pro Martina Fourcada bez výhry. Osmadvacetiletý biatlonista dokonal svůj hattrick na Světovém poháru v Pokljuce, když dotáhl...  celý článek

Krčmář dojel v životním závodě pátý. Fourcade má v Oslu čtvrté zlato

10.3.2016  15:22, aktualizováno  17:50
Muž, od nějž se to nečekalo, dosáhl na nejlepší výsledek českých biatlonistů na mistrovství světa v Oslu. Michal Krčmář dojel ve vytrvalostním závodě na pátém místě. K životnímu výsledku ho...  celý článek

Další úspěch biatlonistů. Moravec zářil na střelnici a bere čtvrté místo

13.1.2016  14:05, aktualizováno  16:30
Čeští biatlonisté se znovu v německém Ruhpoldingu vytáhli. Po nedělní stříbrné pozici vybojoval Ondřej Moravec tentokrát čtvrté místo ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů. Zářil hlavně na...  celý článek

Vzestup biatlonistů pokračuje. Šlesingr dojel ve stíhacím závodě třetí

9.1.2016  12:40, aktualizováno  13:47
Biatlonista Michal Šlesingr potvrdil výkonnostní vzestup. Ve stíhacím závodě v Ruhpoldingu se posunul z osmého místa na třetí a přinesl tak české mužské reprezentaci první stupně vítězů v...  celý článek

Soukup byl podruhé v Oslu v první desítce. Vyjel si tak hromadný závod

22.3.2014  16:10, aktualizováno  17:00
Oslo (od našeho zpravodaje) Český biatlonista Jaroslav Soukup skončil v Oslu desátý ve stíhacím závodě Světového poháru na 12,5 kilometru a podruhé za sebou tak dosáhl na Top 10. Z vítězství se v předposledním mužském...  celý článek

Biatlonista Bö vyhrál po sprintu i stíhačku, bodovali všichni tři Češi

11.12.2010  12:19, aktualizováno  16:03
Norský biatlonista Tarjei Bö po triumfu v pátečním sprintu dominoval vyhrál v Hochfilzenu i ve stíhacím závodu Světového poháru. Do cíle dorazil s náskokem před Rakušanem Simonem Ederem a...  celý článek

Ve stíhačkách biatlonistů triumfovali lídři SP: Svendsen a Jonssonová

12.12.2009  12:59, aktualizováno  15:27
Až v dramatickém finiši přišel Nor Ole Einar Björndalen o 91. vítězství ve Světovém poháru. V cílové rovince stíhačky na 12,5 kilometrů ho předstihli jeho krajan Emil Hegle Svendsen a Rakušan...  celý článek

Biatlonista Eder vyhrál poslední závod sezony, Šlesingr byl jedenadvacátý

29.3.2009  12:19, aktualizováno  17:25
Rakouský biatlonista Simon Eder vyhrál poslední závod sezony, kterým byla patnáctikilometrová trať s hromadným startem v Chanty Mansijsku. Druhý skončil jeho krajan Dominik Landertinger, jenž...  celý článek

Björndalen vyhrál další pohárový závod biatlonistů, Šlesingr skončil jedenáctý

22.3.2009  14:01, aktualizováno  16:51
Norský biatlonista Ole Einar Björndalen vyhrál v Trondheimu závod Světového poháru s hromadným startem na 15 km a upevnil si tak průběžné vedení v seriálu. Druhý dnes doběhl Rakušan Simon Eder a...  celý článek

Šlesingrovi těsně unikla na MS medaile

28.1.2004  15:26
Haute Maurienne Čeští juniorští biatlonisté mohli po úterním vítězství Michaely Balatkové ve francouzském Haute Maurienne přidat další medaili. Od třetího místa dělila Michala Šlesingra v dnešním sprintu pouze...  celý článek