Biker Kulhavý vyhrál druhou etapu cyklistické Vysočiny

5.8.2016  20:29
Jaroslav Kulhavý vyhrál druhou etapu cyklistického závodu Vysočina. Po 139 kilometrech na okruzích u Poličky porazil ve spurtu devatenáctičlenné skupiny soupeře o dvě sekundy. V průběžném pořadí...  celý článek

Nestačil jen na Kreuzigera se Štybarem. Hunal veze z Kyjova bronz

28.6.2016  7:35
Závodník hradeckého cyklistického týmu Whirlpool Author Martin Hunal získal třetí místo v nedělním silničním závodě mužů na skvěle obsazeném Mistrovství České republiky v silniční cyklistice. Na...  celý článek

Kreuziger slaví premiérový domácí titul, v závěru ujel i Štybarovi

26.6.2016  12:55, aktualizováno  13:44
Cyklista Roman Kreuziger vyhrál na společném česko-slovenském šampionátu v Kyjově silniční závod před Jurajem Saganem a Zdeňkem Štybarem. Pro český bronz si za celkově čtvrtým Peterem Saganem...  celý článek

Hradečtí cyklisté kralovali, z dvanácti míst na stupních jim uniklo jedno

31.5.2016  9:50
Cyklisté hradecké stáje Whirlpool Author o víkendu znovu potvrdili, že v současné době jim na domácích závodech dokáže málokdo konkurovat, etapový závod Lidice 2016 jasně ovládli.   celý článek

Cyklistická stáj z Hradce Králové se vrací k bývalému názvu

6.12.2014  13:53
Silniční tým z Hradce Králové se vrací ke starému názvu. Po dvou letech, v nichž vystupoval jako Bauknecht Author, se bude znovu jmenovat Whirlpool Author, ale to nic nemění na tom, že bude...  celý článek

Věřil bych si spíš na spurt v Opočně, říká Hunal. Rovina mu nesedí

15.8.2014  10:21
První etapu vyhrál, po zbývajících třech vystoupil na stupně vítězů a před poslední etapou vedl. Přesto si cyklista hradecké stáje Bauknecht Author Martin Hunal musí na své premiérové vítězství...  celý článek

Až poslední etapa závodu Vysočina mu vzala triumf. Hunal skončil druhý

11.8.2014  9:24
První etapu vyhrál a ve zbývajících třech obsadil místo na stupních vítězů. Navíc do závěrečné části závodu vyrazil ve žlutém trikotu lídra průběžného pořadí. Přesto nakonec Martinu Hunalovi,...  celý článek

Hunal chce při mistrovství světa pomoci Štybarovi na podium

26.9.2013  8:29
Dost možná průlomovou sezonu kariéry má za sebou český cyklista Martin Hunal. Čtyřiadvacetiletý pelhřimovský rodák, který závodí za celek pražské Sparty, na domácím šampionátu obsadil pátou...  celý článek

Cyklista Kreuziger na MS startovat nebude, bylo by to trápení, řekl

24.9.2013  8:34, aktualizováno  23:03
Do pondělí si nechal čas na rozmyšlenou, pak si zatrénoval a usoudil: v téhle situaci to nemá cenu. Cyklista Roman Kreuziger na mistrovství světa ve Florencii startovat nebude. Jezdec stáje...  celý článek