Liberečtí hokejisté porazili v předehrávce Zlín, vyhráli popáté v řadě

25.1.2017  17:39, aktualizováno  21:08
Hokejisté Liberce mají excelentní formu. V předehrávce 46. kola extraligy porazili Zlín 4:2, byla to jejich pátá výhra za sebou a jedenácté vítězství z posledních 13 zápasů. V čele tabulky...  celý článek

Kometa prohrála a klesla. Hradec zničil Pardubice, jejich ztráta roste

22.12.2016  16:56, aktualizováno  21:58
Hokejisté vedoucího Třince měli doma nečekaně dost práce s posledními Karlovými Vary. Nakonec se však radují z vítězství 4:2 a dál tak vedou tabulku extraligy o čtyři body před Libercem. Ten...  celý článek

Mrazilo mě, vyznal se Okál, kapitán týmu zlínských legend

3.9.2016  11:03
Jako první hokejista Zlína pozvedl nad hlavu pohár pro vítěze extraligy z roku 2004. Céčko na svém dresu nesl Miroslav Okál také ve včerejším exhibičním zápase zlínských legend proti...  celý článek

Litvínov uspěl v Pardubicích, Kometa smetla Hradec a Zlín padl v Ostravě

24.11.2015  16:50, aktualizováno  21:39
Hokejová extraliga měla na programu dvě dohrávky a jednu předehrávku: Vítkovice udolaly Zlín 3:2 po nájezdech, Kometa si snadno poradila s Hradcem Králové 5:1 a Pardubicemi doma podlehli...  celý článek

Mistrovský Litvínov začal jasnou výhrou, Růžičkův Chomutov padl v Třinci

11.9.2015  17:22, aktualizováno  21:35
Nový ročník hokejové extraligy začal vítězstvím úřadujícího mistra z Litvínova, jenž porazil šampiona z roku 2014 Zlín jednoznačně 4:0. Finalista z Třince si poradil s nováčkem z Chomutova 3:0 a...  celý článek

Hokejový Zlín zúžil sestavu, Vlach poslal šest hráčů do první ligy

20.8.2015  8:19
Ve vítězném souboji s Kometou Brno (3:1) se blýskl gólovou tečí a zaujal i při dalších útočných akcích. Hokejový forvard Petr Obdržálek si díky tomu udržel šanci získat smlouvu ve Zlíně. Jasněji...  celý článek

Kometa urvala těsné vítězství a v sérii se Zlínem jí chybí jediný krok

19.3.2015  17:24, aktualizováno  20:57
Hokejová Kometa je jediné vítězství od postupu do semifinále extraligy. Brňané v pátém duelu se Zlínem zvítězili těsně 2:1 a už v sobotu mohou slavit. To je na programu další zápas.  celý článek

Nevídané: Slavia otočila z 0:3 na 6:3. A Kometa zase porazila Zlín

28.10.2014  15:15, aktualizováno  21:20
Nevídané zmrtvýchvstání se povedlo Slavii. Ta doma prohrávala s Litvínovem 0:3, nakonec ale triumfovala 6:3. Nevídaný je nejen obrat červenobílých, ale především jejich šest vstřelených gólů. Na...  celý článek

Zlínští střelci se probudili. Byla z toho mistrova druhá výhra

11.10.2014  10:21
Jedenáct soutěžních zápasů nedokázali překonat metu dvou branek. Zlínští hokejisté se probudili až tento týden. Na čtyři branky ve vítězné rozlučce s Ligou mistrů proti Berlínu navázali pěti...  celý článek

Zlín si na oslavy musí ještě počkat. Kometa vyhrála 3:1 a živí naději

22.4.2014  18:15, aktualizováno  22:01
Hokejisté Komety stále živí naději na mistrovský titul: ve čtvrtém finále extraligy porazili Zlín 3:1, soupeř však stejným poměrem vede v sérii a další zápas navíc hraje v domácím prostředí.  celý článek

Kometa padla i doma, Zlínu chybí už jen krok k hokejovému titulu

21.4.2014  18:45, aktualizováno  22:14
Ještě jednou vyhrají a mohou slavit s novým Masarykovým pohárem. Hokejisté Zlína vedou ve finále hokejové extraligy už 3:0 na zápasy, k zisku mistrovského titulu je přiblížilo vítězství v Brně...  celý článek

Zlín nakročil k extraligovému titulu, Kometa podruhé nedala ani gól

18.4.2014  18:15, aktualizováno  22:45
Moravský souboj o Masarykův pohár zatím vyznívá jednoznačně pro Zlín. Loňští vicemistři vyhráli na svém ledě nad Kometou Brno i druhé finále extraligového play-off 3:0. Všechny branky padly v...  celý článek

