Mohuč

Pavlenka dvakrát inkasoval, Darida proti Kadeřábkovi nenastoupil

16.9.2017  17:47, aktualizováno  17.9 20:24
Bayern Mnichov napravil porážku z Hoffenheimu z minulého týdne a ve 4. kole německé bundesligy porazil Mohuč 4:0. Brémy s Jiřím Pavlenkou a Theodorem Gebre Selassiem v sestavě podlehly Schalke...  celý článek

Hoffenheim s Kadeřábkem vyhrál nad Bayernem, Morávek se vrátil

9.9.2017  17:40, aktualizováno  21:30
Fotbalisté Bayernu Mnichov nečekaně podlehli Hoffenheimu 0:2. Obě branky domácích vstřelil Uth, reprezentant Kadeřábek odehrál celý zápas. Dortmundu ve Freiburgu pouze remizoval 0:0, přestože...  celý článek

Bayern famózně otočil ze stavu 2:4, Gebre Selassie dal gól za Brémy

13.5.2017  17:32, aktualizováno  17:55
Bundesligový šampion Bayern předvedl v utkání s druhým Lipskem skvostný závěr. Díky třem brankám mezi 84. a pátou nastavenou minutou zvítězil 5:4. Brémy ve 33. kole německé ligy doma vybouchly s...  celý článek

Bayern nasázel Wolfsburgu šest gólů a raduje se z pátého titulu v řadě

29.4.2017  17:30, aktualizováno  30.4 20:19
Fotbalisté Bayernu Mnichov jsou pátou sezonu po sobě německým šampionem. Titul si zajistili ve 31. kole bundesligy, když využili remízy Lipska a deklasovali Wolfsburg na jeho hřišti 6:0.   celý článek

Hoffenheim má jisté poháry, Bayern překvapivě remizoval s Mohučí

21.4.2017  22:39, aktualizováno  23.4 19:41
Fotbalisté Hoffenheimu remizovali ve 30. kole německé ligy v Kolíně nad Rýnem 1:1 a mají jistý postup do evropských pohárů. První Bayern nečekaně ztratil, s Mohučí doma remizoval 2:2. Z českých...  celý článek

Lipsko, Hoffenheim i Dortmund v boji o LM vyhrály, Bayern ztratil

15.4.2017  17:31, aktualizováno  16.4 20:33
Lipsko, Hoffenheim i Dortmund v domácích zápasech 29. kola německé ligy zvítězily a dál se honí za jistou účastí v Lize mistrů. Jen pátá Hertha Berlín, které chyběl vykartovaný Vladimír Darida,...  celý článek

Bayern si ve šlágru smlsl na Dortmundu, oslabené Lipsko vydřelo výhru

8.4.2017  17:29, aktualizováno  9.4 19:33
Nejsledovanější utkání 28. kola německé ligy suverénně ovládl Bayern Mnichov. Nad Dortmundem zvítězil 4:1 a vede tabulku opět o deset bodů. Druhé Lipsko, které hrálo od 88. minuty v deseti,...  celý článek

Lipsko uspělo v Mohuči a stáhlo náskok Bayernu na deset bodů

5.4.2017  22:02
Fotbalisté Lipska zvítězili ve 27. kole německé ligy v Mohuči 3:2. Nováček využil úterní prohry Bayernu a na druhém místě tabulky zaostává za lídrem o deset bodů.   celý článek

Bayern dal šest gólů, derby mezi Schalke a Dortmundem skončilo smírně

1.4.2017  17:32, aktualizováno  2.4 19:34
Vyhecované Revierderby mezi Schalke a Dortmundem skončilo v 26. kole německé ligy nerozhodně. Neohrožený zůstává bundesligový lídr Bayern, na domácím hřišti dal šest gólů Augsburgu s Janem...  celý článek

Darida přihrál na gól, Hertha ale propadla. Bayern kráčí za titulem

18.3.2017  17:39, aktualizováno  19.3 19:35
Záložník Vladimír Darida sice asistencí pomohl k brance, ale Hertě to na body v Kolíně nad Rýnem nestačilo - ve 25. kole německé fotbalové ligy prohrála 2:4, hattrickem se blýskl domácí forvard...  celý článek

