Lukáš Daněk

Čeští sdruženáři vyčistili vzduch a dřou na olympiádu v Koreji

24.9.2017  6:52
Tři zajíce honí letos čeští sdruženáři. Na olympiádě v Koreji i ve Světovém poháru by rádi napravili pokaženou minulou sezonu. Na juniorském mistrovství světa by rádi navázali na loňské stupně...  celý článek

Dvořák porazil ve finiši Frenzela, čeští sdruženáři vyhráli Letní GP

21.8.2017  10:50
Senzační vstup do nové sezony se povedl českým reprezentantům v severské kombinaci. Dvojice Miroslav Dvořák, Tomáš Portyk vyhrála sobotní týmový sprint Letní Grand Prix v německém...  celý článek

Portyk s Dvořákem ve formě. Sdruženáři porazili i olympijského vítěze

19.8.2017  22:27
Sdruženáři Tomáš Portyk s Miroslavem Dvořákem nečekaně vyhráli úvodní závod letní Grand Prix v Oberwiesenthalu. Ve finiši sprintu dvojic Češi těsně zdolali favorizovaný německý pár Fabian...  celý článek

Čeští sdruženáři vstupují do Letní Grand Prix

18.8.2017  9:57
České reprezentanty v severské kombinaci čeká už o víkendu první ostrá prověrka v nadcházející sezoně. V německém Oberwiesenthalu zítra startuje Letní Grand Prix a trenér Vladimír Šmíd do ní...  celý článek

Sdruženář Rydzek slaví další individuální zlato, Portyk čtyřiatřicátý

1.3.2017  12:11, aktualizováno  15:57
Německý sdruženář Johannes Rydzek si na mistrovství světa v Lahti počíná suverénně. Ovládl také druhý individuální závod a celkem má z letošního šampionátu už třetí zlato. Nejlepší z českých...  celý článek

Rydzek obhájil titul mistra světa mezi sdruženáři. 28. skončil Dvořák

24.2.2017  11:16, aktualizováno  16:04
Německý sdruženář Johannes Rydzek obhájil ve finském Lahti titul mistra světa v závodě na středním můstku. Nejlepší z českých reprezentantů byl Miroslav Dvořák, který desetikilometrový běh...  celý článek

V české nominaci na světový šampionát v klasickém lyžování je 26 jmen

20.2.2017  17:45
V české nominaci na mistrovství světa v klasickém lyžování ve finském Lahti figuruje šestadvacet jmen. Třináct je běžců v čele s loučícím se Lukášem Bauerem, osm skokanů a pět sdruženářů....  celý článek

Světovému poháru sdruženářů kralují Němci, v Sapporu vyhrál Kircheisen

10.2.2017  8:10
Björn Kircheisen vyhrál v Sapporu poprvé po čtyřech letech závod Světového poháru v severské kombinaci a prodloužil nadvládu německých sdruženářů v této sezoně. V dějišti olympijských her z roku...  celý článek

Družstvo sdruženářů vybojovalo na juniorském mistrovství světa bronz

3.2.2017  7:55
Sdruženáři Ondřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval a Lukáš Daněk vybojovali na mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování bronz v závodě družstev a získali v Park City pro českou výpravu...  celý článek

Sdruženář Daněk sahal na juniorském mistrovství světa po medaili

1.2.2017  8:54
Lukáš Daněk skončil na juniorském mistrovství světa v klasickém lyžování v Park City ba čtvrtém místě v severské kombinaci. Devatenáctiletého závodníka Dukly Liberec dělilo od bronzu necelých...  celý článek

Sdruženáři Dvořák s Portykem skončili druzí ve sprintu ve Val di Fiemme

14.1.2017  12:12, aktualizováno  18:18
Sdruženáři Miroslav Dvořák a Tomáš Portyk vybojovali druhé místo ve sprintu dvojic Světového poháru ve Val di Fiemme. Za vítěznými Nory Espenem Andersenem a Jörgenem Graabakem zaostali v těsném...  celý článek

Němci ovládli i desátý závod sezony SP sdruženářů, vyhrál Frenzel

13.1.2017  14:06
Nadvláda německých sdruženářů v této sezoně Světového poháru neskončila ani v desátém závodu seriálu ve Val di Fiemme. Popáté se z vítězství radoval Eric Frenzel, jenž si upevnil vedení v...  celý článek

