Sami Jauhojärvi

Finský běžec na lyžích Sami Jauhojärvi (*5. 5. 1981), olympijský vítěz ve sprintu dvojic ze Soči 2014, držitel tří bronzových medailí z MS. V roce 2017 ukončil kariéru.

Běžec na lyžích Bauer skončil devátý na klasické patnáctce v Lahti

8.3.2015  10:25, aktualizováno  13:26
Český běžec na lyžích Lukáš Bauer skončil devátý v závodě na 15 km klasicky ve finském Lahti, což je jeho nejlepší výsledek v sezoně Světového poháru. Ital Francesco De Fabiani, jehož maximem v...  celý článek

Bez bodů a velkých slov. Trápení, vzkázal Bauer. Ale bude líp, věří

30.11.2014  15:01
Je zvyklý hodnotit dlouze a květnatě, i po ne zrovna povedených závodech Lukáš Bauer vypráví o sebemenších detailech a pocitech. Tentokrát byl však jeho hlasový komentář extra strohý. "Mám za...  celý článek

Niskanen vyhrál v Ruce klasickou patnáctku, z Čechů bral body jen Jakš

30.11.2014  13:28, aktualizováno  14:59
Triumf v domácím prostředí si v závodě běžců na lyžích na patnáct kilometrů klasicky užil Iivo Niskanen. Češi ve finské Ruce tolik důvodů k radosti neměli, Martin Jakš sice skončil osmnáctý,...  celý článek

Jakš s Razýmem skončili po pádu ve finále týmového sprintu poslední

19.2.2014  10:12, aktualizováno  13:54
Laura (Od naší zpravodajky) Naděje běžců na lyžích Martina Jakše a Aleše Razýma ve finále olympijského týmového sprintu zhatil pád. Český tým dokončil závod na devátém místě. Vyhrálo Finsko před druhým Ruskem a třetím...  celý článek

České lyžařky skončily ve sprintu desáté, Razým a Jakš nepostoupili

25.2.2009  10:54, aktualizováno  14:20
Lyžařky Kamila Rajdlová a Ivana Janečková obsadily na mistrovství světa v Liberci ve finále týmového sprintu desáté místo. Zlato získaly finské reprezentantky Aino Kaisa Saarinenová a Virpi...  celý článek

Lukáš Bauer byl na klasické dvacítce šestadvacátý, vyhrál Teichmann

3.1.2009  16:34, aktualizováno  17:30
Němec Axel Teichmann vyhrál ve Val di Fiemme předposlední etapu Tour de Ski - běh na 20 kilometrů klasicky. Druhý skončil Fin Sami Jauhojärvi a třetí Čebotko z Kazachstánu. Celkové vedení v...  celý článek

Lukáš Bauer se v Tour de Ski posunul na 15. místo, vede Švýcar Cologna

28.12.2008  13:20, aktualizováno  18:31
Ve stíhacím závodě na 15 km klasicky se Lukáš Bauer posunul v celkovém hodnocení Tour de Ski na patnácté místo. Vede Švýcar Dario Cologna před Němcem Axelem Teichmannem. Mezi ženami vede Finka...  celý článek

Bauer byl druhý, k triumfu na klasické patnáctce mu chybělo 3,5 vteřiny

30.11.2008  12:04, aktualizováno  18:09
Pouhých 3,5 vteřiny scházelo Lukáši Bauerovi k vítězství v závodu Světového poháru na 15 kilometrů klasickou technikou ve finském Kuusamu. Český běžec na lyžích nestačil pouze na Nora Martina...  celý článek

Bauer ztratil vedení ve SP, doběhl čtvrtý

8.12.2007  11:37, aktualizováno  13:04
Davos Běžec na lyžích Lukáš Bauer skončil čtvrtý v závodě na 15 kilometrů klasicky v Davosu. Přišel tak o vedení v celkovém hodnocení Světového poháru. Předstihl ho vítěz Axel Teichmann z Německa,...  celý článek