Kajakář Dostál prošel na MS v Račicích hladce do finále kilometru

24.8.2017  16:10, aktualizováno  18:44
Kajakář Josef Dostál postoupil na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Račicích do finále kilometrové trati. V semifinále na 500 m uspěly také deblkanoistky Jana Ježová a Lenka Součková a...  celý článek

Fuksa postoupil na MS přímo do finále, Dostál je v semifinále

24.8.2017  10:02
Kanoista Martin Fuksa díky drtivému závěru vyhrál na mistrovství světa v Račicích rozjížďku na 1000 metrů a postoupil přímo do sobotního finále. Do odpoledního semifinále hladce prošel další...  celý článek

Veselý se Šloufem získali v deblkajaku titul mistrů světa do 23 let

30.7.2016  15:28, aktualizováno  31.7 17:03
Před dvěma týdny slavili v bulharském Plovdivu evropské zlato, teď přidali Tomáš Veselý a Radek Šlouf v deblkajaku další cenný triumf. Na světovém šampionátu rychlostních kanoistů v Minsku...  celý článek

Medailista Fuksa: Kluk, co se bál vody, na ní pádí vstříc snu

16.6.2015  11:29
Mingačevir (Od našeho zpravodaje) Je prvním z Čechů, co kdy získali medaili na Evropských hrách. Totéž se od něj bude čekat i za rok v Riu: kanoista Martin Fuksa. „Má hlavu šampionů,“ chválí olympijskou naději Fuksův vzor,...  celý článek

Kanoista Fuksa na ME září, kajakářský šampion Dostál o finále přišel

1.5.2015  10:28, aktualizováno  18:48
Kanoista Petr Fuksa byl na mistrovství Evropy v Račicích suverénní v rozjížďkách na kilometrové i půlkilometrové trati. Do finále postoupily i další favorizované české lodě. Jedinou výjimkou byl...  celý článek

Měl jsem toho plné zuby, ale medaile je paráda, jásal kanoista Fuksa

10.8.2014  11:29
Po sobotním závodě byl vyčerpaný, přesto ještě kanoista Martin Fuksa našel na světovém šampionátu síly na nedělní finále neolympijské půlkilometrové trati. Odměnou mu byla bronzová medaile....  celý článek

Tluchoř dostal u výslechu pokutu 20 000 korun, odmítl prý vypovídat

25.3.2014  14:27
Bývalý poslanec ODS Petr Tluchoř dostal pokutu 20 000 korun za to, že při výslechu odmítl odpovídat na otázky státního zástupce. Vyslýchán byl v kauze někdejší šéfky kabinetu expremiéra Petra...  celý článek

Fuksa jde ve stopách otce. Mladý kanoista bojuje o olympiádu

18.1.2012  14:23
Syn dvojnásobného mistra světa v rychlostní kanoistice chce být stejně úspěšný I když byl s ohledem na rodinnou historii předurčen k rychlostní kanoistice, na vodu se zpočátku vůbec nehrnul....  celý článek

Kanoista Jan Břečka prožívá složité časy

12.1.2007  9:45
Ostrava Přes trable v rodinném životě považuje kanoista Jan Břečka rok 2006 za nadmíru úspěšný. Alespoň sportovně. Na čtyřkanoi se spolu s Petrem Procházkou, Petrem Fuksou a Jiřím Hellerem stal v...  celý článek

Břečka je v krizi, ale nemíní se vzdát

22.12.2006  12:40
Ostrava Rozvádí se. A k tomu mu partnera z deblkanoe Jiřího Hellera přetáhl Martin Doktor. Přesto kanoista Jan Břečka považuje rok 2006 za nadmíru úspěšný. Alespoň sportovně. Na čtyřkanoi se spolu s...  celý článek

Domácí titul v maratonu obhájil kajakář Ježek

30.9.2006  15:46
Týn nad Vltavou Pozici české jedničky v kanoistickém maratonu obhájil kajakář Tomáš Ježek a v Týnu nad Vltavou v sobotu obhájil titul. Od roku 1999 vyhrává domácí šampionát závodník USK Praha nepřetržitě, v...  celý článek

České medaile vozí Doktor a čtyřkanoe

15.8.2006  10:26
Szeged Na mistrovství světa rychlostních kanoistů se vydá i 13 českých lodí. Budou chtít vylepšit bídnou bilanci z posledního šampionátu, kde získali pouze jedinou medaili: stříbro brala čtyřkanoe ve...  celý článek

Doktor a Mrůzková, naděje pro Račice

3.7.2006  11:06
Račice Celkem 27 medailových sad bude uděleno na mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice, které od 6. do 9. července hostí umělý kanál v Račicích. Na šampionátu se představí zhruba 750 závodníků ze...  celý článek

Čtyřkanoe má světové stříbro ve sprintu

28.8.2005  17:30
Záhřeb O jedinou českou medaili se na světovém šampionátu v rychlostní kanoistice v Záhřebu postarala čtyřkanoe ve složení Petr Fuksa, Petr Netušil, Jan Břečka a Petr Procházka. Získala stříbro v...  celý článek

Kanoisty čeká na ME silná konkurence

27.7.2005  16:23
Praha, Poznaň Rychlostní kanoisté mají před sebou vrchol sezony - mistrovství Evropy v Poznani. Největší českou nadějí na medailový sen bude Martin Doktor. "Doufám, že jsem připraven dobře. V Poznani...  celý článek