Zlín nedal Kometě šanci a po výhře 3:0 ve finálové sérii vede

17.4.2014  17:59, aktualizováno  21:22
Hokejisté Zlína vstoupili do extraligového finále stylem zkušených mazáků. K výhře 3:0 nepotřebovali žádný pohledný superhokej, ale zápas s Kometou kontrolovali díky většímu důrazu, skvělému...  celý článek

Vyrovnané semifinále: Zlín přetlačil Třinec, Sparta dobyla Brno

7.4.2014  17:03, aktualizováno  22:49
Všechny čtyři týmy bojující o Masarykův pohár v hokejové extralize mají do finále stejně daleko. Obě semifinálové série jsou totiž srovnané na 2:2. Zlín v pondělí vyhrál i druhý domácí zápas nad...  celý článek

Úvod semifinále: Třinec v klidu zdolal Zlín, Kometa zaskočila Spartu

2.4.2014  17:14, aktualizováno  22:10
Hokejisté Třince vstoupili do semifinále play-off parádně: v úvodním domácím duelu v pohodě přehráli Zlín 4:0, když všechny góly nasázeli ve druhé třetině. A slaví i Kometa, která zaskočila...  celý článek

Sparta a Třinec jsou v semifinále. Do něj má blízko i Zlín a Kometa

26.3.2014  17:19, aktualizováno  22:34
Hokejová extraliga zná první dva semifinalisty. Jedním je Třinec, který bez větších potíží přehrál Pardubice 6:3 a celkově v sérii 4:1 na zápasy, a Sparta. Ta si s Vítkovicemi poradila také v...  celý článek

Slavia po derby žije. Jistotu mají Liberec a Pardubice, Vary končí

2.3.2014  14:51, aktualizováno  21:33
Hokejová extraliga v 50. kole poodkryla několik tajenek, pár jich však pořád zůstává. Třeba ta, jestli poslední místo zaručující postup do předkola play-off urve Litvínov, nebo Slavia.  celý článek

Sparta vede extraligu o pět bodů, Slavia zase vítězí a je už třetí

20.10.2013  14:56, aktualizováno  22:14
Hokejová Sparta zvýšila náskok v čele extraligy na pět bodů, když zvítězila v Hradci Králové vysoko 5:1. Její vedení může stáhnout ale Kometa, která v úterý dohrává svůj zápas 14. kola v...  celý článek

Jak vzpružit zlínský útok? Kouč Vlach přeházel všechny formace

4.10.2013  8:51
Posledních sedm třetin prohráli děsivým skóre 1:12 a s průměrem dvou branek na zápas jsou s Hradcem Králové a Karlovými Vary nejméně produktivním týmem hokejové extraligy. Skomírající ofenzivu...  celý článek

Plzeň je novým hokejovým mistrem. V čase 96:15 rozhodl její král Straka

21.4.2013  17:57, aktualizováno  23:46
Hokejová Plzeň zažívá pohádku: poprvé v historii se stala mistrem. Prokletí Západočechů zlomil ve 2. prodloužení sedmého finále její král Martin Straka. Muž, který pro tento moment udělal mnohé.  celý článek

Plzeň se Špačkem v sestavě otočila duel ve Zlíně a sahá po titulu

17.4.2013  17:55, aktualizováno  21:21
Plzeň cítí velkou šanci na první hokejový titul v historii. V pátém finále extraligy dokázala otočit zápas ve Zlíně a po výhře 2:1 může v pátek na domácím ledě sérii definitivně rozhodnout....  celý článek

Zlín v hokejovém finále vede. Plzeň zaskočil na jejím ledě, vyhrál 3:0

13.4.2013  14:32, aktualizováno  18:21
Hokejisté Zlína jsou momentálně blíž extraligovému titulu. Ve třetím finále zvítězili v Plzni 3:0 a vedou v sérii 2:1. Hosté uspěli i díky skvělému výkonu brankáře Jakuba Sedláčka. Čtvrté utkání...  celý článek

Hokejisté Třince ještě nekončí. V pátém semifinále rozdrtili Zlín 6:1

2.4.2013  18:10, aktualizováno  22:34
Zlín mohl doma postoupit do finále extraligového play-off, místo toho se musí oklepat z nepříjemného debaklu. Hokejisté Třince v pátém semifinále totiž zvítězili 6:1 a snížili stav série na 2:3....  celý článek

Hokejisté Zlína urvali v nájezdech výhru v Třinci a v semifinále vedou

30.3.2013  16:40, aktualizováno  21:08
Hokejisté Zlína mají o krok blíž do finále extraligy. Ve třetím utkání série dokázali zvítězit v Třinci a v semifinále vedou 2:1 na zápasy. Moravané ve Slezsku vedli 2:0 a 3:1, domácí přesto...  celý článek

