V nominaci Kanady na OH je i vítěz Stanleyova poháru Kelly

11.1.2018  19:58
Dvaadvacet hráčů z Evropy a tři z nižší AHL figuruje v konečné nominace hokejistů Kanady na únorové olympijské hry v Pchjongčchangu. V týmu obhájců triumfu z Vancouveru 2010 a ze Soči 2014 je...  celý článek

Channel One Cup: Rusko zdolalo Kanadu, Korea opět padla a skončí poslední

16.12.2017  14:03, aktualizováno  17:52
Dvěma zápasy pokračoval v sobotu hokejový Channel One Cup. Domácí Rusové zdolali Kanadu 2:0 a po dvou zápasech vedou tabulku turnaje o bod před Českem. V neděli je čeká Finsko. Korea opět...  celý článek

Česko - Kanada 4:1, český obrat zařídily tři trefy v poslední třetině

15.12.2017  17:26, aktualizováno  20:14
Ve svém druhém vystoupení na moskevském Channel One Cupu porazila česká hokejová reprezentace výběr Kanady 4:1. Rozhodnutí dlouho vyrovnaného zápasu přišlo ve třetí části, kdy svěřenci...  celý článek

Hokejisté Kanady prohráli s Koreou třetinu, pak zápas otočili

13.12.2017  20:14
Hokejový výběr Kanady vstoupil do Channel One Cup v Moskvě vítězně, ale v úvodu duelu s Jižní Koreou to neměl lehké. Nováček elitní skupiny MS vyhrál první třetinu 2:1, pak však už dominoval...  celý článek

HC Lev Praha po dvou letech opravdu končí. Hokejisté si hledají práci

1.7.2014  14:56, aktualizováno  19:05
Teď už je to oficiální. HC Lev Praha nebude hrát v příští sezoně Kontinentální hokejovou ligu (KHL), i když v té uplynulé skončil v ruské soutěži stříbrný. Český klub po dvou letech existence...  celý článek

Reprezentant Němec ze Lva: Není to příjemné, ale snad není ještě konec

25.6.2014  18:18
Také jeho zastihla překvapivá zpráva o konci Lva Praha. A dobře mu z toho rozhodně není. Hokejový obránce Ondřej Němec během rozhovoru několikrát zopakoval, že informace ještě není oficiální a...  celý článek

Lev v 7. finále nestačil, po výhře 7:4 slaví titul v KHL Magnitogorsk

30.4.2014  14:50, aktualizováno  18:08
Nablýskaný Gagarinův pohár byl blízko. Obrazně i ve skutečnosti. Stál na podstavci haly v Magnitogorsku a hokejisté Lva k němu natahovali své "tlapy", ještě pár minut po polovině sedmého finále...  celý článek

Lev si vynutil sedmé finále KHL. Magnitogorsk přetlačil v prodloužení

28.4.2014  18:50, aktualizováno  23:34
Česko-ruská hokejová bitva o Gagarinův pohár pokračuje. Lev Praha přetlačil v domácím prostředí Magnitogorsk 5:4 v prodloužení a vynutil si sedmý duel. Finále Kontinentální ligy se rozhodne ve...  celý článek

Hokejisty Lva potopil Mozjakin. Magnitogorsk může v Praze slavit titul

26.4.2014  12:47, aktualizováno  15:41
Šance, že pražský tým ovládne Kontinentální hokejovou ligu, se zmenšila. Lev se v pátém finále na ledě Magnitogorsku statečně rval, domácí Mozjakin však rozhodl gólem v prodloužení. Metallurg...  celý článek

Ve finále KHL je vyrovnáno: Lev před rekordní návštěvou v Praze padl

24.4.2014  18:53, aktualizováno  22:37
Souboj o Gagarinův pohár je znovu nerozhodný. Hokejisté Lva Praha prohráli ve vyprodané O2 areně ve čtvrtém duelu finále Kontinentální ligy 3:5. Magnitogorsk tak dokázal podruhé srovnat sérii....  celý článek

