Mönchengladbach

Pavlenka dvakrát inkasoval, Darida proti Kadeřábkovi nenastoupil

16.9.2017  17:47, aktualizováno  17.9 20:24
Bayern Mnichov napravil porážku z Hoffenheimu z minulého týdne a ve 4. kole německé bundesligy porazil Mohuč 4:0. Brémy s Jiřím Pavlenkou a Theodorem Gebre Selassiem v sestavě podlehly Schalke...  celý článek

Pavlenka dostal dva góly od Lewandowského, Kadeřábek byl u remízy

26.8.2017  17:47, aktualizováno  27.8 21:25
Ani na druhý pokus neudržel brankář Jiří Pavlenka v bundeslize čisté konto. Byť v dresu Brém ještě dvacet minut před koncem proti fotbalistům Bayernu bránil bezbrankovou remízu, nakonec dostal...  celý článek

Dortmund vybojoval skupinu Ligy mistrů, Wolfsburg čeká po prohře baráž

20.5.2017  17:45, aktualizováno  18:26
Německá bundesliga zná po závěrečném kole odpověď na poslední dvě otázky. Třetí místo a postup do základních skupin Ligy mistrů slaví díky výhře 4:3 nad Brémami fotbalisté Dortmundu, kteří...  celý článek

Bayern famózně otočil ze stavu 2:4, Gebre Selassie dal gól za Brémy

13.5.2017  17:32, aktualizováno  17:55
Bundesligový šampion Bayern předvedl v utkání s druhým Lipskem skvostný závěr. Díky třem brankám mezi 84. a pátou nastavenou minutou zvítězil 5:4. Brémy ve 33. kole německé ligy doma vybouchly s...  celý článek

Dortmund zvítězil v boji o třetí místo, Lipsko postoupilo do Ligy mistrů

6.5.2017  17:31, aktualizováno  7.5 19:27
Gól Marka Reuse z jasného ofsajdu pomohl fotbalistům Dortmundu na třetí příčku v bundesligové tabulce. Borussia v 32. kole doma zdolala Hoffenheim 2:1 a právě svého soupeře přeskočila o dva...  celý článek

Bayern nasázel Wolfsburgu šest gólů a raduje se z pátého titulu v řadě

29.4.2017  17:30, aktualizováno  30.4 20:19
Fotbalisté Bayernu Mnichov jsou pátou sezonu po sobě německým šampionem. Titul si zajistili ve 31. kole bundesligy, když využili remízy Lipska a deklasovali Wolfsburg na jeho hřišti 6:0.   celý článek

Lipsko, Hoffenheim i Dortmund v boji o LM vyhrály, Bayern ztratil

15.4.2017  17:31, aktualizováno  16.4 20:33
Lipsko, Hoffenheim i Dortmund v domácích zápasech 29. kola německé ligy zvítězily a dál se honí za jistou účastí v Lize mistrů. Jen pátá Hertha Berlín, které chyběl vykartovaný Vladimír Darida,...  celý článek

Manchester United jen remizoval v Rostově, Genk vyhrál v Gentu

9.3.2017  21:15, aktualizováno  23:15
Fotbalisté Manchesteru United remizovali v úvodním osmifinále Evropské ligy na hřišti Rostova 1:1, když v soutěži inkasovali po 443 minutách. Ajax Amsterodam kterému chyběl zraněný Václav Černý,...  celý článek

Bayern ztrapnil Hamburk osmi góly, za Herthu se trefil Darida

25.2.2017  17:26, aktualizováno  26.2 19:57
Fotbalisté Bayernu Mnichov opět znemožnili svého oblíbeného soupeře. Proti Hamburku nastříleli v posledních sedmi domácích zápasech 44 gólů, osm z nich v sobotním duelu 22. kola. K výhře Herthy...  celý článek

Atraktivní los pro přemožitele Sparty: Rostov jde na Manchester United

24.2.2017  13:53, aktualizováno  16:01
Po postupu přes Spartu čeká fotbalisty Rostova nejatraktivnější možný soupeř. V osmifinále Evropské ligy se utkají se slavným anglickým Manchesterem United, hlavním favoritem soutěže. Rozhodl o...  celý článek

