US Open vidělo deblový rekord. Mike Bryan oslavil 1052. výhru

6.9.2017  11:03
Americký tenista Mike Bryan se stal na US Open nejúspěšnějším deblistou historie v počtu výher. Po postupu do semifinále má na kontě 1052 vítězných zápasů. Spolu s dvojčetem Bobem ve čtvrtfinále...  celý článek

I bratři Bryanovi se bojí o zdraví. Zlato v Riu obhajovat nebudou

30.7.2016  21:28
Ani američtí tenisté Bob a Mike Bryanovi se kvůli obavám o zdraví nevydají do olympijského Ria de Janeiro. Osmatřicetiletá dvojčata, jež společně získala 112 titulů včetně 16 grandslamových,...  celý článek

Hewitt v deblu na Bryany nevyzrál. Nominuje se kapitán ještě jednou?

5.3.2016  10:56, aktualizováno  23:05
Ukončil kariéru, jenže Lleyton Hewitt už je zase zpátky na kurtech. Coby hrající kapitán australských tenistů naskočil do čtyřhry, v níž v souboji prvního kola Davis Cupu spolu s Johnem Peersem...  celý článek

Doplňujeme se! Když se objeví Bethanie, hned je den dobrý, říká Šafářová

7.6.2015  17:18
Sotva vyhrály jeden grandslam, už se jich novináři ptali na další. „Kalendářní grandslam? Teď se těším, až se napiju šampaňského z této trofeje,“ reagovala tenistka Bethanie Matteková-Sandsová...  celý článek

Bratři Bryanovi vyhráli počtvrté tenisový Turnaj mistrů ve čtyřhře

16.11.2014  18:26, aktualizováno  19:06
Pošesté si zahráli finále tenisového Turnaje mistrů ve čtyřhře, počtvrté získali trofej. Američtí bratři Bob a Mike Bryanovi korunovali další parádní sezonu, ve které počtvrté v kariéře vyhráli...  celý článek

Další výprask na Turnaji mistrů. Djokovič vyprovodil Čiliče

10.11.2014  22:20
Tomáš Berdych v tom není sám. Také druhý souboj ve skupině A na tenisovém Turnaji mistrů nabídl naprostou dominanci jednoho hráče. Novak Djokovič porazil Marina Čilice podobným stylem jako Stan...  celý článek

Australští i američtí tenisté se udrželi mezi elitou Davisova poháru

13.9.2014  9:38, aktualizováno  22:55
Tenisté USA a Austrálie získali už po čtyřhře jistotu, že budou hrát Světovou skupinu Davisova poháru i v příštím roce. O tom, že americký tým zůstane mezi elitou 25. rokem v řadě, rozhodl...  celý článek

Příslib jménem Bouzková. Šestnáctiletá Češka ovládla juniorku na US Open

7.9.2014  20:16, aktualizováno  20:43
Český tenis už se může chlubit první vítězkou juniorky na US Open. Marie Bouzková naznačila na kurtech ve Flushing Meadows neobyčejný talent, teprve šestnáctiletá nenasazená hráčka zdolala ve...  celý článek

V montrealském turnaji končí Kvitová, s Torontem se loučí Djokovič

7.8.2014  19:09, aktualizováno  8.8 9:31
Čtvrtek nesvědčil favoritům. Pro wimbledonskou vítězku Petru Kvitovou skončil turnaj v Torontu ve třetím kole. Ruské tenistce Jekatěrině Makarovové podlehla 4:6, 6:1 a 2:6. Světové jedničky v...  celý článek

Federer padl, švýcarské tenisové finále v Monte Carlu vyhrál Wawrinka

20.4.2014  16:25, aktualizováno  18:54
Švýcarské finále antukového Masters v Monte Carlu skončilo porážkou legendy, Stanislas Wawrinka porazil Rogera Federera 4:6, 7:6 a 6:2. Na stejném turnaji padl rekord - Mike Bryan se stal prvním...  celý článek

Sudí jí ukřivdili. A Šarapovová volá: Zaveďte jestřábí oko i na antuce

3.6.2013  9:00
Co na tom, že míček na antuce zanechává stopy. Ani s nimi nemusí být tenis na oranžovém povrchu pokaždé spravedlivý. V sobotu to na Roland Garros poznala Maria Šarapovová i nejlepší deblový pár...  celý článek

Štěpánek s Paesem vyhráli i potřetí. V Londýně porazili bratry Bryanovy

10.11.2012  12:55, aktualizováno  20:14
Londýn (Od zpravodajky iDNES.cz) Třetí zápas - třetí výhra. Základní skupinou Turnaje mistrů proplul česko-indický pár Radek Štěpánek, Leander Paes bez zaváhání. Ve svém třetím duelu v Londýně porazila třetí nasazená dvojice...  celý článek

