Michal Hrazdíra

Poláky jsme si přáli. Využijme jejich nefér prohry! burcují se Češi

14.9.2011  6:27
Slova Polsko, Poláci a polský jsou teď ve slovníku českých volejbalistů asi vůbec nejčastějšími. Není divu, ve středu od 18:00 vyzvou v Karlových Varech severního souseda Česka. Po vyřazení...  celý článek

Čeští volejbalisté přehráli Kanadu i ve druhém přípravném duelu

3.8.2011  21:59
Čeští volejbalisté uspěli v Jindřichově Hradci i ve druhém přípravném utkání s Kanadu, kterou tentokrát zdolali 3:1. S výjimkou druhého setu jim patřily koncovky. Závěrečný souboj uvidím ve...  celý článek

Na světový šampionát volejbalistů nepojedou Hrazdíra se Sobotkou

10.9.2010  21:43, aktualizováno  22:04
Smečař Michal Hrazdíra a blokař Vladimír Sobotka vypadli z finální dvanáctičlenné nominace českých volejbalistů pro mistrovství světa v Itálii.  celý článek

Cancellara obhájil titul v časovce

27.9.2007  18:26
Stuttgart Švýcarský cyklista Fabian Cancellara obhájil titul světového šampiona v časovce. Šestadvacetiletý specialista na jízdu proti chronometru ve Stuttgartu zvládl nejrychleji trať 44,9 km a zopakoval...  celý článek

Čeští volejbalisté neuhráli ani set

3.6.2007  19:45, aktualizováno  19:49
Plzeň Ani na druhý pokus čeští volejbalisté v Evropské lize Portugalsko neporazili. Po sobotní porážce podlehli v Plzni znovu, tentokrát ale neuhráli ani jediný set. Nepomohla ani změna v základní...  celý článek

Brněnští volejbalisté ještě končit nechtějí

17.4.2007  9:32
Brno Deset let volejbaloví příznivci čekali na to, až v Brně znovu zažijí semifinále mužské extraligy. Dnes tento půst skončí, JMP Brno v hale na Kounicově ulici v třetím duelu série od 17:30 (ČT4)...  celý článek

Jihočechům stačila na Brno necelá hodina

16.4.2007  10:10
České Budějovice Druhý semifinálový zápas extraligy volejbalistů České Budějovice - Brno, který domácí tým vyhrál hladce 3:0, trval pouhých 59 minut. "My se máme kde zlepšit," soudil po prvním souboji bývalý...  celý článek

Hrazdíra: Jeli jsme kvůli divákům

29.7.2005  9:47
Praha, Brno Měla to být velká oslava cyklistiky, ale byla to obrovská ostuda. Dokonce Česká televize zrušila ještě před startem závodu přímý přenos a zvažuje na jeho pořadatele žalobu. Velká cena Prahy...  celý článek

Sosenka vybojoval v časovce pátý titul

23.6.2005  19:33
Třebechovice pod Orebem Časovku na mistrovství České republiky silničních cyklistů vyhrál Ondřej Sosenka, a získal tak už pátý titul v jízdě proti chronometru. Na druhém místě skončil Michal Hrazdíra, třetí příčka...  celý článek

Hrazdíra: Taťku dlouho nikdo nenapodobí

23.6.2005  13:34
Brno Zastavil se u pomníku svého otce, chvíli rozjímal, v duchu s ním promlouval. "Dělám to před každým velkým závodem," přiznává brněnský cyklista Michal Hrazdíra. Jeden z nich zažije i dnes: v...  celý článek

Kozlíková skončila v časovce na pátém místě

18.8.2004  17:26
Atény Česká cyklistka Lada Kozlíková skončila pátá v olympijské časovce. Závod na čtyřiadvacet kilometrů vyhrála Leontien Zijlaardová van Moorselová z Nizozemska, která tak obhájila zlatou medaili ze...  celý článek

Hrazdíra: Chci se dostat do desítky

9.8.2004  14:00
Brno Šestadvacetiletý cyklista Michal Hrazdíra podřídil olympijskému startu celou sezonu. Skončil v profesionální stáji eD´System ZVVZ a v podstatě se připravoval sám. Do Atén odletí ve čtvrtek s...  celý článek