Hokejisté Lva rozhodli 23 sekund před koncem a ve finále KHL vedou 2:1

22.4.2014  18:51, aktualizováno  23:19
Už jen dvě vítězství dělí hokejisty pražského Lva od triumfu v Kontinentální lize. Ve třetím finálovém utkání play-off porazili Magnitogorsk 3:2 a ujali se vedení v sérii 2:1.  celý článek

Lev prohrál v Magnitogorsku 1:4, boj o Gagarinův pohár je vyrovnaný

20.4.2014  12:55, aktualizováno  18:07
Hokejisté Lva Praha si vezou z Ruska domů "pouze" jednu finálovou výhru. Po úvodním vítězství 3:0 v neděli podlehli hráči českého klubu silnému Magnitogorsku 1:4, branku a nahrávku si připsal za...  celý článek

Hokejisté Lva se přiblížili triumfu v KHL, v Magnitogorsku vyhráli 3:0

18.4.2014  14:55, aktualizováno  19:41
Snové působení hokejistů Lva Praha v play-off Kontinentální ligy pokračuje. Český klub vyhrál v ruském Magnitogorsku první utkání finálové série nad silným Metallurgem 3:0 a přiblížil se zisku...  celý článek

Lev postoupil do finále KHL. V pátém duelu zdolal Jaroslavl 3:2

10.4.2014  18:49, aktualizováno  22:19
Hokejisté pražského Lva se v KHL postarali o malou senzaci. Tým, který je teprve druhým rokem účastníkem otevřené ruské soutěže, si zahraje finále o Gagarinův pohár. Postup si zajistil v 5....  celý článek

Lev byl blízko postupu do finále KHL, Jaroslavl rozhodla v prodloužení

8.4.2014  16:55, aktualizováno  22:11
Pár minut chybělo hokejistům Lva Praha k postupu do finále KHL. Český klub však vedení v závěru neudržel a Lokomotiv Jaroslavl zvítězil 3:2, rozhodující branku vstřelil domácí Sergej Plotnikov...  celý článek

Lev uspěl i na ledě Jaroslavle, od finále KHL ho dělí jedna výhra

6.4.2014  14:49, aktualizováno  17:48
Hokejisté Lva mají výrazně nakročeno do finále KHL. Po dvou domácích výhrách si poradili s Jaroslavlí i na jejím ledě, když zvítězili 3:0. Stejným poměrem vedou i v sérii hrané na čtyři...  celý článek

Domácí vydřeli i druhé semifinále KHL. Lev Praha - Jaroslavl 2:1

4.4.2014  18:54, aktualizováno  21:36
Výtečný brankář Vehanen, efektivita a disciplinovaný výkon. Hokejisté pražského Lva maximálně využili domácí prostředí O2 areny a v KHL vyhráli i druhý semifinálový souboj s Lokomotivem...  celý článek

Lev vkročil do semifinále jistou výhrou. Jaroslavl nedala ani gól

2.4.2014  18:53, aktualizováno  21:37
Také další sérii zahájili hokejisté Lva Praha velmi nadějně. Úvodní semifinále Kontinentální ligy proti Jaroslavli ovládli i díky gólům Němce a Klepiše z 15. minuty jasným poměrem 3:0. Bylo to...  celý článek

Lev vyhrál v Doněcku a postoupil do semifinále Kontinentální ligy

28.3.2014  18:41, aktualizováno  29.3 0:07
Hokejisté Lva jsou v semifinále Kontinentální ligy. Pražský celek v šestém čtvrtfinále na Ukrajině vyhrál nad Doněckem 1:0 gólem Ondřeje Němce a sérii ovládl 4:2 na zápasy. Ve finále Západní...  celý článek

Lev proti Doněcku uspěl a od semifinále KHL ho dělí jediná výhra

26.3.2014  18:55, aktualizováno  23:25
Jediné vítězství dělí hokejisty pražského Lva od semifinále Kontinentální ligy. Český tým porazil v pátém čtvrtfinále v Bratislavě ukrajinský Donbass Doněck 3:1 a v sérii se ujali vedení 3:2 na...  celý článek