Slavia si ve čtvrtfinále poradila s Kladnem, Zlín přehrál Vítkovice

10.3.2013  16:49, aktualizováno  19:53
Po Třinci se Spartou a Plzni s Litvínovem vstoupily do čtvrtfinále hokejové extraligy zbylé dvě dvojice. V jejich prvních zápasech si v obou případech poradili domácí: Zlín zdolal Vítkovice 3:1...  celý článek

Základní část vyhrál Zlín, do předkola míří Vítkovice a Pardubice

26.2.2013  17:55, aktualizováno  22:24
Prezidentský pohár pro vítěze základní části hokejové extraligy a s ním prémie milion korun putuje do Zlína. Moravané dokázali v dramatickém duelu přehrát Pardubice 4:3 v prodloužení a urvat...  celý článek

Jandač opět vyhrál a Sparta už není poslední. Plzeň podlehla Kometě

16.11.2012  17:27, aktualizováno  21:54
Stačila dvě utkání s trenérem Jandačem na lavičce a hokejisté Sparty už zapomněli na zmar posledních měsíců. Díky vítězství 3:2 ve Zlíně unikli z posledního místa tabulky. Extraligu vede i po...  celý článek

Skóroval už třetí z generace Okálů a jásal: Je to takový splněný sen

22.9.2012  10:45
Na seznam zlínských hokejových střelců se po čtyřech letech vrátilo jméno Okál. Na trefy svého strýce Miroslava a táty Zdeňka, navázal Zdeněk Okál mladší. Svým gólem pomohl porazit Karlovy Vary...  celý článek

Zlín se sezonou a Okál s kariérou se loučili vysokou výhrou

30.3.2008  20:14
Zlínští hokejisté ukončili sezonu vysokým vítězstvím nad Pardubicemi. Ve svém posledním zápase skupiny o 11. až 14. místo vyhráli 5:1. Zápas byl zároveň posledním pro domácího kapitána Okála,...  celý článek

Trenér Vlach uspěl podruhé v řadě

5.1.2008  15:15
Ústí nad Labem, Zlín Druhý zápas, druhé vítězství. Lepší start na zlínské lavičce si hokejový trenér Rostislav Vlach nemohl přát. Po vydřeném triumfu nad Plzní tým pod jeho vedením vyhrál v Ústí nad Labem 5:2....  celý článek

Spartu vyřadíme, jsme na řadě, věří Okál

27.2.2007  11:22
Zlín Na cennou metu sta zápasů odehraných v play-off se brzy může posunout kapitán zlínských hokejistů Miroslav Okál. Má to však jednu důležitou podmínku. Zlín musí zvládnout čtvrtfinále proti...  celý článek

Hokejisté Znojma se chtějí Spartě pomstít

12.10.2006  16:29, aktualizováno  16:30
Hokejová extraliga vstupuje do druhé čtvrtiny a čtrnácté kolo hned nabízí jeden šlágr. Vedoucí Znojmo hostí mistrovskou Spartu. Nejlepší obrana soutěže bude odolávat druhému nejlepšímu útoku....  celý článek

Sparta poprvé vyhrála ve Zlíně, v sérii vede

21.3.2006  19:47
Zlín Jediný gól rozhodl o vítězství Sparty. Ta v další urputné bitvě urvala první vítězství ve Zlíně a ve čtvrtfinálové sérii se ujmula vedení 3:2 na zápasy. Marná byla snaha domácích, kteří celou...  celý článek

Sparta otočila zápas a smazala náskok Zlína

19.3.2006  19:58
Praha Hokejová Sparta dokázala vyrovnat čtvrtfinálovou sérii se Zlínem. V nedělním utkání nerezignovala, i když brzy prohrávala 0:2. Zlín se soustředil jen na obranu a Sparta ho za to potrestala. Při...  celý článek

Zlín se raduje, Sparta je znovu na kolenou

15.3.2006  19:52
Zlín Nepříjemně se vyvíjí čtvrtfinálová série hokejového play-off pro Spartu. Ta ve Zlíně nezvládla ani druhý duel a opět prohrála 1:2. Zlín nepředvedl pohledný hokej, ale po taktickém výkonu se...  celý článek

Zlín na úvod série doma nezaváhal

14.3.2006  19:07, aktualizováno  19:41
Zlín Zlínský útočník Ivan Rachůnek těsně před koncem úvodní třetiny lehce klepl do puku a ten se sotva došoural za brankovou čáru. Stadion Luďka Čajky explodoval nadšením. Jásal nad klíčovým momentem...  celý článek

Pardubice jsou osmé, Slavia pojistila vedení

28.2.2006  19:49, aktualizováno  21:41
Pardubičtí hokejisté jsou zpět v elitní osmičce. Díky výhře v Plzni a lepšímu skóre předstihli Třinec, jenž podlehl Slavii a klesl na deváté místo. Mistr má ale s Třincem horší vzájemnou...  celý článek