Bayern vede už o deset bodů, Darida byl u výhry nad Dortmundem

11.3.2017  17:38, aktualizováno  12.3 20:36
Fotbalisté Bayernu Mnichov navýšili náskok na čele bundesligy na deset bodů. Ve 24. kole jim k tomu pomohla jak výhra 3:0 nad Frankfurtem, tak domácí ztráta druhého Lipska s Wolfsburgem. Český...  celý článek

Dortmund dal šest gólů, Hoffenheim pět. Bayern venku zvítězil

4.3.2017  17:40, aktualizováno  20:42
Německá fotbalová liga nabídla ve 23. kole gólové hody. Dortmund vyhrál nad Leverkusenem 6:2, podobně dopadl i zápas Hoffenheimu, který bez zraněného Pavla Kadeřábka zvítězil 5:2. Vedoucí Bayern...  celý článek

Bayern ztrapnil Hamburk osmi góly, za Herthu se trefil Darida

25.2.2017  17:26, aktualizováno  26.2 19:57
Fotbalisté Bayernu Mnichov opět znemožnili svého oblíbeného soupeře. Proti Hamburku nastříleli v posledních sedmi domácích zápasech 44 gólů, osm z nich v sobotním duelu 22. kola. K výhře Herthy...  celý článek

Hertha přišla o výhru nad Bayernem, Kadeřábek i Gebre Selassie slaví

18.2.2017  17:34, aktualizováno  19.2 19:28
Ve středu dal Arsenalu v Lize mistrů pět gólů, zato o čtyři dny později čekal na branku proti Hertě Berlín devadesát šest minut. Až tak pozdě zachránil Bayern Mnichov alespoň bod v zápase 21....  celý článek

Fotbalisté Mohuče po čtyřech ztrátách zabrali a porazili Augsburg

10.2.2017  22:37
Po čtyřech zápasech bez výhry se fotbalisté Mohuče ve 20. kole německé ligy dočkali. Zdolali Augsburg 2:0, v tabulce poskočili na deváté místo a předstihli i svého soupeře. Augsburgu chyběl...  celý článek

Bayern ztratil, Lipsko prohrálo s Dortmundem. Hoffenheim vysoko zvítězil

4.2.2017  18:11, aktualizováno  20:28
Fotbalisté Bayernu Mnichov v 19. kole německé ligy remizovali se Schalke 1:1. Druhé Lipsko nevyužilo šance stáhnout náskok bavorského týmu a podlehlo Dortmundu 0:1. Dařilo se Hoffenheimu s...  celý článek

Rally autodědečků je adrenalin: generálka převodovky zabrala 4,5 hodiny

1.2.2017  0:00
Tohle garáže nóbl hotelu v Aix de Bains v podhůří francouzských Alp ještě nezažily. Výměnu převodovky v padesátiletém embéčku za čtyři a půl hodiny si s vykulenýma očima přišla prohlédnout...  celý článek

Bayern nasázel Lipsku tři góly a osamostatnil se na čele německé ligy

20.12.2016  22:29, aktualizováno  21.12 23:02
Fotbalisté Bayernu Mnichov ve šlágru 16. kola německé ligy porazili druhé Lipsko doma hladce 3:0. Obhájce titulu si tak před zimní přestávkou vypracoval v tabulce na nováčka tříbodový náskok....  celý článek

Lipsko padlo a do čela pustilo Bayern. Neporažený je pouze Hoffenheim

9.12.2016  22:55, aktualizováno  11.12 19:44
Fotbalisté Lipska už nevedou německou ligu. V utkání 14. kola v Ingolstadtu poprvé v sezoně prohráli a pustili před sebe Bayern Mnichov, který doma rozebral Wolfsburg. Jediným týmem, který v...  celý článek

Bayern v předehrávce uspěl v Mohuči a poskočil na čelo bundesligy

2.12.2016  22:35
Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili v předehrávce 13. kola v Mohuči 3:1 a dotáhli se na vedoucí Lipsko, které má k dobru sobotní zápas se Schalke. Po třech soutěžních zápasech bez výhry si...  celý článek

