Poslední šance

Brněnská MotoGP se blíží, v neděli stoupnou ceny lístků o stovky korun

13.7.2017  16:18
Kdo se řídí zvykem z minulosti a má pocit, že největší silniční motocyklový závod v Česku MotoGP je ještě daleko, má poslední šanci se probrat. O čtvrtinu levnější lístky se dají koupit jen do...  celý článek

Ani Démare, ani Kristoff. Čtvrtou etapu Dauphiné ovládl mladík Bauhaus

8.6.2017  16:30, aktualizováno  16:50
Měla to být poslední šance pro nejlepší sprintery předtím, než francouzský závod Critérium du Dauphiné vjede definitivně do hor. A také byla. Šest kilometrů před cílem zrychlující peloton dojel...  celý článek

Nervozita nepřišla. Možná jsem to měl i trochu na háku, líčil Fuksa

16.8.2016  15:08
Rio de Janeiro (Od našeho zpravodaje) Dosud nejdůležitější závod kariéry mu nevyšel. „Neměl jsem tu svoji pohodu, jízda ode mě nebyla stoprocentní,“ přiznal kanoista Martin Fuksa poté, co na kilometrové trati dofinišoval na...  celý článek

Dodatečný boj o Rio: největší šanci mají deblkanoisté Radoň s Dvořákem

17.5.2016  15:14
Poslední šance, jeden jediný závod. Možnost, jak se v rychlostní kanoistice ještě dostat do olympijského Rio de Janeira, nabízí evropská dodatečná kvalifikace, která se pojede ve středu a ve...  celý článek

Dánští plochodrážníci se stali mistry světa, Poláky zdolali o bod

2.8.2014  22:13
Dánští plochodrážní jezdci se stali mistry světa v závodě družstev. V Bydhošti zvítězili o bod před domácími Poláky, kterým vrátili loňskou jednobodovou porážku z pražského finále. O další bod...  celý článek

Čeští plochodrážníci nepojedou finále mistrovství světa družstev

31.7.2014  21:58
Čeští plochodrážníci se nedostali do finále mistrovství světa družstev. V kvalifikačním závodu Poslední šance v polské Bydhošti obsadili poslední čtvrté místo, postup vybojoval favorizovaný tým...  celý článek

Plochodrážní mistrovství světa družstev se příští rok pojede v Praze

5.9.2012  11:46
Plochodrážní mistrovství světa družstev se v příštím roce uskuteční v Praze. Promotér šampionátu svěří pořadatelství Auto klubu Markéta. V metropoli se vedle hlavního finále, do kterého mají už...  celý článek

Dánští plochodrážníci ovládli světový šampionát družstev

14.7.2012  22:21
Dánští plochodrážníci vyhráli ve švédské Malille finále mistrovství světa družstev, do kterého se přitom dostali až díky vítězství ve čtvrtečním závodu Poslední šance. Triumf získali poprvé od...  celý článek

Plošináři pojedou po sedmi letech Poslední šanci o finále MS

9.7.2012  23:11
Čeští jezdci na ploché dráze se poprvé od roku 2005 probojovali do takzvaného závodu Poslední šance, v němž budou ve čtvrtek bojovat o účast ve čtyřčlenném finále mistrovství světa družstev. Z...  celý článek

Plochodrážníci jdou na MS dál

1.8.2005  10:20
Swindon Čeští plochodrážníci se třetím místem v úvodním semifinálovém závodě mistrovství světa kvalifikovali do Poslední šance, v níž budou ve čtvrtek bojovat o účast ve finále. Start ve finálovém...  celý článek

Švédští plochodrážníci se vrátili na trůn

10.8.2003  14:14
Vojens Ačkoli švédským plochodrážníkům chyběl ve finále MS družstev v dánském Vojensu ostřílený Tony Rickardsson, soupeři si na ně nepřišli. Reprezentanti Tre kronor se po třech letech překvapivě...  celý článek

Plochodrážníci byli v kvalifikaci druzí

3.8.2003  18:29
Holsted Podle očekávání skončila úvodní kvalifikace letošního mistrovství světa družstev. Čeští plochodrážníci obsadili v dánském Holstedu druhé místo za domácím výběrem. Družstvo tak postoupilo do...  celý článek

Plošinář na dlouhé dráze neuspěl

18.8.2002  11:24
Scheessel Plochodrážní jezdec Zdeněk Schneiderwind neuspěl v kvalifikaci na třetí závod finále mistrovství světa na dlouhé dráze v německém Scheesselu. Závod vyhrál Němec Robert Barth a dál vede průběžné...  celý článek

Poslední šance pro plošináře

7.8.2002  9:37
Eastbourne Čeští plochodrážníci postoupili ze třetího místa do závodu Poslední šance, v němž budou ve čtvrtek usilovat o dvě postupové pozice do finále mistrovství světa. Ve své semifinálové jízdě v neděli...  celý článek

Plošináři dojeli třetí v Sheffieldu

5.8.2002  10:29
Sheffield Čeští plochodrážní jezdci obsadili třetí místo v úvodním semifinále mistrovství světa družstev v anglickém Sheffieldu. Vítězství vybojovali favorizovaní Australané, byť jim nečekaně velký odpor...  celý článek