Mike Scott

Satoranský vylepšil 25 body české maximum v NBA, pak ho soupeř zranil

11.2.2018  3:10, aktualizováno  8:09
Tomáš Satoranský táhl basketbalový Washington k vítězství 101:90 na palubovce Chicaga. S 25 body vytvořil nové české maximum v NBA, přidal šest asistencí, tři doskoky a dva zisky. Stal se...  celý článek

Satoranský načal jízdu Washingtonu za výhrou, Frazier ji završil

28.1.2018  6:15, aktualizováno  16:31
Tomáš Satoranský se poprvé v tomto kalendářním roce objevil v základní sestavě basketbalového Washingtonu. A byla to premiéra povedená. V Atlantě si jeho klub zapsal do tabulek NBA výhru 129:104.  celý článek

Satoranský stihl 6+7+3, jeho sok Frazier vyloučení. Washington propadl

18.1.2018  5:40, aktualizováno  11:27
Washingtonští basketbalisté začali svůj trip po venkovních palubovkách porážkou 109:133 v Charlotte. Při jednoznačném průběhu středečního duelu NBA dostal český rozehrávač Tomáš Satoranský větší...  celý článek

Očistil si jméno u soudu a o Vánocích uvítal dcerku i životní formu

9.1.2018  10:28
Zatímco většina konkurentů se snažila posílit základní sestavy, u basketbalistů Washingtonu se loni v létě zaměřili na obsazení lavičky, která byla v minulé sezoně slabinou. A povedlo se, v...  celý článek

Studený Silvestr? Satoranský trefil trojku a probudil Washington

31.12.2017  23:56, aktualizováno  1.1 10:09
Vypadalo to na studený Silvestr v podání Tomáše Satoranského. Ale nakonec český rozehrávač svou nejdůležitější střelu večera trefil a basketbalovému Washingtonu v NBA pomohl otočit špatně se...  celý článek

Washington se zvedl, na rozborce Orlanda se podílel i Satoranský

24.12.2017  5:00, aktualizováno  9:51
V pátek dostali za vyučenou v Brooklynu, v sobotu sami školili. Basketbalisté Washingtonu si pohráli s Orlandem 130:103. Tomáš Satoranský se pod jasnou výhru podepsal šesti body, pěti...  celý článek

Spolehlivý Satoranský přispěl k triumfu nad New Orleans. Cleveland padl

20.12.2017  6:36, aktualizováno  10:38
Washingtonští basketbalisté si na domácí palubovce poradili s New Orleans 116:106, když zápas NBA vcelku bezpečně kontrolovali. Tomáš Satoranský patřil mezi klíčové náhradníky vítězného celku....  celý článek

Washington se Satoranským na Cleveland opět nestačil, panoval James

18.12.2017  1:07, aktualizováno  10:39
Basketbalový Washington znovu nestačil v domácím souboji NBA na Cleveland, tentokrát podlehl 99:106. Tomáš Satoranský dostal v dresu poražených Wizards prostor na bezmála 25 minut, stihl však...  celý článek

Washington vrátil Clippers porážku, Satoranský přispěl jedenácti body

16.12.2017  9:35
Basketbalisté Washingtonu v NBA zvítězili i ve druhém utkání po návratu uzdraveného kapitána Johna Walla do sestavy. Podruhé během týdne se utkali s Los Angeles Clippers a na domácí palubovce mu...  celý článek

Padouch, nebo hrdina? Jak Satoranský zachraňoval i potápěl Washington

10.12.2017  2:09, aktualizováno  10:12
Pořádně velkou roli si mohl vychutnat Tomáš Satoranský v „hollywoodském“ zápase basketbalové NBA. Jeho Washington nakonec v neobvyklém představení podlehl na palubovce Los Angeles Clippers...  celý článek

Washington po úderu vstal. Beal vysázel 51 bodů, Satoranský mu byl k ruce

6.12.2017  5:56, aktualizováno  11:16
Washingtonští basketbalisté se vzpamatovali z těžkého direktu na palubovce Utahu, v Portlandu dokázali zvítězit 106:92. Hostující křídelník Bradley Beal si výrazně vylepšil dosavadní osobní...  celý článek

Washington se Satoranským řádil, Golden State i Cleveland narazily

29.10.2017  22:52, aktualizováno  30.10 9:03
Basketbalový Washington dominoval v utkání NBA na palubovce Sacramenta a po výhře 110:83. Tomáš Satoranský za vítěze nastoupil na 17 a půl minuty ke třem bodům přidal čtyři asistence, dva...  celý článek

Washington jasně přehrával Golden State, ale pak se hvězdy popraly

28.10.2017  6:59, aktualizováno  12:30
Basketbalový Washington ztratil výborně rozehraný duel na palubovce Golden State, šampionovi NBA podlehl 117:120. Jedním z důvodů byla rvačka ze závěru první půle, po které předčasně skončili...  celý článek

Washington vyhrál i do třetice, Satoranský dostal šanci a neminul

24.10.2017  6:26, aktualizováno  11:29
Basketbalový Washington zvládl i třetí utkání v NBA, v Denveru uspěl 109:104. První čtyři minuty v novém ročníku za vítěze odehrál Tomáš Satoranský a využil je k pěti bodům a jednomu doskoku.  celý článek

Washington si poradil s New Yorkem, Satoranský tvořil pro druhé

7.10.2017  6:52, aktualizováno  9:28
Basketbalisté Washingtonu si v přípravě na NBA připsali druhou výhru, rivaly z New Yorku zdolali 104:100. Tomáš Satoranský k výhře přispěl především pěti asistencemi, zapsal si i tři body, dva...  celý článek

