Lokomotiv Moskva

Páník: Evropská liga je nádherná soutěž. Chtěli bychom si to zopakovat

8.12.2017  9:37
Porážka 0:2 v derniéře od lídra ruské ligy Lokomotivu Moskva znamenala, že fotbalisté Fastavu Zlín zůstali při své premiérové účasti ve skupinové fázi Evropské ligy na dvou bodech. „Myslím, že...  celý článek

Plzeňská radost i slávistické zklamání. Boje ve skupinách skončily

7.12.2017  23:11
Velkou radost i obrovské zklamání přineslo českým mužstvům závěrečné dějství Evropské ligy. Plzeňští fotbalisté zvítězili v Beer Ševě a po zaváhání rumunského FCSB vyhráli svou skupinu. Naopak...  celý článek

Vyloučení jsem nechápal. Do té doby jsme hráli výborně, štvalo Hnaníčka

7.12.2017  22:33
Hodinu drželi s lídrem ruské ligy herně i výsledkově krok. Zlínské fotbalisty zlomilo v derniéře Evropské ligy až přísné vyloučení stopera Zorana Gajiče v 57. minutě. Nejen proto cítil domácí...  celý článek

Lüftner pečetil postup Kodaně, Arsenal dal šest gólů

7.12.2017  19:50, aktualizováno  23:06
Fotbalisté FC Kodaň výhrou 2:0 nad Šeriffem Tiraspol vybojovali postup do jarní fáze Evropské ligy. Gólem k tomu přispěl Michael Lüftner. Úspěšný finiš slaví také Razgrad, AEK Atény, CZ...  celý článek

Zlín - Lokomotiv 0:2, loučení s poháry nevyšlo, domácí zlomilo vyloučení

7.12.2017  18:30, aktualizováno  20:54
Dva body za remízy, jediný vstřelený gól, deset inkasovaných. Premiéra zlínských fotbalistů v Evropské lize dopadla neslavně. V závěrečném utkání základní skupiny Zlín podlehl Lokomotivu Moskva...  celý článek

Fotbalisté Zlína se loučí s pohárovou Evropou. Překvapí?

7.12.2017  8:19
Ještě čtvrteční domácí duel proti Lokomotivu Moskva a za premiérovým vystoupením fotbalistů Fastavu Zlín v Evropské lize se zatáhne opona. „Vyhrát takové utkání, to by bylo nádherné rozloučení,“...  celý článek

Plzeň slaví postup, Slavia se mu výrazně přiblížila. Jen Zlín končí

23.11.2017  23:49
Český fotbal bude mít na jaře minimálně jednoho zástupce v evropských pohárech. Je jím Plzeň, která si postup zajistila výhrou nad FCSB. Velkou šanci Viktorii napodobit má Slavia, která...  celý článek

Lokomotiv Moskva v derby remizoval, Papadopulos se trefil v Polsku

5.11.2017  21:01
Fotbalisté Lokomotivu Moskva, kteří jsou jedním ze soupeřů Zlína v Evropské lize, remizovali v 16. kole ruské nejvyšší soutěže 2:2 v derby s CSKA. Útočník Michal Papadopulos skóroval za Piast...  celý článek

Arsenal i FCSB mají postup, Astana odsunula Slavii z druhé příčky

2.11.2017  21:45, aktualizováno  23:14
Fotbalisté kazašské Astany ve 4. kole Evropské ligy zvítězili na hřišti Maccabi Tel Aviv a odsunuli Slavii, která podlehla Villarrealu, na třetí příčku ve skupině A. V souboji soupeřů Zlína...  celý článek

Kodaň - Zlín 3:0, rozhodly góly kolem pauzy, jednou se trefil i Lüftner

2.11.2017  17:59, aktualizováno  20:52
Podruhé zlínští fotbalisté nastoupili v Evropské lize na hřišti soupeře, podruhé utrpěli jasnou porážku 0:3. Ve svém čtvrtém vystoupení v pohárové soutěži nestačili na FC Kodaň, první gól...  celý článek

Zlín - Kodaň 1:1, domácí vedli, dánský mistr srovnal a dohrálo se v mlze

19.10.2017  20:24, aktualizováno  20.10 0:07
Fotbalisté Zlína si do tabulky skupiny F připisují druhý bod. O premiérový gól v Evropské lize se v jedenácté minutě postaral Diop, avšak už o osm minut později hosté z Kodaně srovnali na 1:1...  celý článek

Tři duely za šest dnů? Záhul, ale dá se to zvládnout, zjistil Kopečný

7.10.2017  9:02
Půl hodiny na hřišti Lokomotivu Moskva, kompletní porce minut v ligovém utkání v Ostravě a pak v tuzemském poháru v Písku. Titul železného muže zlínských fotbalistů ze série tří venkovních...  celý článek

Dostali jsme tvrdý direkt, ví Páník. Ve hře ale viděl rovněž pozitiva

29.9.2017  11:59
Moskva (Od našeho zpravodaje) „Dostali jsme trošku školení,“ zhodnotil trenér fotbalistů Zlína Bohumil Páník bezbrankovou remízu s moldavským Šeriffem Tiraspol. Po druhém vystoupení svého týmu v Evropské lize mohl na svá...  celý článek

