Langston Galloway

James se vypořádal s Lakers a dorovnal Birda. Durant bez Curryho šéfuje

15.12.2017  5:15, aktualizováno  14:45
Clevelandští basketbalisté zvládli domácí souboj NBA s Los Angeles Lakers. Kalifornské mladíky vyprovodili 121:112 zásluhou triple-double LeBrona Jamese. Golden State ve druhé půli jasně...  celý článek

Satoranský přehrál rivala, jejich Washington nezvládl poslední minutu

13.12.2017  5:36, aktualizováno  13:58
Washingtonští basketbalisté si v NBA vezou porážku 98:103 z Brooklynu. V koncovce nevyužili mírné vedení, posledních šest bodů v utkání zaznamenali domácí Nets. Tomáš Satoranský za Wizards...  celý článek

Curry dostal nejvyšší smlouvu v Americe, George jde za Westbrookem

1.7.2017  8:13, aktualizováno  22:18
Pohyb na trhu volných hráčů NBA připomíná lavinu. A tahle lavina činí západní polovinu nejlepší basketbalové soutěže světa ještě silnější. Hvězdného Paula George poslala z Indiany za Russellem...  celý článek

V Kalifornii už zpovykaná hvězda dalšího kouče nevyhodí. A jinde?

21.2.2017  14:25
To poslední, co udělal DeMarcus Cousins jako basketbalista Sacramenta Kings: odehrál dvě minuty v bezvýznamném duelu a poté se samolibým úsměvem zamířil na tiskovou konferenci. Pak opustil halu...  celý článek

Sacramento se vzdalo Cousinse. Rebelující hvězda jde do New Orleans

21.2.2017  7:49
V basketbalové NBA byla dokonána největší výměna sezony. Sacramento Kings se rozhodlo pustit svou hlavní hvězdu DeMarcuse Cousinse a spolu s Omrim Casspim ji poslalo do New Orleans Pelicans....  celý článek

Westbrook svou sérii neprodloužil, Wilta Chamberlaina nenapodobí

12.12.2016  8:53, aktualizováno  10:04
Russell Westbrook si triple-double nepřipsal, jeho série v NBA skončila na sedmi zápasech. Rekordní výkon Wilta Chamberlaina ze 60. let zatím zůstane nepokořen. Westbrook tentokrát stihl „jen“...  celý článek

Satoranský nastřílel osm bodů, další porážku Washingtonu neodvrátil

20.11.2016  10:23
Basketbalisté Washingtonu podlehli v NBA na svém hřišti Miami 111:114. Devátou prohru z dvanácti utkání neodvrátil ani Tomáš Satoranský, který si během odehraných 24 minut připsal osm bodů,...  celý článek

Na CSKA platila zbraň z vlastní dílny. A její další cíl? Český

3.1.2016  7:12
Nezlomní? Po utkáních s českým šampionem z Nymburka tak snad mohli basketbalisté CSKA Moskva zapůsobit. Jenže i na ocelovou pevnost se najde zbraň. Taktika? Rozstřílet! V oblastním derby na úvod...  celý článek

Aspoň trochu radosti pro Knicks, nejhorší tým NBA zaskočil šampiony

18.3.2015  10:00
Mizernější bilanci teď v NBA nikdo nemá, přesto basketbalisté Knicks senzačně vyzráli na obhájce titulu. Trápící se newyorský tým překvapivě porazil San Antonio 104:100 po prodloužení.   celý článek

Anthony pomohl 31 body k výhře New Yorku nad Lakers

2.2.2015  9:10
Carmelo Anthony přispěl 31 body k výhře basketbalistů New York Knicks nad Los Angeles Lakers 92:80. V utkání týmů, které prohrály dva předchozí zápasy, uspělo Miami v Bostonu poměrem 83:75.  celý článek