nestor

Tenistky mají tři semifinále a jistou medaili. Mix jde dál bez boje

11.8.2016  16:32, aktualizováno  12.8 0:19
Český tenis má z olympijských her v Riu de Janeiru jistou medaili! Do semifinále ženské čtyřhry totiž postoupily oba české páry - jak Strýcová se Šafářovou, tak Hlaváčková a Hradecká. Ve dvouhře...  celý článek

Halepová nadělila ve finále dva kanáry, Slovák Kližan vyhrál v Hamburku

17.7.2016  13:45, aktualizováno  18.7 0:22
Rumunská tenistka Simona Halepová jasně ovládla finále turnaje v Bukurešti, když soupeřce nadělila dva kanáry. V Hamburku vyhrál Slovák Martin Kližan, první triumfy v kariéře oslavují Albert...  celý článek

Berdych postoupil v Madridu do osmifinále, Kvitová titul neobhájí

4.5.2016  14:02, aktualizováno  5.5 7:18
Tomáš Berdych postoupil na antuce v Madridu do osmifinále. Loňský semifinalista turnaje tenisového Masters v zápase druhého kola porazil soupeře z kvalifikace Denise Istomina z Uzbekistánu...  celý článek

Veselý si v Monte Carlu vydřel právo vyzvat světovou jedničku Djokoviče

12.4.2016  14:15, aktualizováno  21:21
Skoro dvě a půl hodiny zápolil Jiří Veselý v úvodním kole turnaje v Monte Carlu s Rusem Tejmurazem Gabašvilim. Český tenista nakonec dramatické utkání otočil, vyhrál 3:6, 7:5, 7:5 a vysloužil si...  celý článek

Tenistka Siniaková vstoupila do turnaje v Číně vítězně

4.1.2016  10:46, aktualizováno  14:07
Česká tenistka Kateřina Siniaková zdolala v 1. kole turnaje v čínském Šen-čenu rumunskou soupeřku Andreeu Mituovou 6:3, 6:3. Soutěžní rok zahájil i nejlepší hráč současnosti Novak Djokovič,...  celý článek

Belgičané a Argentinci prošli do semifinále Davis Cupu už po čtyřhrách

18.7.2015  8:55, aktualizováno  19:10
Belgičané a Argentinci mají jistou účast v semifinále letošního ročníku tenisového Davis Cupu. Belgičané o svém postupu přes Kanadu rozhodli už ve čtyřhře, jejich příští soupeř Argentina...  celý článek

Federer míří na Turnaji mistrů za postupem, Nišikori mu potíže nedělal

11.11.2014  16:42, aktualizováno  23:23
Švýcarský doyen Roger Federer vyhrál i druhé utkání na tenisovém Turnaji mistrů a k postupu do londýnského semifinále už má hodně blízko. Keie Nišikoriho z Japonska porazil 6:3 a 6:2.  celý článek

Nišikori na Turnaji mistrů porazil Murrayho, Federer zdolal Raonice

9.11.2014  17:33, aktualizováno  22:46
Vítěznou premiéru na tenisovém Turnaji mistrů slaví Kei Nišikori .V úvodním utkání skupiny B porazil Andyho Murrayho 6:4, 6:4. V druhém utkání šestinásobný vítěz Roger Federer přehrál dalšího...  celý článek

Rosola zastavil ve finále Bulhar Dimitrov, Šarapovová slavila titul

27.4.2014  15:51, aktualizováno  20:45
Český tenista Lukáš Rosol neobhájil titul na turnaji v Bukurešti. Prohrál ve finále s nasazenou jedničkou Grigorem Dimitrovem z Bulharska 6:7 a 1:6.  celý článek

Zakopalová zvrátila finále a slaví titul. Berdych na Federera nestačil

1.3.2014  9:24, aktualizováno  21:40
Česká tenistka Klára Zakopalová slaví svůj třetí titul na okruhu WTA. Ve finále v brazilském Florianópolisu zdolala španělskou hráčku Garbiňe Muguruzaovou 4:6, 7:5, 6:0. Tomáš Berdych zopakoval...  celý článek

