Mistrovství světa v moderním pětiboji

Pětibojaři Dianová a Kuf jsou na MS čtvrtí ve smíšené štafetě

28.8.2017  21:47
Moderní pětibojaři Natálie Dianová a Jan Kuf skončili na mistrovství světa v Káhiře čtvrtí ve smíšené štafetě. V disciplíně, v níž společně slavili před dvěma lety titul mistrů světa, je dělilo...  celý článek

Moderní pětibojař Kuf skončil na mistrovství světa v Moskvě jedenáctý

28.5.2016  18:12, aktualizováno  19:37
Moderní pětibojař Jan Kuf skončil na mistrovství světa v Moskvě jedenáctý, Ondřej Polívka obsadil ve finále 34. místo. Zvítězil Francouz Valentin Belaud o čtyři sekundy před Rusem Alexandrem...  celý článek

Moderní pětibojařka Dianová odstoupila z finále ME kvůli zranění

23.8.2015  15:00, aktualizováno  19:24
Jediná česká moderní pětibojařka ve finálového závodu mistrovství Evropy v britském Bathu Natálie Dianová kvůli zranění odstoupila v druhé disciplíně.   celý článek

Kuf a Dianová jsou mistry světa ve smíšené štafetě moderních pětibojařů

5.7.2015  17:34, aktualizováno  20:06
Čeští moderní pětibojaři Jan Kuf a Natálie Dianová jsou mistry světa v závodu smíšených štafet. V závěrečné disciplíně šampionátu v Berlíně za nimi o osm sekund skončil pár z Ruska, bronz...  celý článek

Moderní pětibojařka Dianová skončila na MS v Berlíně dvanáctá

4.7.2015  19:38, aktualizováno  20:51
Moderní pětibojařka Natálie Dianová obsadila na mistrovství světa v Berlíně 12. místo. První světové zlato získala Němka Lena Schönebornová, olympijská vítězka z Pekingu, druhá byla stejně jako...  celý článek

Moderní pětibojař Svoboda skončil na světovém šampionátu osmý

3.7.2015  19:17, aktualizováno  21:07
Olympijský vítěz David Svoboda skončil na mistrovství světa v moderním pětiboji osmý, Ondřej Polívka byl devatenáctý. V Berlíně zvítězil Ukrajinec Pavlo Tymoščenko před Rusem Alexandrem Lesunem,...  celý článek

Dianová prošla na MS v moderním pětiboji do finále, zato Bilková ne

2.7.2015  20:27
Z dvojice českých moderních pětibojařek postoupila na mistrovství světa do sobotního finále individuálního závodu jen Natálie Dianová. Lenka Bilková v dnešní berlínské kvalifikaci neuspěla.   celý článek

Moderní pětibojař Kuf vybojoval na MS ve Varšavě bronzovou medaili

6.9.2014  18:28, aktualizováno  20:41
Dvaadvacetiletý český moderní pětibojař Jan Kuf získal bronzovou medaili na mistrovství světa ve Varšavě. Titul vybojoval Rus Lesun a stříbro Egypťan El Gezirí.   celý článek

Kodedová skončila na MS v moderním pětiboji na 27. místě

5.9.2014  19:10
Česká moderní pětibojařka Barbora Kodedová obsadila na mistrovství světa ve Varšavě 27. místo. Srazil ji po nepovedený šerm. Zvítězila stříbrná olympijská medailistka Samantha Murrayová z Velké...  celý článek

Pětibojaři Svoboda a Kuf ve štafetě na MS zůstali těsně za medailí

2.9.2014  18:36, aktualizováno  20:07
Olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda se po patnácti měsících vrátil k závodům a na mistrovství světa hned sahal po medaili. Ve štafetě s Janem Kufem skončil na čtvrtém místě. Před...  celý článek