Hertha přišla o výhru nad Bayernem, Kadeřábek i Gebre Selassie slaví

18.2.2017  17:34, aktualizováno  19.2 19:28
Ve středu dal Arsenalu v Lize mistrů pět gólů, zato o čtyři dny později čekal na branku proti Hertě Berlín devadesát šest minut. Až tak pozdě zachránil Bayern Mnichov alespoň bod v zápase 21....  celý článek

Bayern šťastně udolal Ingolstadt a odskočil konkurentům, kteří ztráceli

11.2.2017  17:28, aktualizováno  12.2 19:24
Dvěma góly v posledních minutách rozhodli fotbalisté Bayernu o své výhře v Ingolstadtu. Na prvním místě německé ligy Mnichované zvýšili vlastní náskok už na sedm bodů. Další týmy ze špičky...  celý článek

Útok na druhé místo nevyšel, Kadeřábek a spol. v Lipsku vedení neudrželi

28.1.2017  17:40, aktualizováno  29.1 19:24
Fotbalisté Hoffenheimu ve šlágru 18. kola bundesligy sice na hřišti druhého Lipska vedli, ale nakonec podlehli 1:2 a jejich ztráta na soupeře narostla už na jedenáct bodů. Nováček tak dál...  celý článek

Drobný dostal červenou a Brémy padly s Dortmundem. Hoffenheim vyhrál

21.1.2017  17:34, aktualizováno  22.1 19:40
Brankář Werderu Brémy Jaroslav Drobný kvůli červené kartě nedochytal utkání 17. kola bundesligy proti Dortmundu. Svůj tým po faulu na Marca Reuse oslabil ve 39. minutě, Borussia tou dobou vedla...  celý článek

Bayern nasázel Lipsku tři góly a osamostatnil se na čele německé ligy

20.12.2016  22:29, aktualizováno  21.12 23:02
Fotbalisté Bayernu Mnichov ve šlágru 16. kola německé ligy porazili druhé Lipsko doma hladce 3:0. Obhájce titulu si tak před zimní přestávkou vypracoval v tabulce na nováčka tříbodový náskok....  celý článek

Lipsko padlo a do čela pustilo Bayern. Neporažený je pouze Hoffenheim

9.12.2016  22:55, aktualizováno  11.12 19:44
Fotbalisté Lipska už nevedou německou ligu. V utkání 14. kola v Ingolstadtu poprvé v sezoně prohráli a pustili před sebe Bayern Mnichov, který doma rozebral Wolfsburg. Jediným týmem, který v...  celý článek

Aubameyang pokořil Hamburk čtyřmi góly, Hoffenheim remizoval na Bayernu

5.11.2016  17:27, aktualizováno  6.11 19:33
Borussia Dortmund vyhrála po šesti týdnech ligový zápas. V Hamburku jí všechny body zajistil kanonýr Pierre-Emerick Aubameyang čtyřmi góly a jednou asistencí. Neporazitelnost drží po 10. kole...  celý článek

Hattrick Kaloua poslal Herthu Berlín na třetí místo bundesligy

4.11.2016  22:26, aktualizováno  22:42
Stále jim chybí zraněný český reprezentant Vladimír Darida, mezitím však fotbalisté Herthy Berlín pilně kupí body. V předehrávce 10. bundesligového kola porazili zásluhou hattricku Salomona...  celý článek

Střelecké soužení Mönchengladbachu nekončí, už čtyři zápasy čeká na gól

28.10.2016  22:43
Fotbalisté Mönchengladbachu hráli v předehrávce 9. bundesligového kola bez branek s Eintrachtem Frankfurt a už čtyři zápasy v německé nejvyšší soutěži čekají na vstřelený gól. Na druhou stranu...  celý článek

