Ondřej Tunka

PŘÍMÝ PŘENOS: Vodní slalomáři jedou o pohár i o auto. Získá ho Kudějová?

27.8.2017  13:00
Zatímco rychlostní kanoisté bojují o tituly mistrů světa, vodním slalomářům jde o prvenství v Českém poháru. A také o auto. To totiž čeká na absolutního vítěze seriálu napříč všemi kategoriemi....  celý článek

Přindiš vyhrál druhý závod SP po sobě, Kašpar se Šindlerem byli druzí

24.6.2017  12:49, aktualizováno  15:18
Kajakář Vít Přindiš vyhrál v Augsburgu druhý závod Světového poháru ve vodním slalomu za sebou. Stejně jako před týdnem v Praze ho v Německu na stupně vítězů doprovodil Jiří Prskavec, který na...  celý článek

Češi mají nejlepší pivo, holky... a kajakáře. A ti si navzájem přejí: Poraž mě

17.6.2017  18:30
Daniel Stach, redaktor České televize, je i tradičním hlasatelem Světového poháru vodních slalomářů v Praze. Před finálovými jízdami českých kajakářů dramatickým hlasem vykládá, jak Češi mají...  celý článek

Dominance českých kajakářů ve Světovém poháru: 1. Přindiš, 2. Prskavec

17.6.2017  12:51, aktualizováno  17:13
Čeští kajakáři opět po roce ovládli pražský Světový pohár ve vodním slalomu. V Troji tentokrát zvítězil Vít Přindiš před králem předchozích dvou ročníků Jiřím Prskavcem. V cíli je od sebe dělilo...  celý článek

Všichni čeští kajakáři byli v kvalifikaci SP v Troji do šestého místa

16.6.2017  12:48, aktualizováno  19:01
Všichni čeští kajakáři skončili v kvalifikaci Světového poháru ve vodním slalomu v Praze-Troji do šestého místa. Nejlepší z nich Vavřinec Hradilek obsadil druhou příčku, Jiří Prskavec po...  celý článek

Zbytek světa nechce připustit další potupu. Praha hostí Světový pohár

16.6.2017  6:59
Před dvěma týdny bojovali v Tacenu o tituly mistrů Evropy, nyní už stojí na prahu nového ročníku Světového poháru. Na kanálu v pražské Troji začíná pro vodní slalomáře pětidílný seriál...  celý článek

Máme nadějnou generaci kajakářů, radoval se Prskavec v Rozstřelu

4.6.2017  11:29, aktualizováno  5.6 13:31
Jestli se nějaký český sport nemusí bát o budoucnost, je to vodní slalom. Čtyřiadvacetiletý Jiří Prskavec má už třináct medailí z vrcholných mezinárodních soutěží dospělých, zářné zítřky má před...  celý článek

Prskavec i deblkanoisté Kašpar s Šindlerem slaví bronz, Fišerová stříbro

3.6.2017  16:05, aktualizováno  17:46
Třikrát získal na evropském šampionátu vodních slalomářů zlatou medaili, naposledy před rokem v Liptovském Mikuláši. Titul mistra Evropy ale tentokrát kajakář Jiří Prskavec neobhájil, ve...  celý článek

Do finále ME vodních slalomářů postoupil obhájce Prskavec i Přindiš

3.6.2017  12:45, aktualizováno  13:52
Kajakář Jiří Prskavec udržel naději na obhajobu evropského titulu ve vodním slalomu. Na šampionátu ve slovinském Tacenu z osmého místa postoupil do finále. Tam ho doplní krajan Vít Přindiš,...  celý článek

Třikrát nanečisto a pak hrrr na ně. Jak si Prskavec a spol. jeli pro zlato

2.6.2017  17:59
Tacen (Od našeho zpravodaje) Když se řekne Jiří Prskavec a mistrovství Evropy vodních slalomářů, ozvěnou hned zazní: zlato! Už pošesté za kariéru jej vybojoval, přitom je mu stále teprve 24 let. Společně s Ondřejem Tunkou a...  celý článek

Kanoista Jáně se v italských peřejích blýskl triumfem v závodu SP

4.6.2016  13:52, aktualizováno  20:50
Ovládl už semifinálové jízdy a ani ve finále závodu Světového poháru ve vodním slalomu v italské Ivree nenašel kanoista Michal Jáně přemožitele. Osmé místo přidal další Čech Tomáš Rak. Mezi...  celý článek

Kajakáři jsou před bitvou o Rio ve formě, Hradilek zvítězil v Penrithu

21.2.2016  11:59
Boj mezi českými kajakáři o jedinou letenku na olympijské hry v Riu slibuje mimořádné drama, na začátku sezony naznačili hned čtyři velmi dobrou formu. Mistrovství Oceánie ve vodním slalomu...  celý článek

Čeští vodáci ovládli na MS semifinále kajakářů: 1. Tunka, 2. Prskavec.

20.9.2015  11:39, aktualizováno  12:05
Londýn (Od našeho zpravodaje) Byla to v jejich podání óda na vodní slalom. Čeští kajakáři Ondřej Tunka a Jiří Prskavec ovládli na mistrovství světa v Londýně semifinále závodu kajakářů a postoupili mezi elitní desítku, která...  celý článek

Kajakář Tunka skončil celkově třetí v SP, kanoistka Hošková je druhá

15.8.2015  12:50, aktualizováno  19:31
Kajakář Ondřej Tunka skončil celkově třetí ve Světovém poháru vodních slalomářů. Původně figuroval na druhé příčce, ale po protestech v závěrečném závodu v Pau o místo klesl. Ve Francii dojel...  celý článek

Kanoista Ježek vyhrál na ME kvalifikaci, postoupila i Hilgertová

29.5.2015  16:18
Kanoista Stanislav Ježek vyhrál na mistrovství Evropy ve vodním slalomu kvalifikaci, z druhého místa postoupil kajakář Ondřej Tunka. Do semifinále se v německém Markkleebergu dostala také...  celý článek

Kanoistka Hošková dojela na SP v Tacenu druhá, Přindiš ve finále nebyl

14.6.2014  14:19, aktualizováno  16:01
Kanoistka Kateřina Hošková skončila na SP ve vodním slalomu v Tacenu na druhém místě a navázala na bronz z evropského šampionátu ve Vídni. Pátý dojel kajakář Luboš Hilgert a osmý Ondřej Tunka....  celý článek