Pátý set 10:8, a kanadští tenisté mají do finále Davis Cupu blíž

14.9.2013  20:57
Čeští tenisté už vyhlížejí soupeře pro finále Davis Cupu a v tuto chvíli tam mají blíž Kanaďané. V Srbsku totiž vedou po čtyřhře nad domácím týmem 2:1, když Nestor a Pospisil porazili pár...  celý článek

Berdychovy naděje na semifinále utnul Nadal, dál jde i Djokovič

26.11.2010  14:58, aktualizováno  23:37
Bil se statečně, ale bez úspěchu. Tomáš Berdych si semifinále při své premiérové účasti na Turnaji mistrů v Londýně nezahraje, se světovou jedničkou Rafaelem Nadalem padl v posledním zápase ve...  celý článek

Nalbandianova série skončila. V Torontu ho zastavil Murray

13.8.2010  21:53, aktualizováno  22:55
Britský tenista Andy Murray ukončil ve čtvrtfinále turnaje v Torontu jedenáctizápasovou vítěznou sérii Davida Nalbandiana. Obhájce loňského titulu porazil argentinského soupeře po suverénním...  celý článek

Ve finále v německém Halle si to rozdají staří známí Federer a Hewitt

12.6.2010  17:01, aktualizováno  18:18
Ve finále tenisového turnaje v německém Halle si zahrají Roger Federer a Lleyton Hewitt. Dva wimbledonští šampioni potvrdili, že na trávě hrát umí.  celý článek

Konec. Berdych si finále nezahraje, se Söderlingem padl v Paříži v pěti setech

4.6.2010  12:50, aktualizováno  19:16
Tomáš Berdych si finále tenisového Roland Garros nezahraje. Český tenista svedl se Švédem Robinem Söderlingem vyrovnanou bitvu, po třech a půl hodinách ale padl 3:6, 6:3, 7:5, 3:6 a 3:6....  celý článek

Nadal přehrál v madridském finále Federera, nečekaný triumf Rezaiové

16.5.2010  17:40, aktualizováno  21:30
Francouzská tenistka Aravane Rezaiová se stala nečekanou vítězkou turnaje v Madridu. Semifinálová přemožitelka Lucie Šafářové ve finále porazila Američanku Venus Williamsovou 6:2, 7:5. V mužském...  celý článek

Nadal končí na turnaji v Indian Wells, vyřadil ho veterán Ljubičič

20.3.2010  23:21, aktualizováno  21.3 10:17
Zkušený chorvatský tenista Ivan Ljubičič postoupil do finále turnaje v Indian Wells. Překvapivou výhrou 3:6, 6:4, 7:6 nad španělským favoritem Rafaelem Nadalem potvrdil nárůst formy. Jeho...  celý článek

Berdych potrápil Nadala, přesto mu v Indian Wells podlehl ve dvou setech

19.3.2010  7:20, aktualizováno  8:30
Tomáš Berdych dřel, bojoval. Přesto to na Rafaela Nadala ve čtvrtfinále turnaje v Indian Wells nestačilo. Český tenista podlehl někdejší světové jedničce ve dvou setech 4:6, 6:7 (4:7).  celý článek

Del Potro porazil na Turnaji mistrů Verdaska, Federer udolal Murrayho

24.11.2009  18:11, aktualizováno  25.11 0:08
Juan Martin Del Potro si na Turnaji mistrů v Londýně uchoval naději na postup do semifinále, když ve svém druhém zápase porazil Fernanda Verdaska 6:4, 3:6, 7:6(1). Bez šancí na postup mezi...  celý článek

Federer a Murray zahájili vítězně Turnaj mistrů. Jejich sokové je ale potrápili

22.11.2009  18:08, aktualizováno  23.11 0:09
Triumfem nad vítězem US Open načal Andy Murray tenisový Turnaj mistrů. K radosti londýnského publika si britská naděje poradila Juanem Martínem del Potrem z Argentiny po setech 6:3, 3:6, 6:2....  celý článek