Štěpánek s Paesem mají v Londýně ve skupině i bratry Bryanovy

4.11.2012  18:30
Radek Štěpánek s Indem Leanderem Paesem si na nadcházejícím Turnaji mistrů zahrají čtyřhru i proti nejlepším deblistům posledních let bratrům Bobovi a Mikeovi Bryanovým. Ti závěrečný podnik...  celý článek

Američtí tenisté zvládli čtyřhru, v semifinále se Španělskem snížili na 1:2

15.9.2012  18:02, aktualizováno  23:26
První pár světového žebříčku Bob a Mike Bryanovi udržel americkým tenistům ve čtyřhře naději na postup do finále Davisova poháru. V Gijónu bratři porazili španělskou dvojici Marc López, Marcel...  celý článek

Poučili jsme se. Ještě nás pár velkých zápasů čeká, řekl Štěpánek

8.9.2012  9:05
Dobré zprávy pro české fanoušky tenisu - Radek Štěpánek i Tomáš Berdych mají před semifinále Davis Cupu v Argentině dobrou formu. Štěpánek na US Open sahal po deblovém titulu, ovšem spolu s...  celý článek

Štěpánek s Paesem ve finále čtyřhry nestačili na bratry Bryanovy

7.9.2012  17:55, aktualizováno  22:10
Radek Štěpánek titul na US Open nezískal. Ve finále čtyřhry český tenista po boku Inda Leandra Paese neuspěl proti domácím dvojčatům Bobovi a Mikeovi Bryanovým. Američané vyhráli 6:3, 6:4.  celý článek

Boj o Serenu pro olympijský mix. Dívka si ráda vybírá, říká tenistka

18.4.2012  9:43
Všichni chtějí Serenu! Mezi americkými tenisty jde do tuhého, seznam kandidátů na post partnera bývalé světové jedničky pro smíšenou čtyřhru na olympijských hrách v Londýně čítá nejlepší...  celý článek

Serena s Roddickem vsadili na dobrodružství. V mixu je prověří Peschkeová

18.1.2012  14:51
Květo, pozor! chtělo by se říct. Česká deblistka Květa Peschkeová musí mít v Melbourne ostrý zrak. Po boku s Mikem Bryanem totiž ve smíšené čtyřhře nastoupí na kurt proti zcela novému tenisovému...  celý článek

V Paříži končí bratři Bryanovi i Roddick, dál jde Nadal. Heninová nedohrála

29.5.2010  13:08, aktualizováno  21:55
Ve 3. kole dvouhry pařížského grandslamového turnaje končí někdejší světová jednička Andy Roddick, který podlehl ruskému tenistovi Tejmurazovi Gabašvilimu hladce ve třech setech. Nečekaně...  celý článek

McEnroe: Klíčová byla výhra nad Českem

3.12.2007  12:48
Portland Byť Davisův pohár vybojovali teprve před několika hodinami, vyhlížejí američtí tenisté s mírnými obavami už ročník příští. Tuší, že je soupeři mohou pozvat na antuku - tedy povrch, který...  celý článek

Američané vyhráli čtyřhru a opět vedou

10.2.2007  16:31
Jediná výhra chybí americkým tenistům k postupu do druhého kola Davisova poháru. Druhý bod pro tým získali bratři Bryanové, kteří v Ostravě vyhráli čtyřhru nad českou dvojicí Dlouhý, Vízner 6:4,...  celý článek

Navrátilová zahájila poslední turnaj vítězně

2.9.2006  9:04
New York Legendární tenistka Martina Navrátilová zahájila účast na posledním turnaji kariéry vítězstvím. Americká hráčka s českými kořeny společně s s Bobem Bryanem porazila na US Open ve smíšené čtyřhře...  celý článek

Bratři Bryanovi mají titul z US Open

10.9.2005  0:30
New York Američtí tenisoví bratři Bob a Mike Bryanovi vybojovali na US Open titul ve čtyřhře. Ve finále porazili švédsko-běloruský pár Jonas Björkman s Max Mirnyj 6:1, 6:4. Pro sourozeneckou dvojici je...  celý článek

Američtí tenisté jsou prvními finalisty

25.9.2004  23:14
Praha Američtí tenisté jsou prvními finalisty Davidova poháru. V domácím prostředí rozhodli o postupu už ve čtyřhře: bratři Bob a Mike Bryanovi si snadno poradili s běloruskými hráči Maxem Mirným a...  celý článek

Turnaj mistrů v deblu se hrát bude

15.1.2002  17:42
Bengalúr Turnaj mistrů ve čtyřhře se bude hrát v náhradním termínu. Prestižní turnaje nejlepších světových deblů, který byl loni v listopadu zrušem kvůli obavám z terorismu zrušen, se přece jen...  celý článek