Závod Kolem Británie vede po časovce Boom, Štybar se propadl

7.9.2017  20:00
Šestnáctikilometrová časovka překopala průběžné pořadí cyklistického závodu Kolem Británie. Novým lídrem se po páté etapě stal její nizozemský vítěz Lars Boom. Český jezdec Zdeněk Štybar se...  celý článek

Vzpurný vítěz Boom. Gesto vůči bossům ho stálo 23 tisíc korun

12.8.2017  11:43
Nizozemský cyklista Lars Boom dostal za své agresivní gesto po vítězství v páteční etapě závodu BinckBank Tour pokutu 1000 švýcarských franků (23 tisíc korun). Bývalý mistr světa v cyklokrosu...  celý článek

Dopingové podezření. Boom měl nízkou hodnotu kortizolu, ale Tour pojede

4.7.2015  10:59, aktualizováno  12:28
Nizozemský cyklista Lars Boom navzdory nestandardním výsledkům testu pojede Tour de France. Stáj Astana rozhodla, že mu neudělí obvyklý několikadenní zákaz startu a obhájce titulu Ital Vincenzo...  celý článek

Obhájce prvenství Štybar vyhrál na Eneco Tour etapu a je opět lídrem

12.8.2014  17:16, aktualizováno  17:41
Jako by se vrátil v čase. Loni Zdeněk Štybar ovládl celkové pořadí závodu Eneco Tour a nyní se český cyklista na stejném závodě opět objevuje v roli lídra. Obhájce prvenství z týmu Omega...  celý článek

Boom vyhrál etapu, ale Nibali zasadil na kostkách úder svým soupeřům

9.7.2014  17:15
Obhájce titulu Chris Froome už není v pelotonu, Lars Boom vyhrál etapu, Vincenzo Nibali uhájil žlutý dres, zato Alberto Contador ztratil takřka tři minuty a Leopold König tři a tři čtvrtě....  celý článek

Štybar si po časovce na Eneco Tour pohoršil, klesl na osmé místo

16.8.2013  18:05
Třiadvacátou příčku obsadil cyklista Zdeněk Štybar v časovce při závodě Eneco Tour a po páté etapě podniku seriálu WorldTour klesl v průběžném pořadí ze čtvrté na osmou příčku. Vyhrál jeho...  celý článek

Štybar vyhrál etapu na cyklistické Eneco Tour, celkově už je třetí

14.8.2013  17:06, aktualizováno  17:33
Vydařený únik, pak drtivý spurt a Zdeněk Štybar se raduje z etapového vítězství podniku WorldTour. Český cyklista ovládl třetí díl závodu Eneco Tour, který se jede v Nizozemsku a Belgii, a v...  celý článek

Contador se po dopingovém trestu vrátil pátým místem na Eneco Tour

12.8.2012  18:36
Letos v únoru dostal zpětně dvouletý trest za doping, teď už se španělský cyklista Alberto Contador opět prohání v pelotonu. Po vypršení trestu se vrátil pátým místem v Eneco Tour. Celkovým...  celý článek

Štybar před životní výzvou: Nechci být jen do počtu

22.3.2011  12:31
Netuší, co ho čeká, přesto je nedočkavý. Čtvrtého května při závodě Čtyři dny v Dunkirku zahájí Zdeněk Štybar silniční kariéru v Pro Tour stáji Quick Step. Kariéru, která je krokem do neznáma....  celý článek

Šimůnkův dobře rozjetý závod ukončil těžký pád, cyklokrosař musel na operaci

26.12.2010  16:39, aktualizováno  19:54
Těžkým pádem na kovové zábradlí skončil pro Radomíra Šimůnka šestý závod Světového poháru v Heusden-Zolderu. Český cyklokrosař si zlomil klíční kost a musel na operaci. Mistr světa Zdeněk Štybar...  celý článek

Štybar táhne výpravu na Tábor. Češi se nemusí bát Booma, možná ani Alberta

14.1.2010  14:11
Říkejte mi Pan všestranný, prohlásil někdejší cyklokrosový mistr světa Lars Boom. Nizozemec si odskočil ze silničního tréninku do terénu a... Potřetí vyhrál národní mistrovství. Ale klid. Na...  celý článek

Lars Boom ovládl po úniku patnáctou etapu Vuelty

14.9.2009  18:33
Patnáctou etapu Vuelty vyhrál po úniku nizozemský cyklista Lars Boom z Rabobanku. Do cíle v Córdobě dorazil s náskokem minuty a 36 sekund před domácím Davidem Herrerou. Peloton včetně průběžného...  celý článek

Štybar zakončil Světový pohár v cyklokrosu třetím místem

25.1.2009  17:17
Český cyklokrosař Zdeněk Štybar dojel třetí v závěrečném devátém závodu Světového poháru v Miláně a stejná pozice mu patří v konečném pořadí. V Itálii vyhrál už jistý vítěz seriálu Belgičan Sven...  celý článek

Cyklokros: 130 000 za hodinu práce

25.10.2008  3:30
Nizozemský cyklokrosař Lars Boom nemusí zítra ani pořádně šlápnout do pedálů, a stejně si vydělá 3 000 eur. Minimálně tolik mu vynese účast na závodě Světového poháru v Táboře.  celý článek

Dva čeští cyklokrosaři v první desítce

13.1.2008  18:04
Liévin Dva čeští cyklokrosaři se vešli do první desítky v sedmém závodě Světového poháru ve francouzském Liévinu. Zdeněk Štybar dojel jako sedmý, dvě místa za ním projel cílovou páskou Radomír Šimůnek....  celý článek

Cyklokrosařům se nedařilo, Štybar dojel patnáctý

24.11.2007  17:34, aktualizováno  18:28
Koksijde Českým cyklokrosařům se ve čtvrtém závodě Světového poháru nedařilo. Na písčité trati v belgickém Koksijde skončil ze sedmičlenného týmu nejlépe Zdeněk Štybar, který dojel patnáctý. Už druhé...  celý článek

Dlask dojel v Nizozemsku čtvrtý, Štybar sedmý

11.11.2007  17:25
Pijnacker O jedinou příčku uteklo českému cyklokrosařovi Petru Dlaskovi umístění na stupních vítězů v třetím závodu Světového poháru. V nizozemském Pijnackeru dojel čtvrtý, od třetího místa ho dělilo...  celý článek

Štybar dojel pátý, vyhrál Belgičan Nijs

27.10.2007  15:58
Tábor Vítěz úvodního závodu Světového poháru cyklokrosařů Zdeněk Štybar obsadil na domácím podniku v Táboře jako nejlepší z českých jezdců páté místo. Týden starou porážku z domácí trati v Kalmthoutu...  celý článek

Cyklokrosař Štybar je opět mistrem světa

28.1.2006  14:26, aktualizováno  15:36
Zeddam Zdeněk Štybar je mistrem světa v cyklokrosu mezi jezdci do 23 let. Dvacetiletý závodník ze Stříbra tak obhájil svůj loňský triumf. Druhý v nizozemském Zeddamu skončil domácí Lars Boom a třetí...  celý článek

Junior Štybar obhájil bronzovou medaili

1.2.2003  14:54
Monopoli Ze dvou závodů má český cyklokros jedinou medaili. Na světovém šampionátu v jihoitalském Monopoli získal bronz junior Zdeněk Štybar, který tak obhájil svou pozici z loňského mistrovství v...  celý článek