Pardubice opět padly, ostatní jim unikají

3.2.2006  19:56, aktualizováno  20:42
Pro úřadujícího mistra z Pardubic začíná být situace vážná. Ve 47. kole hokejové extraligy prohrál doma s Třincem 2:3 a vypadl z osmičky zaručující postup do play-off. Do ní se naopak dostali...  celý článek

Slavia pokořila Plzeň, Liberec padl ve Zlíně

24.1.2006  20:58
Liberec se na vedoucí Slavii nedotáhl. Ba právě naopak. Ve 43. kole hokejové extraligy totiž Severočeši prohráli ve Zlíně, zatímco Pražané uspěli v Plzni. Lídr tak získal zpět šestibodový...  celý článek

Vítkovice se probraly, rozdrtily třetí Zlín

18.1.2006  19:33
Ostrava Hokejové Vítkovice se po sérii tří porážek za sebou konečně zvedly. V předehrávce 42. kola extraligy si snadno poradily se třetím Zlínem a stáhly ztrátu na něj na pouhé tři body. O výsledku se...  celý článek

Mistr urval remízu, Sparta přišla o Tona

13.1.2006  21:31
Praha Přestože si hokejová Sparta veze z Litvínova dva body za vítězství v prodloužení, odjíždí se smutkem. Přišla totiž o elitního útočníka Petra Tona, který si zlomil ruku a sezona pro něj skončila....  celý článek

Pardubice smetly Zlín, Sparta padá ke dnu

10.1.2006  19:24, aktualizováno  21:43
V 39. kole hokejové extraligy rozstřílel mistr z Pardubic tým Zlína na jeho ledě. Po deseti minutách byl stav 0:4 a ve zbylém čase hosté za pískotu fanoušků na tribunách hru pohodlně...  celý článek

Slavia zvýšila náskok, Pardubice dál vítězí

22.12.2005  19:50, aktualizováno  21:28
Přímý souboj o čelo tabulky vyhrála Slavia. Ve 35. kole hokejové extraligy porazila Liberec 3:1 a zvýšila svůj náskok před poraženými Severočechy na čtyři body. První gól v kariéře, a hned...  celý článek

Liberec nadále vládne, druhá Slavia drží krok

25.11.2005  19:43, aktualizováno  21:32
Hokejisté Liberce i na prahu druhé poloviny základní části vládnou extralize. V domácím prostředí ve druhé třetině otočili zápas proti Třinci, vyhráli 3:1. A svůj náskok na druhou Slavii mohli i...  celý článek

V přetahované uspěla Sparta, Slavia selhala

6.11.2005  19:43, aktualizováno  20:57
V dramatické bitvě 23. kola hokejové extraligy mezi Zlínem a Spartou se soupeři o výsledek přetahovali, nakonec však byli šťastnější Pražané, kteří si odvezli dva body za vítězství v...  celý článek

Vsetín vydřel bod, mohl i vyhrát

5.11.2005  19:06, aktualizováno  19:52
Vestín Beznadějně poslední tým hokejové extraligy Vsetín se v dohrávce 22. kola podělil o body se Zlínem za remízu 1:1. Extraligový odpadlík mohl i vyhrát, ale ve 49. minutě Jenáček trestné střílení...  celý článek

Slavia na Zlín neumí. Prvně doma padla

26.10.2005  21:54
Praha Prokletí trvá, hokejová Slavia ani tentokrát na Zlín nestačila. Přestože byla po většinu zápasu jednoznačně lepším mužstvem, podlehla mu těsně 2:3. Pražané v novém ročníku poprvé padli v domácím...  celý článek

Pardubice od oslav dělí jediná výhra

9.4.2005  19:45
Pardubice Jediný krůček a hokejové Pardubice mohou po šestnácti letech slavit mistrovský titul. I ve třetím finále play-off totiž dokázaly úřadujícího mistra ze Zlína porazit. Tentokrát na domácím ledě a...  celý článek

Zlín žije. Vynutil si šestý zápas v Ostravě

28.3.2005  20:09
Zlín Sen hokejistů Zlína o obhajobě mistrovského titulu ještě žije. V pátém semifinále porazili Vítkovice 5:2. Přitom Ostravané vedli v 15. minutě už 2:0. Jenomže ještě do první přestávky domácí...  celý článek

Oslabený Zlín se vzepjal, vyrovnal sérii

21.3.2005  19:53
Zlín Využitá přesilovka pět na tři položila základ k výhře mistrovského Zlína ve druhém semifinále play-off hokejové extraligy. Úřadující mistr díky Jenáčkově brance odskočil soupeři na rozdíl dvou...  celý článek