Kemba Walker

Satoranský má rekord v asistencích. Durantových 50 bodů nestačilo

15.2.2018  4:55, aktualizováno  13:14
Basketbalista Tomáš Satoranský po otřesu z předchozího zápasu nechyběl v základní sestavě Washingtonu a ve středečním utkání NBA se radoval se spoluhráči po velkém obratu z vítězství 118:113 v...

Boston tleskal Piercovi. Ale „nový“ Cleveland mu zkazil oslavy

11.2.2018  21:12, aktualizováno  12.2 15:40
Velký den pro Boston Celtics má několik kaněk. Loučení s číslem 34, které v basketbalové NBA nosil Paul Pierce, začalo porážkou slavného klubu 99:121 od rivalů Cleveland Cavaliers. A navíc se...

James má rekord, vedl Cleveland i bez posil. Wade zase vítězí s Miami

10.2.2018  5:43, aktualizováno  10:14
Jak na palubovce vypadá „nový“ Cleveland? Zatím se to neví. K pátečním zápasu basketbalové NBA s Atlantou nastoupil ještě bez čtyř posil a už bez šesti odcházejících hráčů. Přesto vyhrál...

Ingram obstál proti Westbrookovi, Boston slaví po trefě s klaksonem

4.2.2018  20:23, aktualizováno  5.2 8:15
Nedělní souboje basketbalové NBA dělají ve Spojených státech předvoj pro Super Bowl, duely o čelo Východní konference tak vypukly už krátce po poledni. Vedoucí Boston horko těžko uhrál výhru s...

Davis drtil Oklahoma City a ještě se stal rekordmanem New Orleans

3.2.2018  5:53, aktualizováno  9:30
Anthony Davis si pojistil výsostné místo v dějinách basketbalového New Orleans. V pátečním duelu NBA nasázel proti Oklahoma City 43 bodů a ve čtyřiadvaceti letech se stal nejlepším střelcem v...

James výhru ubránil, McCollum vystřílel. Phoenix trnul nad zraněným

1.2.2018  6:29, aktualizováno  13:19
Clevelandští basketbalisté uhájili vítězství nad Miami, o výsledek 91:89 však museli bojovat doslova do poslední sekundy. Jejich tahoun LeBron James však nedovolil vyrovnat Jamesi Johnsonovi. ...

Boston uhájil nejtěsnější výhru, ale potvrdit to muselo až video

30.1.2018  6:38, aktualizováno  10:05
Bostonští basketbalisté jsou rádi za šťastné vítězství 111:110 v Denveru, v NBA slaví teprve podruhé za posledních sedm utkání. Minnesotě nevyšel souboj v Atlantě, outsiderovi podlehla 100:105.

Satoranský načal jízdu Washingtonu za výhrou, Frazier ji završil

28.1.2018  6:15, aktualizováno  16:31
Tomáš Satoranský se poprvé v tomto kalendářním roce objevil v základní sestavě basketbalového Washingtonu. A byla to premiéra povedená. V Atlantě si jeho klub zapsal do tabulek NBA výhru 129:104.

Washington vyhořel v útoku. Cousins po 50 letech navázal na Chamberlaina

23.1.2018  5:46, aktualizováno  7:52
Nepříjemná překvapení pro své fandy distribuuje basketbalový Washington na oba konce palubovky. Tentokrát v duelu NBA v Dallasu selhal v útoku, když podlehl 75:98. „Navázal“ tím na nedávný zápas...

Jamesova velká oslava se odkládala. Houston si poradil s Golden State

21.1.2018  0:20, aktualizováno  18:24
Měl to být velký večer LeBrona Jamese, chystaly se jeho oslavy po překonání hranice 30 000 nastřílených bodů v NBA. Ale nepovedlo se, slavnému basketbalistovi stále chybí k bájnému číslu sedm...