Kanoisté získali na ME v Poznani dvě zlata

23.5.2004  16:38
Poznaň Česká výprava na mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice v polské Poznani získala čtyři cenné kovy. Zlato vybojovali na dvoustovce deblkanoisté Petr Fuksa a Petr Netušil, kteří stejnou trať...  celý článek

Česká čtyřkanoe bude nakonec stříbrná

4.1.2004  13:20
Praha Česká čtyřkanoe ve složení Petr Fuksa, Petr Netušil, Jan Břečka a Karel Kožíšek bude mít ve své sbírce místo bronzu ze závodu na 200 m na loňském MS stříbro! "Zasloužil" se o to dopingový nález...  celý článek

Doktor na MS získal stříbro a bronz

14.9.2003  21:25
Gainesville Český rychlostní kanoista Martin Doktor vybojoval na mistrovství světa v americkém Gainesvillu dvě medaile. V závodu na 200 metrů dojel druhý, na pětistovce získl bronz. Neolympijskou...  celý článek

Kanoisté jsou na místě, zranění trápí Fuksu

10.9.2003  13:12
Atlanta Od pondělního večera se připravuje patnáctičlenná česká výprava rychlostních kanoistů v americkém Gainesvillu. Na olympijské trati na jezeře Lanier se bude od čtvrtka bojovat o světové medaile....  celý článek

Kanoista Doktor se vrací na místo činu

8.9.2003  14:28
Klidná jezerní hladina, zalesněné břehy lemující závodní dráhy a potlačující negativní účinky větru, nejmodernější zázemí a krásné prostředí. Tak vypadá sportovní areál na americkém jezeře...  celý článek

Na šampionát jede patnáct kanoistů

12.8.2003  14:56
Praha Především od Martina Doktora se očekává medaile z nadcházejícího světového šampionátu rychlostních kanoistů. Není však jediným českým aspirantem na cenný kov, obhajovat stříbro budou v závodech...  celý článek

Neporazitelný Doktor triumfoval třikrát

10.8.2003  19:20
Račice Jasnou hvězdu měl republikový šampionát v rychlostní kanoistice. Martin Doktor zvítězil na kilometru i na tratích 500 a 200 metrů. V Račicích se bojovalo nejen o tituly, ale také o nominaci na...  celý článek

Doktor dojel v Německu třetí

22.6.2003  16:35
Duisburg Třetí dojel kanoista Martin Doktor v závodu na 500 metrů na Světovém poháru v Duisburgu. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati triumfoval domácí Andreas Dittmer, druhý skončil ruský mistr...  celý článek

Kanoisté mají ze Světového poháru pět medailí

25.5.2003  16:19
Szeged Dvě zlata, stříbro a dva bronzy. To je bilance českých závodníků na druhé regatě Světového poháru rychlostních kanoistů v maďarském Szegedu. O největší úspěch se postarali Petr Fuksa s Petrem...  celý článek

Doktor jel za legrací, dočkal se ale dřiny

9.9.2002  16:36
Praha, Řím Rychlostní kanoista Martin Doktor se sice před týdnem vrátil z mistrovství světa v Seville bez cenného kovu, o týden později se však přece jen dočkal vavřínů - a sice na světovém šampionátu...  celý článek

Kanoisté mají z MS dvě stříbra, Doktor neuspěl

1.9.2002  19:15
Sevilla Až v závěrečných závodech na 200 metrů získala česká reprezentace na mistrovství světa rychlostních kanoistů v Seville medaile. Deblkanoistům Petru Fuksovi a Petru Netušilovi přitom jen těsně...  celý článek

Fuksa s Netušilem byli na ME těsně druzí

21.7.2002  16:41
Szeged Deblkanoisté Petr Fuksa a Petr Netušil získali na mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice stříbrné medaile ve sprintu na 200 metrů. Zlato uniklo české lodi o pouhých 72 tisícin sekundy, o...  celý článek

Procházkova čtyřkanoe chce čtvrté zlato

18.7.2002  16:44
Szeged Velkou českou medailovou nadějí je na mistrovství Evropy kanoistů čtyřkanoe. Za poslední čtyři roky získali Petr Procházka, Petr Fuksa, Karel Kožíšek a Jan Břečka na dvousetmetrové trati zlaté...  celý článek

Češi touží navázat na milánskou bilanci

17.7.2002  14:27
Szeged Minimálně zopakovat, ale raději o něco vylepšit loňskou bilanci jedné zlaté a dvou bronzových medailí, chce česká výprava rychlostních kanoistů na mistrovství Evropy. V maďarském Szegedu by měly...  celý článek

Opaleva stíhal Doktor marně

23.6.2002  17:55
Duisburg Rus Maxim Opalev a německý kanoista Andreas Dittmer byli opět největšími soupeři Martina Doktora. Na regatě Světového poháru v Duisburgu za nimi skončil na pětisetmetrové trati třetí jako v...  celý článek

Doktor dvakrát čtvrtý, čtyřkanoe stříbrná

26.8.2001  11:48
Poznaň Martinu Doktorovi se v neděli na mistrovství světa v Polsku nepodařilo rozšířit medailovou sbírku, když na 500 i 200 metrových tratích skončil vždy čtvrtý. Medaile však přece jen cinkla. Stříbro...  celý článek