Hrazdíra se vrátil z inspekce v Aténách

15.7.2004  9:51
Brno Jen na necelý jeden den se brněnský cyklista Michal Hrazdíra vypravil do Atén. Dalo by se říct, že se tam ani neohřál. Jenže opak byl pravdou. Za osmnáct hodin se v řecké metropoli pořádně...  celý článek

Hrazdíra už si už svůj cíl splnil

26.6.2004  9:49
Brno Před dvaadvaceti lety se brněnskému cyklistovi Miloši Hrazdírovi podařil na mistrovství republiky husarský kousek. Získal titul v časovce i v závodě s hromadným startem. Nyní, už v jiném...  celý článek

Mistrovskou časovku vyhrál Hrazdíra

24.6.2004  18:27
Brno Dvojnásobnou radost prožívá šestadvacetiletý cyklista Michal Hrazdíra. Ve čtvrtečním odpoledni se stal v Brně podruhé za sebou mistrem republiky v časovce a zároveň si tak zajistil nominaci na...  celý článek

Hrazdíra není z chování svazu nadšený

22.4.2004  16:10
Brno Mezi cyklisty je nyní vlk samotář. Veškeré úsilí podřizuje olympiádě. "Proto ta zvláštní sezona," říká Michal Hrazdíra, který nemá přes deváté místo na mistrovství světa v Hamiltonu olympijskou...  celý článek

Hrazdíra chce na olympiádu dojet sólovou jízdou

17.3.2004  12:54
Praha Místo na olympiádě už vybojoval, ale zatím jen pro Českou republiku. Teď se musí cyklista Michal Hrazdíra postarat sám o sebe a v souboji se svými krajany si zajistit místo v české nominaci....  celý článek

U otcova hrobu zapálil Hrazdíra svíčku

15.10.2003  5:00
Praha Než odletěl na svůj první světový šampionát, vydal se cyklista Michal Hrazdíra na hřbitov. U otcova hrobu zapálil svíčku. Brzy tam půjde znovu. "Doufám, že by měl taťka ze mě radost," povídá po...  celý článek

Cyklistickým šampionem je Španěl Astarloa

12.10.2003  22:52
Hamilton Dvojnásobným španělským triumfem skončil nejočekávanější závod světového šampionátu v silniční cyklistice v kanadském Hamiltonu - klání mužů s hromadným startem. Titul mistra světa vybojoval...  celý článek

Šampionem v časovce je Hrazdíra

27.6.2003  18:55
Tvrdošín Český mistrovský titul v cyklistické časovce vybojoval v Tvrdošíně na Slovensku jezdec stáje eD'system-ZVVZ Michal Hrazdíra. Ve společném šampionátu získal slovenské zlato na trati dlouhé 47...  celý článek

Kadlec se konečně na Bohemii dočkal

14.7.2002  15:26
Žebrák Čtvrté místo v závěrečné časovce stačilo Milanu Kadlecovi k vítězství v pátém ročníku závodu Ytong Bohemia. Cyklista elitní italské stáje Lampre Daikin startující v českém reprezentačním...  celý článek

Bohemia: Newton vyhrál, Sosenka ztratil

12.7.2002  19:49
Beroun Hned první etapa cyklistického závodu Ytong Bohemia důkladně zamíchala nadějemi některých jezdců na úspěch. Po 163,1 kilometrech v okolí Berouna zvítězil britský cyklista Chris Newton před...  celý článek

Kvarteto Wüstenrotu soupeře deklasovalo

26.6.2002  21:00
Milevsko Suverénně, o víc než dvě minuty, vyhráli cyklisté týmu Wüstenrot-ZVVZ časovku družstev na mistrovství republiky. Na sedmdesátikilometrové trati soupeři na Hrazdíru, Kejvala, Trkala a Přecechtěla...  celý článek

Na Sosenku nestačili soupeři ani nemoc

24.6.2002  20:34
Milevsko Naprosto jednoznačně splnil Ondřej Sosenka roli favorita mistrovské časovky a získal už čtvrtý titul českého šampiona. Cyklista, startující za polskou stáj CCC Polsat nedal soupeřům šanci. Na...  celý článek

Sosenka obhájil titul v cyklistické časovce

26.6.2001  21:38
Šurany Již třetí zlatou medaili z mistrovství České republiky v časovce jednotlivců vybojoval v úterý na společném šampionátu českých a slovenských cyklistů v Šuranech Ondřej Sosenka. Jezdec polské...  celý článek