Dortmund remizoval, Bayern vyhrál. Dařilo se i Hoffenheimu s Kadeřábkem

22.10.2016  17:31, aktualizováno  23.10 19:25
Fotbalisté Ingolstadtu byli pár vteřin od prvního vítězství v sezoně, nakonec však s Borussií Dortmund doma remizovali 3:3. Hosté získali v 8. kole německé ligy alespoň bod díky Pulisicově trefě...  celý článek

Bayern neporazil oslabený Frankfurt, zato nováček z Lipska dál vyhrává

15.10.2016  20:44, aktualizováno  16.10 20:19
Fotbalisté Bayernu Mnichov v 7. kole německé ligy ztratili body za remízu 2:2 ve Frankfurtu, přestože domácí hráli téměř půl hodiny v deseti. Nedařilo se ani Dortmundu, který doma remizoval s...  celý článek

Schalke poprvé v sezoně vyhrálo, Mönchengladbach smetlo vysoko 4:0

2.10.2016  19:59
Až v šestém kole německé ligy dosáhli fotbalisté Schalke 04 na první body. Borussii Mönchengladbach zdolali díky třem slepeným gólům z rozmezí 52. a 58. minuty vysoko 4:0. Schalke tak opustilo...  celý článek

Fotbalisté Bayernu doma přehráli Herthu a jsou zpět v čele bundesligy

21.9.2016  22:22
Fotbalisté mistrovského Bayernu znovu vévodí tabulce bundesligy. Ve čtvrtém kole porazili doma Herthu Berlín, hrající bez zraněného reprezentanta Vladimíra Daridy, a znovu předstihli Dortmund....  celý článek

Darida za Herthu kvůli zranění nedohrál, Drobný inkasoval čtyři góly

17.9.2016  17:29, aktualizováno  18.9 19:35
Fotbalová Hertha Berlín sice porazila Schalke 2:0 a dotáhla se na čelo, jenže také přišla o zraněného Vladimíra Daridu, jenž odehrál pouze 54 minut. Posledním Brémám nepomohla ani brankářská...  celý článek

Čech v Paříži, Barcelona proti Celtiku. Liga mistrů startuje

13.9.2016  5:59
Bylo krátce před pondělním polednem, když Messi, Neymar, Suárez, Piqué, Iniesta i další fotbalisté Barcelony s úsměvem kráčeli z trávníku. Měli za sebou předzápasový trénink na souboj proti...  celý článek

Daridův gól pomohl k výhře, Kadeřábkův Hoffenheim o ni v závěru přišel

26.8.2016  22:38, aktualizováno  28.8 19:30
Úvod německé fotbalové bundesligy skvěle vyšel českému záložníkovi Vladimíru Daridovi. Herthu Berlín poslal v zápase prvního kola proti Freiburgu do vedení, tři body pak domácím vybojovali v...  celý článek

Bayern odkládá oslavy, Dortmund válel. Kadeřábkův tým se blíží záchraně

30.4.2016  17:59, aktualizováno  2.5 22:18
Vypadalo to nadějně, ale nakonec si fotbalisté Bayernu Mnichov ještě na oslavu mistrovského titulu budou muset počkat. Ačkoli doma vedli, nakonec s Mönchengladbachem jen remizovali 1:1 a už...  celý článek

Bayern vyhrál v Berlíně, ale ještě slavit nemůže. Hannover sestupuje

23.4.2016  17:23, aktualizováno  24.4 19:35
Tak zatím žádné oslavy, Bayern Mnichov k obhajobě titulu v německé bundeslize potřebuje ještě jedno vítězství. V 31. kole první tým tabulky vyhrál na hřišti Herthy Berlín 2:0, ale druhý Dortmund...  celý článek

Hertha klesla za Leverkusen, první místo si pojistil Bayern Mnichov

15.4.2016  22:39, aktualizováno  16.4 17:35
Hertha Berlín přišla v německé fotbalové lize o třetí příčku, která zaručuje přímý postup do Ligy mistrů. Na hřišti Hoffenheimu prohrála ve 30. kole 1:2. Dostal se před ní Leverkusen, který doma...  celý článek