Durant se vzdal milionů. Hayward má namířeno z Utahu do Bostonu

4.7.2017  7:06, aktualizováno  5.7 0:09
Manažeři z Golden State Warriors mají takřka hotovo. Také s Kevinem Durantem s dohodli na nové smlouvě a mohou směle pomýšlet na obhajobu titulu v basketbalové NBA. Za nejužitečnějšího hráče...  celý článek

Washington přehrál Charlotte. Westbrook má rekord, za kterým se hnal

5.4.2017  9:01, aktualizováno  11:24
Russell Westbrook z Oklahoma City zaznamenal 41. triple-double v sezoně NBA a vyrovnal letitý basketbalový rekord Oscara Robertsona z ročníku 1961/62. Hvězdný rozehrávač zaznamenal 12 bodů, 13...  celý článek

Washington neuspěl v Minnesotě, Satoranský zaznamenal dva body

14.3.2017  7:06, aktualizováno  10:11
Basketbalisté Washingtonu prohráli v jednom z osmi pondělním duelů zámořské NBA na půdě Minnesoty 104:119. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál tentokrát v dresu Wizards jen čtyři minuty,...  celý článek

Dallas našel několik odpovědí, Cleveland vyhlíží dva veterány

23.2.2017  23:48, aktualizováno  24.2 0:30
V NBA ve čtvrtek večer skončilo období pro výměnu hráčů pod smlouvou. Po nedělní výměně hvězdného basketbalistky DeMarcuse Cousinse ze Sacramenta do New Orleans už žádný další velký obchod mezi...  celý článek

Satoranský slyšel pochvalu a vyhlíží LeBrona: Je nejlepší na planetě

5.2.2017  10:28
Washington (Od našeho zpravodaje) Další výhra - a dobrý pocit navrch. „Určitě ho mám,“ řekl český basketbalista Tomáš Satoranský poté, co přispěl k 17. domácímu triumfu Washington Wizards za sebou. A nebývalá série graduje jako...  celý článek

James překonal další rekord NBA, Washington prodloužil domácí sérii

5.2.2017  8:32, aktualizováno  18:01
LeBron James pomohl Clevelandu 32 body k vítězství v New Yorku nad Knicks 111:104 a stal se nejmladším hráčem historie NBA, který překonal hranici 28 000 bodů. Dvaatřicetiletý basketbalista je...  celý článek

Satoranský si narozeniny neosladil, jeho Washington znovu prohrál

31.10.2016  7:34, aktualizováno  8:33
Basketbalový Washington prohrál i svůj druhý zápas sezony NBA, v Memphisu podlehl 103:112 po prodloužení. Český rozehrávač Tomáš Satoranský za poražené nastoupil na posledních 85 sekund, kdy...  celý článek

Dynastie. Od válečných hrdinů přes olympijského vítěze k miliardám

8.7.2016  8:15
Jméno Mike Conley patří na přelomu června a července 2016 ve světě basketbalové NBA k nejskloňovanějším. Rozehrávač z Memphisu totiž dostal smlouvu, jaké se žádná jiná nevyrovná. Slušňák mezi...  celý článek

Space Jam 2 se blíží: LeBronovi to padalo, maskot trefil z půlky přes hlavu

5.5.2016  11:17
Na trička si dali nápis „ALL-IN“. A přesně podle něj se ve středu večer také basketbalisté Clevelandu Cavaliers zachovali. V zápase druhého kola play-off vyloženě zdeptali soupeře z Atlanty...  celý článek

Play-off NBA: Oklahoma City srovnalo, sudí však v koncovce chybovali

3.5.2016  7:43, aktualizováno  9:43
Basketbalisté Clevelandu porazili v prvním utkání semifinále Východní konference NBA Atlantu 104:93. Hráči Oklahoma City zvítězili v San Antoniu těsně 98:97 a stav semifinálové série v Západní...  celý článek

Mamba uštkla naposledy. Kobe Bryant se loučil tak, jak hrál: báječně

14.4.2016  10:20
Amerika si přála parádní „sbohem“ - a dočkala se něčeho ještě lepšího. Hrající basketbalová legenda Kobe Bryant se definitivně rozloučil strhujícím způsobem, když v posledním utkání své...  celý článek

Porážka Golden State číslo 3: Curry pálil, ale byl i u klíčové ztráty

14.1.2016  10:13
Basketbalisté Denveru se stali po Milwaukee a Dallasu třetím týmem v NBA, který v této sezoně porazil Golden State. Ve středečním utkání domácí Nuggets zvítězili 112:110. K zisku skalpu obhájců...  celý článek

Šlo to i bez Irvinga. Cleveland podruhé zvítězil na palubovce Atlanty

23.5.2015  9:32
Basketbalisté Clevelandu zvítězili v Atlantě i ve druhém finálovém utkání Východní konference NBA, tentokrát 94:82. Hlavní postavou pátečního zápasu byl LeBron James, který si poradil i bez dvou...  celý článek

Fauly na Smithe a ubráněný Harden. San Antonio vyzrálo na Houston

11.4.2015  9:44
Basketbalisté Houstonu podlehli v pátečním utkání NBA rozjetému San Antoniu 103:104 a propadli se tabulkou Západní konference až na šesté místo, takže by proti Spurs mohli v play-off nastoupit...  celý článek

Rose měl opět zdravotní trable, odstoupil a jeho Chicago prohrálo

26.11.2014  9:15
Zraněními pronásledovaný Derrick Rose odstoupil už po první čtvrtině utkání basketbalistů Chicaga v Denveru kvůli napětí ve svalu na noze a oslabení hosté prohráli 109:114. Stephen Curry pomohl...  celý článek