Quincy Acy

Washington se Satoranským na Cleveland opět nestačil, panoval James

18.12.2017  1:07, aktualizováno  10:39
Basketbalový Washington znovu nestačil v domácím souboji NBA na Cleveland, tentokrát podlehl 99:106. Tomáš Satoranský dostal v dresu poražených Wizards prostor na bezmála 25 minut, stihl však...  celý článek

Cleveland vyhrál v LA nad Lakers, velká trojka nastřílela 101 bodů

19.3.2017  22:24, aktualizováno  20.3 9:58
Basketbalový Cleveland si z Los Angeles veze výhru 125:120 nad tamními Lakers. Hvězdné trio šampionů NBA nastřílelo 101 bodů - Kyrie Irving 46, LeBron James 34 a Kevin Love 21; za domácí...  celý článek

Simmons je mimo. Embiid je mimo. Uvolnili cestu spoluhráči Šaričovi?

5.3.2017  11:00
V momentě, kdy skončila sezona pro nadějného Joela Embiida, a za situace, kdy zraněná jednička loňského draftu Ben Simmons čeká na svou premiéru v NBA, dostali volitelé nejlepšího nováčka sezony...  celý článek

Washington i se Satoranským padl. LeBron a spol. mají střelecký rekord

4.3.2017  10:00, aktualizováno  17:26
Basketbalisté Washingtonu nezvládli v NBA domácí odvetu se sousedem v tabulce Východní konference Torontem a prohráli 106:114. Kanadský tým, který ve středu doma prohrál 96:105, se znovu těsně...  celý článek

Z +18 na -17. Cleveland se trápí, s Torontem ztratil „vyhraný“ zápas

23.11.2014  9:11
Trpký týden si basketbalisté Clevelandu v sobotu neosladili. Naopak. Ani osmnáctibodový náskok jim v domácím utkání proti Torontu nestačil a po velkém selhání prohráli 93:110. Pro LeBrona Jamese...  celý článek

Washington padl v NBA po boji s Denverem, Veselý si zapsal dva body

10.12.2013  7:01, aktualizováno  7:27
Basketbalisté Washingtonu si připsali v zámořské NBA smolnou porážku, když na domácí palubovce podlehli Denveru o pouhý bod 74:75. Jan Veselý odehrál v dresu Wizards 20 minut a 13 vteřin a...  celý článek

Satoranský je čtvrtým Čechem v NBA. Jde do Washingtonu za Veselým

29.6.2012  0:29, aktualizováno  6:12
Tomáš Satoranský se stává čtvrtým českým basketbalistou draftovaným do NBA. Na začátku druhého kola si ho jako 32. v pořadí vybrali Washington Wizards, ve kterém působí už Jan Veselý. David...  celý článek