Špatný den Herthy, dostala pět gólů. Kadeřábkův tým už není na sestup

2.4.2016  17:59, aktualizováno  3.4 19:45
Už čtyřikrát v řadě nedostali fotbalisté Bayernu Mnichov v německé lize gól. V sobotu porazili Frankfurt 1:0 a tabulku vedou o pět bodů před druhým Dortmundem. Třetí Herthě se naopak o víkendu...  celý článek

Dortmund otočil zápas v Augsburgu, vyhrál i Bayern a Daridova Hertha

19.3.2016  18:22, aktualizováno  20.3 19:43
Fotbalisté Dortmundu zvládli ve 27. kole německé bundesligy zápas v Augsburgu a na vedoucí Bayern Mnichov dál ztrácí v tabulce pět bodů. Třetí je Hertha Berlín, která i s český záložníkem...  celý článek

Schalke vyhrálo nad Mönchengladbachem souboj o čtvrté místo

18.3.2016  22:49
Fotbalisté Schalke porazili v německé lize Mönchengladbach 2:1 a vystřídali ho v tabulce na čtvrtém místě zaručujícím účast v předkole Ligy mistrů.   celý článek

Dortmund boj o titul nezdramatizoval, Gebre Selassie slavil gól i výhru

5.3.2016  17:37, aktualizováno  6.3 19:26
Rozdíl mezi prvním a druhým týmem německé bundesligy zůstal pětibodový, ve šlágru 25. kola Dortmund totiž nedokázal Bayernu Mnichov dát gól a duel skončil bezbrankovou remízou. Český obránce...  celý článek

Dortmund si poradil s Leverkusenem, ale Bayern je dál nedostižný

20.2.2016  18:18, aktualizováno  21.2 18:51
Český fotbalový obránce Pavel Kadeřábek se podílel na výhře Hoffenheimu nad Mohučí 3:2, když přihrál na rozhodující gól zápasu. Suverénní vedení v tabulce německé ligy si i po 22. kole udržel...  celý článek

Lewandowski pálil a Bayern vyhrál, Daridův tým ztratil třetí příčku

13.2.2016  17:29, aktualizováno  14.2 19:33
Šest zápasů bez porážky a dost. Fotbalisté Herthy Berlín po vydařeném období nebodovali, v 21. kole bundesligy třetí tým tabulky i s Daridou v sestavě podlehl ve Stuttgartu 0:2. Přímý souboj o...  celý článek

Mönchengladbach si v předehrávce německé ligy smlsl na Brémách

5.2.2016  22:51
Fotbalisté Mönchengladbachu porazili v předehrávce 20. kola německé ligy Brémy 5:1. V dresu poražených nastoupil i český obránce Theodor Gebre Selassie.  celý článek

Bayern začal jaro úspěšně, výhru nad Hamburkem zařídil Lewandowski

22.1.2016  22:46
Jarní část německé fotbalové ligy začala výhrou Bayernu Mnichov 2:1 v Hamburku. Suverénnímu lídrovi soutěže zajistil vítězství dvěma góly Robert Lewandowski.  celý článek

Známá jména pro přípravu: United či Hamburk. Teď Spartu prověří Dortmund

18.1.2016  15:26
Když se fotbalisté Borussie Dortmund o víkendu vrátili ze soustředění ve Spojených arabských emirátech, jejich trenér Thomas Tuchel při hodnocení uplynulých dnů měl jen slova chvály. Sparťanští...  celý článek

Skvělý Darida, zase naběhal kilometry, dal gól a lidé tleskali vestoje

20.12.2015  17:25, aktualizováno  19:31
Klička, nápřah z dvaceti metrů, přesná rána levačkou a gól. Český záložník Vladimír Darida z Herhy Berlín opět v bundeslize skóroval. Svým třetím ligovým zásahem na podzim a zároveň vynikajícím...  celý článek

Fotbalisté Schalke v německé lize po pěti zápasech zvítězili

4.12.2015  22:46
Po pěti zápasech bez vítězství fotbalisté Schalke 04 v německé lize porazili Hannover 3:1. Před víkendovými zápasy 15. kola se v tabulce dostali na čtvrté místo.  celý článek