Darida nastoupil za Herthu, ta vyhrála. Schalke zdolalo Darmstadt

27.11.2016  17:41, aktualizováno  19:56
Reprezentační záložník Vladimír Darida hrál poprvé po zranění kotníku za Herthu Berlín. Klub z hlavního města zvítězil nad Mohučí 2:1, Darida naskočil v 64. minutě, ale v závěru znovu střídal....  celý článek

Bayern poprvé v lize prohrál, raduje se Dortmund. Rozhodl Aubameyang

19.11.2016  17:47, aktualizováno  20:46
Neporazitelnost Bayernu Mnichov ukončil v 11. kole německé ligy Dortmund, který před vlastními fanoušky zvítězil 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil Pierre-Emerick Aubameyang. Hertha Berlín...  celý článek

Dortmund remizoval, Bayern vyhrál. Dařilo se i Hoffenheimu s Kadeřábkem

22.10.2016  17:31, aktualizováno  23.10 19:25
Fotbalisté Ingolstadtu byli pár vteřin od prvního vítězství v sezoně, nakonec však s Borussií Dortmund doma remizovali 3:3. Hosté získali v 8. kole německé ligy alespoň bod díky Pulisicově trefě...  celý článek

Bayern neporazil oslabený Frankfurt, zato nováček z Lipska dál vyhrává

15.10.2016  20:44, aktualizováno  16.10 20:19
Fotbalisté Bayernu Mnichov v 7. kole německé ligy ztratili body za remízu 2:2 ve Frankfurtu, přestože domácí hráli téměř půl hodiny v deseti. Nedařilo se ani Dortmundu, který doma remizoval s...  celý článek

Končí stíhání německého komika, který veršoval na účet Erdogana

4.10.2016  16:28
Německá prokuratura zastavila trestní stíhání satirika Jana Böhmermanna kvůli posměšné básni o tureckém prezidentovi Recepu Tayyipovi Erdoganovi. Nejvyšší turecký představitel požadoval umělcovo...  celý článek

Fotbalisté Bayernu doma přehráli Herthu a jsou zpět v čele bundesligy

21.9.2016  22:22
Fotbalisté mistrovského Bayernu znovu vévodí tabulce bundesligy. Ve čtvrtém kole porazili doma Herthu Berlín, hrající bez zraněného reprezentanta Vladimíra Daridy, a znovu předstihli Dortmund....  celý článek

Ať nehraje, než se oběť faulu uzdraví. V Německu padl trest na pět duelů

20.9.2016  16:05
Hrála se třetí minuta nastavení, jeho tým vedl 3:1, přesto španělský fotbalista José Rodriguéz z Mohuče šel do souboje s Dominikem Kohrem jako smyslů zbavený. Za brutální faul si v německé...  celý článek

Darida za Herthu kvůli zranění nedohrál, Drobný inkasoval čtyři góly

17.9.2016  17:29, aktualizováno  18.9 19:35
Fotbalová Hertha Berlín sice porazila Schalke 2:0 a dotáhla se na čelo, jenže také přišla o zraněného Vladimíra Daridu, jenž odehrál pouze 54 minut. Posledním Brémám nepomohla ani brankářská...  celý článek

Hertha klesla za Leverkusen, první místo si pojistil Bayern Mnichov

15.4.2016  22:39, aktualizováno  16.4 17:35
Hertha Berlín přišla v německé fotbalové lize o třetí příčku, která zaručuje přímý postup do Ligy mistrů. Na hřišti Hoffenheimu prohrála ve 30. kole 1:2. Dostal se před ní Leverkusen, který doma...  celý článek

Dortmund remizoval na Schalke, ztratila i Hertha. Bayern zvýšil náskok

8.4.2016  23:15, aktualizováno  10.4 19:30
Pět kol před koncem německé ligy zvýšili fotbalisté Bayernu Mnichov svůj náskok v čele tabulky na sedm bodů. Zatímco obhájce titulu totiž vyhrála ve Stuttgartu 3:1, druhý Dortmund remizoval ve...  celý článek