Hokejový Lev čtvrté čtvrtfinále KHL prohrál a Doněck v sérii vyrovnal

24.3.2014  18:56, aktualizováno  22:44
Čtvrtfinále Kontinentální hokejové ligy mezi Lvem Praha a Doněckem se znovu zauzlilo. Ukrajinský tým vyhrál ve čtvrtém duelu ve svém bratislavském azylu 3:1 srovnal stav série na 2:2 na zápasy.   celý článek

Po rekordním duelu KHL se znovu prodlužovalo, teď uspěli hokejisté Lva

23.3.2014  16:55, aktualizováno  22:19
Z pátku na sobotu odehráli hokejisté Lva s Donbassem Doněck nejdelší zápas v historii Kontinentální ligy. A ve třetím čtvrtfinále v Bratislavě znovu došlo na prodloužení, jenže tentokrát se...  celý článek

Lev odehrál rekordní duel KHL, ve druhém čtvrtfinále podlehl Doněcku

21.3.2014  18:55, aktualizováno  22.3 0:41
Až v čase 126:14 se rozhodlo druhé čtvrtfinále KHL mezi Lvem Praha a Donbassem Doněck. Ukrajinský tým zvítězil v rekordně dlouhém zápase soutěže 4:3. Ve čtvrtém prodloužení dal gól hostující...  celý článek

Hokejisté Lva vstoupili do čtvrtfinále KHL skvěle, Doněck porazili 5:2

20.3.2014  18:55, aktualizováno  21:25
Úvodní čtvrtfinále Kontinentální hokejové ligy patřilo hráčům pražského Lva, kteří doma v pohodě přehráli ukrajinský Donbass Doněck 5:2. Svěřenci kouče Kariho Jalonena vedli 4:0 již před...  celý článek

Lev Praha vyřídil Medveščak po čtyřech duelech a je ve čtvrtfinále KHL

11.3.2014  19:25, aktualizováno  22:27
Hokejisté Lva Praha se radují z postupu do čtvrtfinále play-off KHL. Nad Medveščakem Záhřeb vyhráli hladce 4:0 na zápasy. Ve čtvrtém duelu přemohl český klub chorvatského soupeře 3:2.   celý článek

Hokejisté Lva vyhráli v Záhřebu a k postupu jim chybí poslední krok

10.3.2014  19:10, aktualizováno  22:31
Hokejisté pražského Lva zvítězili ve třetím duelu 1. kola play-off KHL na ledě Medveščaku Záhřeb 5:2 (0:0, 2:2, 3:0) a už v úterý mohou v chorvatské metropoli slavit postup.  celý článek

Hokejoví Lvi bojovali až do konce. A po další výhře vedou 2:0 na zápasy

8.3.2014  16:55, aktualizováno  19:54
Bojuj až do konce, zní heslo hokejistů pražského Lva pro letošní play-off KHL. Ve druhém zápase úvodního kola proti Medveščaku Záhřeb ho perfektně naplnili. Otočili nepříznivý vývoj zápasu,...  celý článek

Lev Praha vstoupil do play-off dobře, Medveščak Záhřeb udolal 4:3

7.3.2014  18:53, aktualizováno  21:35
Po výborné základní části zahájili hokejisté pražského Lva úspěšně i play-off Kontinentální ligy. V prvním kole zdolali chorvatského soupeře Medveščak Záhřeb 4:3.  celý článek

Hokejisté Lva padli se Spartakem po nájezdech, v play-off je čeká Záhřeb

4.3.2014  21:23, aktualizováno  22:09
Hokejisté pražského Lva zakončili základní část Kontinentální ligy domácí porážkou 2:3 po nájezdech se Spartakem Moskva. A zároveň už vědí, že se v prvním kole play-off Západní konference utkají...  celý článek

Lev udolal v prodloužení Záhřeb a získal jistotu. Play-off začne doma

2.3.2014  19:48
Hokejisté pražského Lva zdolali v Kontinentálníl lize Záhřeb 2:1 v prodloužení a mají příjemnou jistotu. V play-off začnou na domácím ledě. Zápas rozhodl v 62. minutě Thörnberg.  celý článek