Federer v Paříži hladce prošel do semifinále, padla Serena Williamsová

3.6.2009  17:15, aktualizováno  20:03
Roger Federer, který je po vypadnutí Rafaela Nadala největším favoritem pařížského Roland Garros, už je v semifinále. V duelu s domácím tenistou Gaelem Monfilsem hladce zvítězil 7:6(8), 6:2,...  celý článek

Damm slavil v Aucklandu osmatřicátý turnajový titul, dvouhru vyhrál Del Potro

17.1.2009  9:31, aktualizováno  13:44
Český tenista Martin Damm získal v generálce na Australian Open se svým novým partnerem Robertem Lindstedtem ze Švédska titul ve čtyřhře na turnaji v novozélandském Aucklandu. Byl to jeho 38....  celý článek

Federer je v semifinále Wimbledonu, narazí na Safina

2.7.2008  19:20, aktualizováno  22:39
Roger Federer postoupil do semifinále Wimbledonu. Švýcarský tenista zdolal Maria Ančiče z Chorvatska 6:1, 7:5, 6:4. Už jen dva zápasy ho dělí od šestého triumfu ve slavném turnaji za sebou. Jeho...  celý článek

Ivanovičová slaví první grandslamový titul v kariéře, vyhrála Roland Garros

7.6.2008  17:17, aktualizováno  19:08
Srbská tenistka Ana Ivanovičová získala první grandslamový titul v kariéře. Ve finále pařížského Roland Garros porazila Rusku Dinaru Safinovou 6:4, 6:3. Poprvé v životě se také objeví na pozici...  celý článek

Lopez zaskočil také Davyděnka

7.3.2008  12:21, aktualizováno  23:01
Dubaj Španělský tenista Feliciano Lopez se překvapivě stal prvním finalistou turnaje v Dubaji. Po turnajové osmičce Tomáši Berdychovi a čtvrtém nasazeném Davidu Ferrerovi dnes zaskočil i dalšího...  celý článek

Wimbledon vyhrála Venus Williamsová

7.7.2007  15:19, aktualizováno  21:20
Londýn Vítězkou Wimbledonu je americká tenistka Venus Williamsová! Ve finále zdolala Marion Bartoliovou z Francie 6:4, 6:1. Williamsová tento grandslam vyhrála už počtvrté. O titul v mužské dvouhře se...  celý článek

Belgické semifinále vyhrála Heninová

6.7.2006  16:46, aktualizováno  18:33
Londýn Belgická tenistka Kim Clijstersovou neoplatila krajance Justine Heninové-Hardenneové vyřazení v semifinále Roland Garros. Ve stejné fázi Wimbledonu jí opět podlehla. Druhou finalistkou...  celý článek

Hewitt těžkou bitvu zvládl. A postoupil

26.1.2005  14:36
Melbourne (Od zvláštního zpravodaje iDNES) - Čtyři nejvýše nasazení tenisté jsou na Australian Open v semifinále. Federera a Safina dnes doplnili Roddick a Hewitt. Právě tyto dvojice čeká boj o finále....  celý článek

Švédové vedou v Austrálii 2:1

7.2.2004  15:37
Uncasville, Adelaide Výhrou ve čtyřhře se švédští tenisté dostali v prvním kole Davisova poháru v australském Adelaide do vedení 2:1. Pár Björkman - Jonas Johansson porazil Woodbridge s Arthursem 7:6 (7:5), 6:4,...  celý článek

Haas potvrdil třídu, Ljubič překvapil

15.10.2001  8:10
Lyon, Vídeň Jedno jméno se čekalo, to druhé určitě ne. Tommy Haas a Ivan Ljubičič si o víkendu předvedli na turnajích ve Vídni a Lyonu nejvíce tenisového umění a mohou si doma na polici postavit poháry pro...  celý článek