Německý komik si rýmovaně utahoval z Erdogana, hrozí mu tři roky vězení

7.4.2016  7:06
Němečtí žalobci zahájili na základě podání soukromých osob předběžné vyšetřování satirické básně o tureckém prezidentovi Recepu Tayyipu Erdoganovi v pořadu televizní stanice ZDF. Státní...  celý článek

Bayern Mnichov dal pět gólů, Dortmund na něj dál ztrácí pět bodů

11.3.2016  22:59, aktualizováno  13.3 19:57
Pět gólů vstřelili fotbalisté Bayernu Mnichov ve 26. kole německé ligy proti Werderu Brémy a pojistili si první místo v tabulce. Vyhrál také druhý Dortmund, který porazil 2:0 Mohuč a na první...  celý článek

Dortmund boj o titul nezdramatizoval, Gebre Selassie slavil gól i výhru

5.3.2016  17:37, aktualizováno  6.3 19:26
Rozdíl mezi prvním a druhým týmem německé bundesligy zůstal pětibodový, ve šlágru 25. kola Dortmund totiž nedokázal Bayernu Mnichov dát gól a duel skončil bezbrankovou remízou. Český obránce...  celý článek

Bayern poprvé padl doma, v bundeslize slaví výhru Darida i Kadeřábek

2.3.2016  21:59, aktualizováno  22:22
Fotbalisté Bayernu Mnichov poprvé v sezoně prohráli na vlastním stadionu. V 24. kole německé ligy podlehli Mohuči 1:2, čtyři minuty před koncem rozhodl Jhon Córdoba. Druhý Dortmund tak po výhře...  celý článek

Dortmund si poradil s Leverkusenem, ale Bayern je dál nedostižný

20.2.2016  18:18, aktualizováno  21.2 18:51
Český fotbalový obránce Pavel Kadeřábek se podílel na výhře Hoffenheimu nad Mohučí 3:2, když přihrál na rozhodující gól zápasu. Suverénní vedení v tabulce německé ligy si i po 22. kole udržel...  celý článek

Lewandowski pálil a Bayern vyhrál, Daridův tým ztratil třetí příčku

13.2.2016  17:29, aktualizováno  14.2 19:33
Šest zápasů bez porážky a dost. Fotbalisté Herthy Berlín po vydařeném období nebodovali, v 21. kole bundesligy třetí tým tabulky i s Daridou v sestavě podlehl ve Stuttgartu 0:2. Přímý souboj o...  celý článek

Fotbalisté Mohuče porazili čtvrté Schalke a bodově se na něj dotáhli

12.2.2016  22:46
Fotbalisté Mohuče porazili v předehrávce 21. kola bundesligy Schalke 2:1 a na čtvrtý tým tabulky se bodově dotáhli. O prodloužení vítězné série domácího týmu na tři zápasy rozhodl v 79. minutě...  celý článek

Dortmund jako proti Spartě, souboj Daridy s Morávkem vítěze neměl

23.1.2016  17:44, aktualizováno  24.1 19:27
Dva čeští záložníci proti sobě, souboj Vladimíra Daridy s Janem Morávkem v 18. kole fotbalové bundesligy vítěze neměl, čili Herha Berlín versus Augsburg 0:0. Remízou zahájil jarní část německé...  celý článek

Merkelová chce letos výrazně méně migrantů. Vláda jim přikáže, kde bydlet

11.1.2016  21:49
Kancléřka Angela Merkelová na pondělním setkání s podnikateli v západoněmecké Mohuči uvedla, že Německo chce letos výrazně snížit počet migrantů přicházejících do země. Vláda také hodlá...  celý článek

Kolín všechno změnil, zní z okolí Merkelové. V CDU panuje mrazivá nálada

9.1.2016  11:32, aktualizováno  14:36
Nálada ve straně Angely Merkelové po útocích v Kolíně nad Rýnem a dalších městech klesla „pod bod mrazu“. Šéfku vlády o tom informovaly špičky Křesťanskodemokratické unie, které se v pátek sešly...  celý článek