Hokejisté Lva doma vyhráli posedmé za sebou, nezaskočil je ani Minsk

28.2.2014  21:22, aktualizováno  22:10
Sedmé domácí vítězství za sebou slaví hokejisté Lva v Kontinentální lize. Pražané tentokrát porazili Dinamo Minsk 3:1, když skórovali Kapanen, Thörnberg a Jaakola, a upevnili si třetí příčku v...  celý článek

Hokejisté Lva doma zdolali Doněck, Blaťák v KHL přihrál na tři góly

26.2.2014  20:32, aktualizováno  22:34
Hokejisté Lva Praha porazili v Kontinentální lize v přímém souboji o třetí místo v Západní konferenci Donbass Doněck 4:1 a unikli ukrajinskému celku na rozdíl tří bodů. Český tým vedl v páté...  celý článek

Lev vydřel v Podolsku výhru po nájezdech, trefil se i olympionik Novotný

28.1.2014  18:53, aktualizováno  20:42
Pro jasného favorita byl zápas tentokrát dřina. Hokejisté Lva Praha na hřišti jednoho z nejhorších celků Kontinentální ligy pouze remizovali po základní hrací době 3:3. Až v samostatných...  celý článek

Hokejisté Lva na další výhru nedosáhli, po boji padli s Dynamem Moskva

26.1.2014  16:35, aktualizováno  21:30
Hokejisté pražského Lva prohráli v Kontinentální lize na ledě Dynama Moskva těsně 1:2 a utrpěli tak teprve třetí porážku z posledních čtrnácti duelů. Vyrovnaný duel rozhodl ve 45. minutě domácí...  celý článek

Hokejisté Lva byli tři sekundy od porážky, nakonec uspěli v nájezdech

24.1.2014  19:08, aktualizováno  19:23
Hokejisté Lva Praha si z Kazaně odvážejí cennou výhru 3:2 po samostatných nájezdech. Za hlavní hrdiny českého zástupce v Kontinentální lize jsou Ondřej Němec, který srovnal tři sekundy před...  celý článek

Hokejový Lev padl v Novgorodu, jeho vítězná série končí na čísle šest

22.1.2014  18:30
Hokejisté Lva Praha podlehli na ledě Nižného Novgorodu 2:5. Jejich série v Kontinentální lize tak skončila na šesti vítězstvích. . Ruský celek prakticky rozhodl už v první třetině, ovládl ji v...  celý článek

Hokejisté pražského Lva slaví šestou výhru v řadě, zdolali Novosibirsk

19.1.2014  19:21
Hokejisté Lva zdolali Novosibirsk 3:1, dvěma góly se na tom podílel švédský útočník Martin Thörnberg. Pražané vyhráli v KHL pošesté za sebou a podesáté z posledních jedenácti zápasů.  celý článek

Tři české góly rozhodly o výhře hokejistů Lva nad Chabarovskem

17.1.2014  21:19, aktualizováno  22:07
Hokejisté Lva Praha zdolali v Kontinentální lize tým Chabarovska 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). Vyhráli popáté za sebou a podeváté z posledních deseti duelů. O góly vítězů se postarali výhradně čeští...  celý článek

Hokejovému Lvu se v KHL daří, doma porazil i nováčka z Vladivostoku

15.1.2014  21:16, aktualizováno  21:49
Lev Praha sbírá v Kontinentální hokejové lize vítězství a dere se do popředí Západní konference. Český klub ve středu na domácím ledě navázal na pondělní výhru nad Novokuzněckem a porazil...  celý článek

Hokejisté Lva dokonali obrat v duelu s Novokuzněckem v nájezdech

13.1.2014  21:36
Hokejisté pražského Lva zdolali v KHL v prvním zápase po návratu z tripu Novokuzněck 3:2 po nájezdech. Dokonale se jim povedla koncovka duelu. Jen 49 vteřin před koncem normální doby vyrovnal...  celý článek

