Manuel Fettner

Rakouský skokan na lyžích Manuel Fettner (*17. 6. 1985)

Skokan Wellinger triumfoval ve Willingenu, všichni Češi pohořeli

29.1.2017  17:07, aktualizováno  17:22
Závod Světového poháru skokanů na lyžích ve Willingenu vyhrál domácí Němec Andreas Wellinger. Jednadvacetiletý olympijský vítěz ze soutěže družstev se tři roky po triumfu ve Wisle dočkal druhého...  celý článek

Koudelka v Ruce klesl na 17. pozici, vítězství slavil Němec Freund

26.11.2016  17:05, aktualizováno  18:07
Český skokan na lyžích Roman Koudelka bodoval i ve druhém závodu nové sezony Světového poháru. Ve finském zimním středisku Ruka útočil z šestého místa po prvním kole na umístění v elitní...  celý článek

Čeští skokani na lyžích byli ve Wisle čtvrtí v závodě družstev

2.8.2013  21:48
Čeští skokani na lyžích obsadili čtvrtou příčku v závodě družstev v seriálu letní Grand Prix. V polské Wisle nestačilo kvarteto ve složení Lukáš Hlava, Antonín Hájek, Roman Koudelka a Jan Matura...  celý článek

Na můstku v Bischofshofenu se představí tři Češi, Koudelka neskákal

5.1.2013  17:32, aktualizováno  17:58
Do závěrečného závodu Turné čtyř můstků v rakouském Bischofshofenu se kvalifikovali Jan Matura, Lukáš Hlava i Čestmír Kožíšek. Poslední z Čechů nominovaných na prestižní klání Roman Koudelka se...  celý článek

V kvalifikaci na třetí závod Turné čtyř můstků uspěli všichni čeští skokani

2.1.2011  15:23
Ani ne 24 hodin po závodě v Ga-Pa pokračovalo skokanské Turné čtyř můstků kvalifikací v Innsbrucku. S jejími nástrahami se, stejně jako v minulém závodě, úspěšně porvala kompletní pětice českých...  celý článek

Úvodní závod Turné čtyř můstků vyhrál Morgenstern, Janda skončil třicátý

29.12.2010  18:10, aktualizováno  18:20
Úvodní závod skokanského Turné čtyř můstků suverénně vyhrál favorizovaný Rakušan Thomas Morgenstern. Jakub Janda skončil v Oberstdorfu na 30. místě, další tři Češi se do druhého kola nedostali....  celý článek

V Innsbrucku budou skákat dva Češi

3.1.2007  14:50, aktualizováno  15:48
Innsbruck Do třetího závodu Turné čtyř můstků postoupili v Innsbrucku dva čeští skokané na lyžích - Jakub Janda a Jan Matura. Nejdelší skok kvalifikace (125 m) předvedl Němec Uhrmann. Smůlu měl...  celý článek

Janda skončil v Innsbrucku sedmnáctý

2.1.2001  18:27
I n n s b r u c k Sedmnácté místo obsadil český reprezentant Jakub Janda v dnešním závodu Kontinentálního poháru skokanů na lyžích v Innsbrucku. Díky skoku dlouhému 107,5 metru byl Janda po prvním kole třetí, ale...  celý článek