Marcin Gortat

Washington padl s Bostonem, Satoranský prohrál klíčový souboj

9.2.2018  5:51, aktualizováno  13:06
Washingtonští basketbalisté dovedli domácí zápas NBA s Bostonem do prodloužení, v něm však prohráli 104:110. Český rozehrávač Tomáš Satoranský nastoupil za poražené na 34 minut, což je jeho...  celý článek

Washington baví hra bez Walla. Ten se hned urazil a udělal dusno

8.2.2018  10:55
Mohou nastat potíže v týmu, i když se vyhrává? Rozhodně ano, přesvědčili se o tom basketbalisté Washington Wizards. Vztahové trable mezi hráči se začaly řešit, přestože má klub z hlavního města...  celý článek

Washington udolal Brooklyn v prodloužení, Satoranský stihl šest bodů

13.1.2018  22:55, aktualizováno  14.1 10:16
Washingtonští basketbalisté úspěšně zvládli souboj NBA s Brooklynem, vítězství 119:113 jim zajistilo prodloužení. V utkání přitom vedli až o 23 bodů. John Wall nedokázal pro Wizards rozhodnout...  celý článek

Satoranský pomohl k výhře s Orlandem, Cleveland snový start promarnil

13.1.2018  6:42, aktualizováno  10:11
Washingtonští basketbalisté dotáhli domácí zápas NBA s Orlandem k vítězství 125:119 i s podporou českého rozehrávače Tomáše Satoranského, Cleveland měl velkou šanci zbavit se nočních můr, když v...  celý článek

Satoranský o svém probuzení: Střelba šla nahoru, využívám trojky z rohu

4.1.2018  15:15
Jak skončili ten minulý, tak začali rok nový. Washingtonští basketbalisté v NBA znovu uspěli, na silvestrovskou výhru s Chicagem navázali ve středu s New Yorkem. Slavili výhru 121:103. Přispěl...  celý článek

Deset bodů ve čtvrté čtvrtině. Satoranský jistil výhru nad NY Knicks

4.1.2018  6:12, aktualizováno  14:01
Washington si v basketbalové NBA poradil s New Yorkem 121:103 i s pomocí českého rozehrávače Tomáše Satoranského, který si svých 10 bodů schoval do čtvrté čtvrtiny. Vítězství Golden State nad...  celý článek

Satoranský slaví výhru nad Bostonem. Repríza finále pro Golden State

25.12.2017  20:51, aktualizováno  26.12 11:13
Vánoční repríza letošní finálové série v basketbalové NBA přinesla domácí vítězství obhájců titulu Golden State nad Clevelandem 99:92. Vyhecovaný souboj mezi Bostonem a Washingtonem přinesl...  celý článek

Čuníka venčil v obchoďáku, svou žirafu naštěstí nechal Gortat v zoo

23.12.2017  15:55
Už brzy zjistíte, že Marcin Gortat se neumí nudit. Polský vazoun, který v sedmnácti přeskočil z fotbalu na basketbal, aby se dostal mezi nejlepší pivoty NBA, má spoustu koníčků. Třiatřicetiletý...  celý článek

Spolehlivý Satoranský přispěl k triumfu nad New Orleans. Cleveland padl

20.12.2017  6:36, aktualizováno  10:38
Washingtonští basketbalisté si na domácí palubovce poradili s New Orleans 116:106, když zápas NBA vcelku bezpečně kontrolovali. Tomáš Satoranský patřil mezi klíčové náhradníky vítězného celku....  celý článek

Wall se do týmu Washingtonu vrátil výhrou, Satoranskému zůstaly minuty

14.12.2017  5:21, aktualizováno  11:28
Washingtonští basketbalisté začali sérii domácích zápasů v NBA vítězně. Memphis překonali 93:87. Do základní sestavy se třech týdnech léčení vrátil John Wall, Tomáši Satoranskému připadla role...  celý článek

Padouch, nebo hrdina? Jak Satoranský zachraňoval i potápěl Washington

10.12.2017  2:09, aktualizováno  10:12
Pořádně velkou roli si mohl vychutnat Tomáš Satoranský v „hollywoodském“ zápase basketbalové NBA. Jeho Washington nakonec v neobvyklém představení podlehl na palubovce Los Angeles Clippers...  celý článek

Washington po úderu vstal. Beal vysázel 51 bodů, Satoranský mu byl k ruce

6.12.2017  5:56, aktualizováno  11:16
Washingtonští basketbalisté se vzpamatovali z těžkého direktu na palubovce Utahu, v Portlandu dokázali zvítězit 106:92. Hostující křídelník Bradley Beal si výrazně vylepšil dosavadní osobní...  celý článek

Wallovo zranění vrátilo Satoranského do hry, Washington padl v Torontu

20.11.2017  0:06, aktualizováno  15:15
Tomáš Satoranský dostal po dvou zápasech NBA znovu významnější prostor v sestavě Washingtonu, coby náhradní rozehrávač byl u porážky 91:100 na palubovce basketbalového Toronta.  celý článek

Washington vyhrál potřetí v řadě, Cleveland smazal obří ztrátu

14.11.2017  6:10, aktualizováno  12:59
Basketbalový Washington získal v NBA třetí vítězství za sebou - a všechna byla nejméně o 15 bodů. Se Sacramentem si doma poradil 110:92. Wizards teď patří třetí místo na Východě za Bostonem a...  celý článek

Washington jasně přehrával Golden State, ale pak se hvězdy popraly

28.10.2017  6:59, aktualizováno  12:30
Basketbalový Washington ztratil výborně rozehraný duel na palubovce Golden State, šampionovi NBA podlehl 117:120. Jedním z důvodů byla rvačka ze závěru první půle, po které předčasně skončili...  celý článek

Ball vs. Wall: mladíka mučení nečekalo, jeho otec se zas může kasat

26.10.2017  14:23, aktualizováno  15:43
Ostře sledovaný nováček Lonzo Ball má za sebou další těžkou zkoušku. Jeho Los Angeles Lakers zdolali 102:99 v prodloužení Washington Wizards, jednoho z favoritů Východní konference NBA. A Ball...  celý článek

Washington pokazil Simmonsův parádní debut a má první výhru

19.10.2017  6:27, aktualizováno  9:48
Washingtonští basketbalisté si na startu NBA poradili s Philadelphií 120:115, když vývoj své domácí premiéry kontrolovali, v koncovce ale museli zabrat. Český reprezentant Tomáš Satoranský...  celý článek

Satoranský to má v NBA lehčí a zná ostrostřelce, jenž chce být Čechem

5.10.2017  11:18
Richmond (Od našeho spolupracovníka) Je dobré nebýt nováčkem. Platí to i o NBA a Tomáši Satoranském. Během druhého přípravného období s Washington Wizards se mu dýchá o poznání snadněji. „Člověk už ví, jak to chodí,“ pravil český...  celý článek

Leukémie vzala Polákům basketbalovou ikonu Adama Wójcika

29.8.2017  11:59
Jako první polský basketbalista si zahrál v Eurolize, jako první bojoval o místo v NBA. A narodit se o pár let později možná by patřil mezi hvězdy nejen pro své krajany. S vizitkou nejlepšího...  celý článek