Hokejisté Lva venku sbírají další body, uspěli na ledě Nižněkamsku

9.1.2014  18:35
Pouze jednou hokejisté pražského Lva zaváhali v aktuální sezoně KHL na půdě soupeře. V Nižněkamsku navázali na úspěch z Ufy, vítězství 4:1 je jejich desátou výhrou z jedenácti venkovních duelů....  celý článek

Hokejisté pražského Lva si v Ufě připsali další výhru na půdě soupeře

7.1.2014  14:15, aktualizováno  14:58
Hokejisté Lva Praha si připsali v Kontinentální lize další úspěch na půdě soupeře. V Ufě zvítězili 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) a z deseti posledních venkovních duelů tak uspěli v devíti.   celý článek

Báječná série skončila. Hokejisté Lva prohráli na ledě Magnitogorsku

5.1.2014  14:27, aktualizováno  17:31
Hokejisté pražského Lva přišli v Kontinentální lize o osmizápasovou sérii výher na stadionech soupeřů. Na ledě Magnitogorsku prohráli 2:4, přestože dvakrát vedli. Za vítěze si gól a asistenci...  celý článek

Hokejový Lev je venku k nezastavení. Pražané vyhráli poosmé v řadě

3.1.2014  14:51, aktualizováno  17:38
Ani v novém roce se nezastavila úspěšná série hokejistů Lva Praha v KHL. Český klub vyhrál v Čeljabinsku 3:2 po nájezdech, které rozhodl útočník Jakub Klepiš. Lev venku zvítězil už poosmé za...  celý článek

Hokejisté Lva vyhráli v Rize po nájezdech, rozhodující dal Thörnberg

28.12.2013  18:41, aktualizováno  20:31
Hokejisté pražského Lva vyhráli v KHL v Rize nad domácím Dinamem 2:1 po nájezdech, když ten rozhodující dal švédský útočník Martin Thörnberg. Lev vyhrál venku posedmé za sebou.  celý článek

Hokejisté Lva vyhráli na ledě CSKA Moskva. Nedostali ani gól

11.12.2013  18:41
Disciplína a výborná defenzíva přinesly výhru hokejového Lva Praha v Kontinentální lize. Pražané porazili CSKA Moskva na jeho ledě 3:0. Český tým zabral po dvou porážkách, slavného soupeře...  celý článek

Hokejisté Lva přišli o parádní sérii, nestačili na Atlant Mytišči

8.12.2013  15:21, aktualizováno  19:40
Po dvanácti zápasech nebodovali. Úspěšnou sérii hokejistů Lva zastavil v Kontinentální lize Atlant Mytišči, který v Praze vybojoval výhru 3:1. Rozhodla 23. minuta - vítězové v ní v rozmezí 11...  celý článek

Lev už podvanácté v řadě bodoval, Jaroslavli však nedal gól a padl

6.12.2013  21:22, aktualizováno  22:22
Hokejistům Lva Praha se nepovedlo překonat nejlepší obranu v KHL. Lokomotivu Jaroslavl podlehl český zástupce 0:1 v prodloužení. Utkání rozhodl Sergej Plotnikov. Lev přesto bodoval už ve...  celý článek

Lev prodloužil sérii a porazil Čerepovec. Štěpánek v Praze nechytal

4.12.2013  21:28, aktualizováno  21:55
Hokejisté Lva Praha v Kontinentální lize válí. Na domácím ledě zdolali i Čerepovec a bodovali už jedenáctkrát za sebou, z toho devět zápasů vyhráli. Do branky ruského celku nenastoupil Jakub...  celý článek

Hokejový Lev Praha pokračoval ve vítězném tažení i v Astaně

28.11.2013  16:37, aktualizováno  16:51
Hokejisté Lva Praha v Kontinentální lize prodlužují svou sérii úspěchů. Jejich výhra 3:2 na ledě Astany znamená body z devátého utkání v řadě, osm z nich bylo vítězných.  celý článek