Váha: 56
Účast na velkých akcích
ZOH: 2018 - 22. místo (1500 m).
MS: 2016 - 6. místo (1500 m) a 12. místo (víceboj).

Michaela Sejpalová je česká reprezentantka v rychlobruslení na trati 1500 metrů. Mladá naděje Michaela Sejpalová závodí na ZOH 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu po půlroční přípravě ve Spojených státech. Je to její první olympiáda. Na juniorském mistrovství světa 2016 skončila na 6. místě.

Rychlobruslařka Sejpalová na krátké dráze vypadla už po první jízdě

17.2.2018  12:02, aktualizováno  13:49
Pro rychlobruslařku na krátké dráze Michaelu Sejpalovou skončily olympijské hry po stopadesáti sekundách. V rozjížďce závodu na 1 500 metrů obsadila nepostupové čtvrté místo. Zlato získala...

9. DEN ZOH: Ledecká slaví senzační zlato, Vítková se do desítky nevešla

17.2.2018  0:00, aktualizováno  15:45
Ester Ledecká senzačně vyhrála superobří slalom na ZOH v Pchjongčchangu. Dařilo se i hokejistům, kteří zdolali Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Biatlonistky se v masovém závodě do desítky...

Svazy nominovaly na olympiádu, zatím má hry jistých 79 sportovců

15.1.2018  18:20
Devětasedmdesát českých sportovců má aktuálně zajištěn start na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu. Na korejské hry ale pojede více než osmdesát pět reprezentantů, jelikož některé svazy...

Olympijská inventura. Minule bylo medailí devět, teď budou úspěchem i čtyři

8.1.2018  11:59
Už tento týden odletí do Koreje bedny s vybavením českých olympioniků. Odpočítávání nabývá na hlasitosti. V úterý bude zbývat do zahájení her v Pchjongčchangu poslední měsíc. Vrcholí...

Výměna generací v českém short tracku. Novotná ukončí kariéru

7.12.2017  8:32
Tomu se říká dokonalá výměna generací. Zatímco zkušená rychlobruslařka Kateřina Novotná se už na pátou zimní olympiádu nepodívá, nadějná Michaela Sejpalová pojede na svou první.

Olympijský shorttrack jen se Sejpalovou, Novotné páté hry unikly

20.11.2017  9:43, aktualizováno  14:46
Usilovala o pátý olympijský start, jenže start v Pchjongčchangu historicky nejúspěšnější české rychlobruslařce na krátké dráze Kateřině Novotné unikl. Na únorových hrách se tak v českém dresu...

Sejpalová skončila na MS v shorttracku šestá na patnáctistovce

12.3.2016  14:29
Rychlobruslařka Michaela Sejpalová obsadila na mistrovství světa v shorttracku nečekaně šesté místo v závodu na 1500 metrů. Věkem stále ještě juniorka, jež teprve minulou neděli oslavila...