Rydzek zvítězil v Ruce i ve druhém závodu. Čeští sdruženáři nebodovali

27.11.2016  15:22
Německý sdruženář Johannes Rydzek vyhrál i druhý závod sezony Světového poháru. Češi na rozdíl od soboty ve finské Ruce nebodovali, nejlepší z nich Miroslav Dvořák obsadil 36. místo.  celý článek

Dukla Liberec sází na světové snowboardistky a lyžařské talenty

18.11.2016  9:00
Sportovci z Dukly Liberec se na severu Evropy chystají na start nové sezony na světové scéně. Vedení armádního klubu si nejvíc slibuje od tří žen na snowboardu: Ester Ledecké, Evy Samkové a...  celý článek

Studenti vyhráli prestižní soutěž v USA, robot sfoukl svíčky nejdříve

18.5.2016  8:19
Ondřej Kopecký, Jiří Diblík, Lukáš Daněk. To jsou členové týmu vysokomýtských gymnazistů, kteří zvítězili v mezinárodní robotické soutěži RoboRAVE International 2016 uspořádané ve městě...  celý článek

Školu snad přežiju, doufá šampion Portyk, král českých sdruženářů

5.4.2016  15:40
Tak trochu symbolicky, den před svými 20. narozeninami, se dočkal spravedlivého ocenění. Tomáše Portyka, letošního juniorského mistra světa v severské kombinaci, vyhlásili v Praze nejlepším...  celý článek

Dvořák je mistrem republiky mezi sdruženáři, Portyk pokazil skok

16.3.2016  17:28
Miroslav Dvořák se stal sdruženářským mistrem České republiky. V závodu v Harrachově porazil letošního juniorského světového šampiona Tomáše Portyka, který nečekaně ztratil ve své parádní...  celý článek

Harrachov hostí ve středu šampionát v severské kombinaci

15.3.2016  10:12
Tečku za domácí sezonou v severské kombinaci udělá ve středu v Harrachově mistrovství České republiky. Letošní šampionát nabídne hlavně atraktivní souboj o prvenství mezi Miroslavem Dvořákem,...  celý článek

Sdruženář Frenzel vyhrál v Schonachu, Dvořák doběhl čtrnáctý

5.3.2016  15:02, aktualizováno  15:24
Sdruženář Miroslav Dvořák obsadil v závodu Světového poháru v Schonachu 14. místo. Z vítězství ve fotofiniši se sice radoval Nor Magnus Krog před domácím Erikem Frenzelem, po protestu německého...  celý článek

Portyk druhou medaili nezískal, sdruženáři skončili na MSJ čtvrtí

26.2.2016  18:13
Den po zisku individuálního titulu sahal sdruženář Tomáš Portyk na mistrovství světa juniorů v Rašnově po další medaili v soutěži družstev. České kvarteto však neudrželo druhou příčku po...  celý článek

Portyk na MS spolkl zklamání a stal se juniorským mistrem světa

25.2.2016  17:03, aktualizováno  18:46
Nejdřív měl na šampionátu v rumunském Rašnově hrozitánskou smůlu, v úvodním závodě v severské kombinaci předvedl Tomáš Portyk na můstku nejdelší skok, jenže upadl a bylo po nadějích. Druhou...  celý článek

Běžkyně na lyžích Nováková získala bronz na MS do 23 let

23.2.2016  9:27, aktualizováno  17:16
Dlouho bojovala o tu nejcennější medaili, nakonec česká běžkyně na lyžích Petra Nováková získala na mistrovství světa v klasickém lyžování do 23 let bronz v závodu na 10 km klasickou technikou....  celý článek

Bitva o dolary vábí elitní skateboardisty

13.7.2007  10:48
Praha Čtyřicet tisíc dolarů a unikátní atmosféra ostrova Štvanice. To jsou dva pádné důvody, proč se do Prahy sjíždějí nejlepší skateboardisté z celé planety. Můžete si být jistí, že návštěva již 14....  celý článek

Vintr je jedenáctým skateboardistou v Evropě

26.8.2003  16:23
Basilej Tomáš Vintr obsadil jedenácté místo na mistrovství Evropy skateboardistů v disciplíně streetstyle. Do finále ve švýcarské Basileji postoupil z kvalifikace jako druhý, ale skvělou jízdu...  celý článek