Centrum německé Mohuče pokryla bílá deka, z cisterny unikl oxid uhličitý

22.12.2015  22:44
Část centra německé Mohuče v úterý ochromil rozsáhlý únik oxidu uhličitého. Ulice v místě nehody zahalila hustá mlha. Úřady v oblasti zastavily dopravu a vyzvaly obyvatele, aby nechodili do...  celý článek

Skvělý Darida, zase naběhal kilometry, dal gól a lidé tleskali vestoje

20.12.2015  17:25, aktualizováno  19:31
Klička, nápřah z dvaceti metrů, přesná rána levačkou a gól. Český záložník Vladimír Darida z Herhy Berlín opět v bundeslize skóroval. Svým třetím ligovým zásahem na podzim a zároveň vynikajícím...  celý článek

Darida dal první ligový gól za Herthu, ve Frankfurtu zařídil remízu

26.9.2015  17:40, aktualizováno  27.9 19:27
Český fotbalista Vladimír Darida poprvé v bundeslize skóroval za Herthu Berlín, v utkání 7. kola na hřišti Frankfurtu gólem v 82. minutě zajistil svému bod za remízu 1:1. Bayern vyhrál v Mohuči...  celý článek

Uprchlíci, vítejte. Fotbaloví fanoušci v bundeslize podpořili migranty

31.8.2015  16:15
Uprchlíci, vítejte. Transparenty na podporu běženců napříč bundesligovými stadiony vytvořily kulisy víkendových fotbalových zápasů v Německu. A například v Dortmundu i v Mohuči imigranti utkání...  celý článek

Hloušek dal vlastní gól, Bayern Mnichov a Dortmund opět vyhrály

29.8.2015  17:41, aktualizováno  30.8 19:29
Týmu českého fotbalisty Adama Hlouška se v nové sezoně německé ligy vůbec nedaří. Po třech kolech nemá Stuttgart ani bod, tentokrát prohrál 1:4 s Frankfurtem, když ho načal Hlouškův vlastní gól....  celý článek

Dortmund rozstřílel nováčka a vede, Kadeřábkův tým nestačil na Bayern

22.8.2015  17:30, aktualizováno  23.8 17:24
Fotbalisté Dortmundu vstoupili do nového ročníku německé bundesligy suverénně. Po vítězství 4:0 nad Mönchengladbachem v prvním kole si stejným výsledkem v neděli poradili i s nováčkem z...  celý článek

Kadeřábek na úvod prohrál, Gebre Selassie přehodil vlastního brankáře

14.8.2015  22:28, aktualizováno  15.8 17:45
Dva čeští praví obránci nebudou na první kolo letošního ročníku fotbalové bundesligy vzpomínat v dobrém. Pavel Kadeřábek sice hned v úvodním utkání nastoupil za Hoffenheim v základní sestavě, s...  celý článek

Vlastní gól Krmaše přispěl k sestupu, Jiráčkův tým má ještě naději

23.5.2015  17:33, aktualizováno  24.5 19:40
Smutek pro Krmaše s Daridou, naděje pro Drobného s Jiráčkem. Z fotbalové bundesligy sestupují Freiburg, kterého do druhé ligy doprovodí nováček Paderborn, který skončil poslední. Hamburk, třetí...  celý článek

Potvrzeno: úspěšný trenér Klopp v létě skončí u fotbalistů Dortmundu

15.4.2015  11:41, aktualizováno  13:37
Uznávaný a respektovaný trenér Jürgen Klopp po sezoně skončí u fotbalistů Borussie Dortmund. Tým podle něj potřebuje změnu. Jméno nástupce klub neoznámil, ale podle německých médií by se novým...  celý článek

Kiks Neuera a Bayern senzačně prohrál doma. Dortmund už vidí poháry

21.3.2015  17:27, aktualizováno  22.3 19:36
Bayern Mnichov už ani doma není neporazitelný. Vládce fotbalové Německa v 26. kole bundesligy podlehl dosud třetímu Mönchengladbachu 0:2. Druhý Wolfsburg jen remizoval v Mohuči a ztrácí deset...  celý článek