Red Gerard

Americký snowboardista Redmond Gerard (*29. 6. 2000), na ZOH 2018 v Pchjongčchangu vyhrál slopestyle, stal se druhým nejmladším olympijským vítězem na zimních hrách a vůbec prvním zlatým medailistou narozeným ve třetím tisíciletí.

Pančochová jde kvůli větru rovnou do finále. Fučelo děsně, řekl šampion

11.2.2018  7:07
Bokwang (Od našeho zpravodaje) Na první pohled to možná bylo fajn slunečné odpoledne na horách, ale světelná tabule v olympijském snowboardovém areálu vás uvedla do reality lépe: teplota -9,3, vítr téměř čtyři metry za...  celý článek

První zlato pro Ameriku? Překvapený teenager reagoval nadávkami

11.2.2018  6:18
Před finále slopestylu si americký snowboardista Red Gerard postěžoval na časté a důsledné kontroly v olympijském areálu. „Všude musíte ukazovat akreditaci. Naštvalo mě to,“ netajil se. A...  celý článek

Slopestyle má sedmnáctiletého šampiona. Zlato slaví Američan Gerard

11.2.2018  3:41, aktualizováno  9:37
Sedmnáctiletý americký snowboardista Red Gerard se v korejském Pchjongčchangu stal olympijským vítězem ve slopestylu. Vybojoval první zlato pro výpravu USA. Další medaile získali Kanaďané, druhý...  celý článek

3. DEN ZOH: Krčmář postříbřil biatlonový sprint, Jakšovi vyšel skiatlon

11.2.2018  0:20, aktualizováno  13:57
Český tým získal na olympijských hrách v Pchjongčchangu druhou medaili a opět se o ni postarali biatlonisté. Michal Krčmář vybojoval ve sprintu bronz. Český běžec na lyžích Martin Jakš dojel ve...  celý článek

Šestnáctiletá Novozélanďanka vyhrála slopestyle ve Špindlu

25.3.2017  16:56
Medailisté z nedávného světového šampionátu ve snowboardingu ovládli finálový slopestyle Světového poháru ve Špindlerově Mlýně. Ženám vládla teprve šestnáctiletá vicemistryně světa Zoi Sadowská...  celý článek

Snowboardista Horák překvapil v Mammothu, byl devátý ve slopestylu

6.2.2017  10:16
Český snowboardista Petr Horák byl devátý ve slopestylu Světového poháru v americkém středisku Mammoth a po dvou letech se prosadil do elitní desítky a posílil své šance nominovat se na...  celý článek