Olympijský vítěz Svoboda se po 15 měsících vrátí k závodění. A hned na MS

26.8.2014  15:31
Přinejmenším ve štafetě mužů se na nadcházejícím mistrovství světa v moderním pětiboji ve Varšavě vrátí k závodům David Svoboda. Olympijský vítěz z Londýna tak posílí českou reprezentaci, která...  celý článek

O medaile budou na MS v moderním pětiboji usilovat Michalík a Svoboda

11.5.2012  21:39
Dva čeští moderní pětibojaři budou na mistrovství světa v Římě bojovat v nedělním finále o medaile. V kvalifikaci uspěli Michal Michalík a David Svoboda, postup naopak unikl Ondřeji Polívkovi a...  celý článek

Štafeta českých moderních pětibojařek skončila na MS čtvrtá

13.9.2011  18:20
Moderní pětibojařky Natálie Dianová, Lucie Grolichová a Barbora Kodedová skončily na mistrovství světa v závodě štafet těsně pod stupní vítězek. Za bronzovým triem Ukrajinek zaostaly v Moskvě...  celý článek

Pětibojařka Dianová si vylepšila maximum, ale olympiáda zůstala daleko

10.9.2011  18:11
Svého nejlepšího umístění v individuálním závodě dosáhla moderní pětibojařka Natálie Dianová ve finále mistrovství světa v Moskvě: obsadila patnácté místo. Jenže ani osobní maximum nestačilo na...  celý článek

Pětibojařka Dianová napodobila české muže. Čeká ji finále mistrovství světa

2.9.2010  14:53
Natálie Dianová postoupila do finále mistrovství světa v moderním pětiboji. Jediná česká moderní pětibojařka v individuálním závodu obsadila v čínském Čcheng-tu v kvalifikační skupině A 13....  celý článek

Do finále mistrovství světa se probili tři čeští moderní pětibojaři

13.8.2009  20:51
Ondřej Polívka, David Svoboda a Michal Michalík zvládli úspěšně kvalifikaci a postoupili do sobotního finále mistrovství světa v moderním pětiboji v londýnském sportovním centru Crystal Palace....  celý článek

Moderní pětibojař Svoboda je vicemistrem světa

1.6.2008  17:50, aktualizováno  21:43
Budapešť (Od zvláštního zpravodaje iDNES.cz) - Moderní pětibojař David Svoboda získal na mistrovství světa v Budapešti stříbrnou medaili! Po titulu juniorského světového šampiona z roku 2006 tak...  celý článek

Česká ženská štafeta přišla o medaili v závěru

20.8.2007  21:04
Berlín Ani napotřetí ze samostatné soutěže nezískali Češi medaili z mistrovství světa v moderním pětiboji. Štafeta žen ve složení Lucie Grolichová, Sylvie Marčevová a mladá Natálie Dianová skončila...  celý článek

Capalini skončil čtvrtý, družstvo má bronz

20.11.2006  6:58
Guatemala Těsně pod stupni vítězů skončil český moderní pětibojař Libor Capalini v závodě jednotlivců na mistrovství světa v moderním pětiboji v Guatemale. Finálový závod vyhrál Litevec Edvinas...  celý článek

Pětibojaři odletí na MS bez žen

8.11.2006  14:28
Praha Na mistrovství světa v moderním pětiboji, které se koná od 15. do 21. listopadu v Guatemale, odletí česká výprava pouze v mužském složení. K favoritům by měl patřit vítěz letošního ročníku...  celý článek

Hokejová úmrtí: v létě už třetí případ

17.9.2003  12:24
Praha Smutné léto zažívá hokejový svět. Nečekaná sebevražda libereckého útočníka Pavla Kábrta je už třetím tragickým úmrtím mezi aktivními hráči během tří měsíců. Sebevraždy bývají ale jinak v českém...  celý článek

Moderní pětibojařky s jednou ztrátou

17.7.2002  17:26
San Francisco Dvě ze tří českých reprezentantek postoupily do dvaatřicetičlenného finále mistrovství světa v moderním pětiboji. Úterní kvalifikací bez problémů prošla Lucie Grolichová, víc se na postup...  celý článek