Mario Chalmers

Washington odolal náporu Memphisu i díky Satoranského obraně

6.1.2018  6:06, aktualizováno  9:34
Basketbalový Washington si v NBA veze výhru 102:100 z palubovky Memphisu. V závěru musel odolávat velkému tlaku domácích, do vedení je však nepustil. Tomáš Satoranský za vítěze odehrál bezmála...  celý článek

Thomas zářil už v debutu za Cleveland. Ginóbili se trefil, aniž chtěl

3.1.2018  6:04, aktualizováno  10:21
Clevelandští basketbalisté se po třech porážkách ze hřišť soupeřů oklepali a v domácím zápase NBA zdolali Portland 127:110. A navíc uvítali hvězdnou posilu. Po více než půlroční pauze se na...  celý článek

Irving vysázel 47 bodů, Cousins byl vyloučený za sestřelení Westbrooka

21.11.2017  6:19, aktualizováno  10:52
Bostonští basketbalisté prodloužili svou sérii vítězství v NBA na 16 zápasů. V Dallasu uspěli 110:102 po prodloužení, když si Kyrie Irving zlepšil sezonní maximum na 47 bodů. Washington uspěl v...  celý článek

Potíže s letadlem, vláda na hřišti. Oklahoma City v Chicagu dominovalo

29.10.2017  5:27, aktualizováno  11:39
Technický problém s letadlem je ten jediný, který basketbalisté Oklahoma City měli v Chicagu. Na palubovce Bulls přistáli, aby si vyzvedli jasnou výhru 101:69. Russell Westbrook přispěl Thunder...  celý článek

Po hořké pouti napříč Amerikou se Stephenson vrací na místo své slávy

30.3.2017  0:54, aktualizováno  1:36
Lance Stephensona v Indianě milovali a ve zbytku NBA nesnášeli, jeho protivný basketbalový styl přinášel výsledky. Ale přenést ho do jiného prostředí se mu nikdy nepodařilo. Po necelých třech...  celý článek

V Kalifornii už zpovykaná hvězda dalšího kouče nevyhodí. A jinde?

21.2.2017  14:25
To poslední, co udělal DeMarcus Cousins jako basketbalista Sacramenta Kings: odehrál dvě minuty v bezvýznamném duelu a poté se samolibým úsměvem zamířil na tiskovou konferenci. Pak opustil halu...  celý článek

Rozdělené kluby americké: východ sevřela blbá nálada, západ plný úsměvů

3.2.2017  15:18
Leden 2017 vymezil dosti ostrou hranici nálad mezi kluby NBA. Někde si nemohou stěžovat, jinde lokálním novinářům hrozí vyčerpání, jak je dění kolem týmů zaměstnává. Slunečným klubům aktuálně...  celý článek