Dostál po prohře Zlína: Bál jsem se, abychom nedostali do poločasu pětku

29.9.2017  6:51
Moskva (Od našeho zpravodaje) V domácím zápase s Šeriffem Tiraspol udržel několika parádními zákroky čisté konto, v Moskvě o něho přišel už ve 2. minutě z penalty. A když za další čtvrt hodinu inkasoval brankář zlínských...  celý článek

Důležitá výhra Plzně i cenný bod Slavie. Zlín se v Evropě pořád učí

28.9.2017  23:14
Dva týmy předvedly skvělý nástup, ten třetí začátek zápasu naprosto pokazil. Slavia byla v Astaně aktivní, dala gól, útočila na další, ale nakonec bere jen remízu. Také Plzeň začala gólem a duel...  celý článek

Lok. Moskva - Zlín 3:0, v úvodu tvrdá lekce, pak alespoň vyrovnaný boj

28.9.2017  20:15, aktualizováno  22:53
Tři góly za sedmnáct minut ve zlínské síti nevěstily pro zbytek zápasu na hřišti Lokomotivu Moskva nic dobrého. Český tým se ale z úvodní smršti oklepal a po zbytek zápasu byl domácím vyrovnaným...  celý článek

Můžou Zlín podcenit, říká o Lokomotivu jeho bývalý gólman Čech

28.9.2017  8:49
Z let 2008 až 2010, kdy chytal za Lokomotiv Moskva, zůstali v kádru ruského týmu už jen dva hráči. Přesto může brankář Marek Čech fotbalistům Zlína před čtvrtečním duelem Evropské ligy přispět...  celý článek

Procházka po Rudém náměstí nebude. Zlín chce být důstojným partnerem

27.9.2017  20:35
Moskva (Od našeho zpravodaje) Při odbavení na letišti v Moskvě je zdržel překlep ve vstupním vízu nigerijského záložníka Ekpaie, cestou na hotel pak uvízli na hodinu a půl v dopravní zácpě. Fotbalisté Fastavu Zlín poznali...  celý článek

Druhá evropská výzva. Proti Zlínu nastoupí i střelec zlaté trefy z Eura

27.9.2017  12:29
Portugalský hrdina finále loňského mistrovství Evropy Éder, stálice chorvatské reprezentace Vedran Ćorluka, bývalá opora bundesligového Schalke Jefferson Farfán a k tomu kupa někdejších či...  celý článek

Pekhart nedal penaltu, přesto Beer Ševa, soupeř Plzně, vyhrála

14.9.2017  21:31, aktualizováno  23:33
Český útočník Tomáš Pekhart neproměnil penaltu, ale fotbalisté Hapoelu Beer Ševa přesto porazili na úvod skupiny Evropské ligy Lugano 2:1. Podařený návrat do pohárů po tříleté pauze má za sebou...  celý článek

KHL: Čerepovec jediným gólem zvítězil nad Soči, asistenci měl Holík

11.9.2017  21:17
Petr Holík přihrál na jedinou branku zápasu Kontinentální hokejové ligy, v němž Čerepovec zvítězil nad Soči. Ve 12. minutě využili domácí hráči přesilovku, po asistenci českého útočníka se...  celý článek

Brabec zařídil Genku remízu, v Dánsku se trefil Kliment i Novák

10.9.2017  21:03, aktualizováno  23:20
Fotbalový reprezentant Jakub Brabec se gólově prosadil v belgické lize, Genku zajistil trefou minutu před koncem remízu 1:1 s Gentem. V dánské lize se dařilo Filipu Novákovi i Janu Klimentovi,...  celý článek

Zlámal se vrací do Česka. Zlínu bych kývl i bez pohárů, tvrdí

28.8.2017  20:10
Zdeněk Zlámal se po roce v Alanyasporu vrací do české fotbalové ligy. Se Zlínem se zkušený brankář dohodl na dvouleté smlouvě.  celý článek

Kliment se znovu trefil za Bröndby Kodaň, za Ajax opět nastoupil Černý

26.8.2017  21:16, aktualizováno  27.8 22:04
Čerstvou pozvánku do seniorské reprezentace potvrdil útočník Jan Kliment dalším gólem v dánské lize. Od začátku sezony to byla jeho třetí trefa, fotbalistům Bröndby Kodaň tentokrát pomohl k...  celý článek

Dvakrát hrál v přípravě za Německo, teď je Neustädter v ruské nominaci

21.5.2016  20:26
V nominaci ruských fotbalistů na mistrovství Evropy je i obránce Schalke Roman Neustädter, jenž v minulosti odehrál dva přípravné duely za Německo. V třiadvacetičlenném kádru trenéra Leonida...  celý článek

Kyperský Apollon Limassol postoupil i díky trefě Rezka do Evropské ligy

28.8.2014  19:13, aktualizováno  29.8 0:07
Český útočník ve službách kyperského Apollonu Limassol Jan Rezek skóroval v odvetě 4. předkola Evropské ligy na půdě Lokomotivu Moskva. Přispěl tak k výhře 4:1 a postupu svého týmu do skupinové...  celý článek