Schalke vypadlo po prohře s Mönchengladbachem z Německého poháru

28.10.2015  22:32, aktualizováno  29.10 0:13
Fotbalisté Schalke nestačili v druhém kole Německého poháru na Mönchengladbach a prohráli 0:2. Soupeř pražské Sparty v základní skupině Evropské ligy tak proti Borussii neuspěl podruhé za čtyři...  celý článek

Buffon překonal Del Piera, v bráně Juventusu už odchytal celkem 34 dnů

22.10.2015  11:38
Jeden rekord překonal, na druhý ještě ztrácí. Italský fotbalový brankář Gianluigi Buffon trumfnul bývalého útočníka Alessandra Del Piera v počtu odehraných minut za Juventus Turín. Ale v počtu...  celý článek

Hit Paříž vs. Real bez vítěze, remizovali i United. City skóre otočilo

21.10.2015  20:40, aktualizováno  22:37
Jediným týmem, který v tomto ročníku Ligy mistrů vyhrál všechny tři dosavadní zápasy, je Petrohrad. Fotbalisté Paris St. Germain, Realu Madrid, Juventusu ani Benfiky ve středu večer v jeho...  celý článek

Schalke zlomilo oslabenou Herthu v závěru, Bayern má další rekord

16.10.2015  22:30, aktualizováno  18.10 19:30
Fotbalisté Bayernu Mnichov dokázali to, co se před nimi v německé lize ještě nikomu nepodařilo - vyhráli všech devět úvodních kol. Tentokrát zvítězili těsně 1:0 v Brémách, za které odehrál celý...  celý článek

Hoffenheim s Kadeřábkem v sestavě remizoval s Dortmundem

23.9.2015  22:19
Fotbalisté Dortmundu ztratili v 6. kole německé ligy na hřišti Hoffenheimu za remízu 1:1. V domácím dresu odehrál celý zápas Pavel Kadeřábek. Špatné období přerušil Mönchengladbach, který pod...  celý článek

Bundesligu vede Dortmund, body neztrácí ani Bayern. Drobný udržel nulu

19.9.2015  17:29, aktualizováno  20.9 19:45
Pátý zápas, páté vítězství. Suverénně zatím procházejí německou ligou fotbalisté Dortmundu a Bayernu Mnichov, od začátku soutěže si drží stoprocentní bilanci. Dortmund je v tabulce o skóre před...  celý článek

První penalta nebyla, zlobil se kouč. Sudí Královec nařídil další dvě

16.9.2015  11:54
Fotbalová Liga mistrů poprvé viděla v akci Mönchengladbach. A také poprvé zažila tři penalty proti jednomu mužstvu během dvaceti minut. Jednu z hlavních rolí zápasu v Seville odehrál i český...  celý článek

Dortmund rozstřílel nováčka a vede, Kadeřábkův tým nestačil na Bayern

22.8.2015  17:30, aktualizováno  23.8 17:24
Fotbalisté Dortmundu vstoupili do nového ročníku německé bundesligy suverénně. Po vítězství 4:0 nad Mönchengladbachem v prvním kole si stejným výsledkem v neděli poradili i s nováčkem z...  celý článek

Kadeřábek na úvod prohrál, Gebre Selassie přehodil vlastního brankáře

14.8.2015  22:28, aktualizováno  15.8 17:45
Dva čeští praví obránci nebudou na první kolo letošního ročníku fotbalové bundesligy vzpomínat v dobrém. Pavel Kadeřábek sice hned v úvodním utkání nastoupil za Hoffenheim v základní sestavě, s...  celý článek

El Clásico v listopadu, prestižní ligy začnou nejdřív v Anglii a Francii

15.7.2015  10:33
Nejsledovanější ligový zápas v Evropě už má termín, první El Clásico se hraje v neděli 8. listopadu, kdy Real Madrid hostí Barcelonu. Španělská liga startuje o víkendu 21. a 22. srpna. Kdy...  celý článek