Simen Hegstad Krüger

Norský běžec na lyžích Simen Hegstad Krüger (*13. 3. 1993) trojnásobný medailista ze ZOH 2018 v Pchjongčchangu, kde vyhrál skiatlon, byl ve vítězné štafetě a skončil druhý na 15 km volně.

Skvělý Klaebo zajistil Norům zlato ze štafety. Češi dojeli desátí

18.2.2018  8:50, aktualizováno  11:08
Mladík Johanes Hösflot Klaebo slaví druhé olympijské zlato. Jedenadvacetiletý běžec na lyžích předvedl mocný finiš proti Denisu Spicovovi z Ruska a dovezl norskou štafetu na první příčce. Český...

Z posledního místa na první! Norský běžec upadl, přesto má zlato

11.2.2018  18:59
Nestačilo ujet všem soupeřům, Simen Hegstad Krüger musel všechny dohnat a předběhnout. V úvodu olympijského skiatlonu měl norský běžec na lyžích kolizi s dvojicí Rusů, zlomil hůlku a všichni mu...

Jakš zaválel ve skiatlonu, norskou jízdu nečekaně vedl Krüger

11.2.2018  7:07, aktualizováno  8:39
Olympijský skiatlon se povedl českému běžci na lyžích Martinu Jakšovi. Udržel krok s favority a doběhl si pro deváté místo. Zlato slaví Simen Hegstad Krüger z Norska, který v závěru okruhu utekl...

Nováková bodovala i v Toblachu, vyhráli Krüger a Kallaová

16.12.2017  15:01, aktualizováno  16:41
Běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila 27. místo ve volné desítce Světového poháru v Toblachu a podruhé v sezoně bodovala. Vítězná Švédka Charlotte Kallaová si upevnila vedení v seriálu,...

Usťugov vyhrál i pátou etapu Tour de Ski a je novým rekordmanem

6.1.2017  11:37, aktualizováno  15:49
Naprosto dominuje a mění rekordy Tour de Ski. Ruský běžec na lyžích Sergej Usťugov ovládl i pátou etapu seriálu - závod na 10 kilometrů volnou technikou v Toblachu. Mezi ženami triumfovala na...