Maria Lasickeneová

Mílař Holuša splnil v Toruni limit pro halové MS, Staněk poprvé prohrál

15.2.2018  18:59, aktualizováno  21:35
Jakub Holuša doběhl na halovém atletickém mítinku IAAF v polské Toruni třetí v závodu na 1500 metrů. Časem 3:37,91 splnil limit pro start na březnovém halovém mistrovství světa a jen o 23 setin...

Špotáková nejlepší atletkou Evropy nebude, užší nominace jí unikla

4.10.2017  12:01
Oštěpařská mistryně světa Barbora Špotáková se letos nejlepší atletkou Evropy nestane. Česká reprezentantka, která byla v širší nominaci, se nedostala mezi finalistky ankety. Kandidátkami na...

Nominace na nejlepší atlety světa jsou bez Špotákové i Bolta

2.10.2017  17:16
Mistryně světa v hodu oštěpem Barbora Špotáková se nedostala do desetičlenné nominace na nejlepší atletku světa za letošní rok. V mužské kategorii nebude na závěr kariéry usilovat o sedmý triumf...

Hejnová skončila ve finále Diamantové ligy druhá, Hrubá byla třetí

1.9.2017  20:31, aktualizováno  21:42
Dvě české atletky zazářily při finále Diamantové ligy. Překážkářka Zuzana Hejnová doběhla v Bruselu druhá, výškařka Michaela Hrubá tamtéž skončila na třetí pozici.

Hejnová bere finále Diamantové ligy jako reparát mistrovství světa

31.8.2017  13:06, aktualizováno  18:30
Při prvním finálovém mítinku Diamantové ligy se v Curychu z celkového triumfu těšili oštěpaři Barbora Špotáková a Jakub Vadlejch. A i druhé vyvrcholení atletického seriálu ponese v Bruselu...

9. DEN MS: Český medailový double v oštěpu i smutné Boltovo loučení

12.8.2017  18:25, aktualizováno  23:49
Čtyři čeští sportovci bojovali v sobotním večerním programu atletického mistrovství světa v Londýně. A dva cenné kovy z toho byly. Oštěpaři Jakub Vadlejch s Petrem Frydrychem sebrali stříbrnou,...

Oštěpař Vadlejch a tyčkař Kudlička skončili v generálce na MS druzí

21.7.2017  21:29, aktualizováno  22:56
Generálka na mistrovství světa se českým atletům na mítinku Diamantové ligy v Monaku vydařila. Oštěpař Jakub Vadlejch i tyčkař Jan Kudlička obsadili druhou příčku. Zlepšující se formu před...

Dálkař Juška skončil ve Stockholmu třetí, mílař Holuša byl pátý

18.6.2017  18:08, aktualizováno  19:38
Český dálkař Radek Juška obsadil výkonem 809 cm třetí místo na mítinku Diamantové ligy ve Stockholmu. Lepší byli jen Jihoafričané - lídr letošních světových tabulek Luvo Manyonga vyhrál výkonem...

Diamantový Stockholm bude se třemi Čechy. Za osm metrů, přeje si Juška

16.6.2017  17:26
I v šestém díle Diamantové ligy ve Stockholmu nebudou chybět čeští atleti. V neděli premiérový letošní start v prestižním seriálu absolvují dálkař Radek Juška a výškařka Michaela Hrubá. Jen tři...

Lasickeneová zlepšila letošní výškařské maximum na 204 centimetrů

11.6.2017  20:19
Ruská výškařka Maria Lasickeneová vylepšila nejlepší letošní světový výkon na 204 centimetrů. Na mítinku v Hengelu si úřadující mistryně světa připsala už čtvrtý letošní závod, ve kterém se...

Hejnová i Vadlejch byli na Diamantové lize v Římě čtvrtí

8.6.2017  20:31, aktualizováno  22:29
Oštěpař Jakub Vadlejch skončil na mítinku Diamantové ligy v Římě čtvrtý. Hodil 86,37 metru a dělilo ho 24 centimetrů od zopakování třetího místa z úvodního závodu v Dauhá. Mistr světa z roku...

Pro Veselého začne Diamantová liga, v Římě se ukáží i Vadlejch a Hejnová

7.6.2017  17:16
Někdejší oštěpařský mistr světa Vítězslav Veselý při čtvrtečním mítinku v Římě vstoupí do Diamantové ligy. V soutěži bude druhým českým zástupcem vedle Jakuba Vadlejcha, který v úvodu sezony...