Satoranský stihl 6+7+3, jeho sok Frazier vyloučení. Washington propadl

18.1.2018  5:40, aktualizováno  11:27
Washingtonští basketbalisté začali svůj trip po venkovních palubovkách porážkou 109:133 v Charlotte. Při jednoznačném průběhu středečního duelu NBA dostal český rozehrávač Tomáš Satoranský větší...

Satoranský smečoval, pak přihlížel washingtonskému festivalu ztrát

15.1.2018  22:35, aktualizováno  16.1 9:49
Historie se opakuje, po deseti dnech uvítal basketbalový Washington v NBA znovu Milwaukee - a znovu podlehl, tentokrát 95:104. Wizards doma spáchali 23 ztrát, což je jejich nejhorší počin v...

Washington udolal Brooklyn v prodloužení, Satoranský stihl šest bodů

13.1.2018  22:55, aktualizováno  14.1 10:16
Washingtonští basketbalisté úspěšně zvládli souboj NBA s Brooklynem, vítězství 119:113 jim zajistilo prodloužení. V utkání přitom vedli až o 23 bodů. John Wall nedokázal pro Wizards rozhodnout...

Satoranský pomohl k výhře s Orlandem, Cleveland snový start promarnil

13.1.2018  6:42, aktualizováno  10:11
Washingtonští basketbalisté dotáhli domácí zápas NBA s Orlandem k vítězství 125:119 i s podporou českého rozehrávače Tomáše Satoranského, Cleveland měl velkou šanci zbavit se nočních můr, když v...

Velká sázka na Walla nevyšla, Washington padl. Durant s 20 000 body

11.1.2018  6:24, aktualizováno  10:05
Odehrál celý druhý poločas, a stejně to bylo málo. John Wall nedovedl basketbalový Washington k úspěchu nad Utahem, hosté odjíždějí s vítězstvím 107:104. Kevin Durant z Golden State je v NBA...

Washington odolal náporu Memphisu i díky Satoranského obraně

6.1.2018  6:06, aktualizováno  9:34
Basketbalový Washington si v NBA veze výhru 102:100 z palubovky Memphisu. V závěru musel odolávat velkému tlaku domácích, do vedení je však nepustil. Tomáš Satoranský za vítěze odehrál bezmála...

Thomas zářil už v debutu za Cleveland. Ginóbili se trefil, aniž chtěl

3.1.2018  6:04, aktualizováno  10:21
Clevelandští basketbalisté se po třech porážkách ze hřišť soupeřů oklepali a v domácím zápase NBA zdolali Portland 127:110. A navíc uvítali hvězdnou posilu. Po více než půlroční pauze se na...

Satoranský při nejhezčí akci Wizards, pády favoritů a chyba v Oklahomě

30.12.2017  5:17, aktualizováno  14:02
Basketbalový Washington využil krizi Houstonu. Donedávna nejlepšímu týmu NBA uštědřil už pátou porážku v řadě, když ho rozstřílel 121:103. Jamese Hardena, nejlepšího střelce soutěže, Wizards...

Washington se zvedl, na rozborce Orlanda se podílel i Satoranský

24.12.2017  5:00, aktualizováno  9:51
V pátek dostali za vyučenou v Brooklynu, v sobotu sami školili. Basketbalisté Washingtonu si pohráli s Orlandem 130:103. Tomáš Satoranský se pod jasnou výhru podepsal šesti body, pěti...

Washington vrátil Clippers porážku, Satoranský přispěl jedenácti body

16.12.2017  9:35
Basketbalisté Washingtonu v NBA zvítězili i ve druhém utkání po návratu uzdraveného kapitána Johna Walla do sestavy. Podruhé během týdne se utkali s Los Angeles Clippers a na domácí palubovce mu...

První Boston rozdrcen posledním Chicagem, sestřelili ho dva rváči

12.12.2017  6:00, aktualizováno  12:13
Poslední tečka za příběhem dvou rváčů Nikoly Mirotiče a Bobbyho Portise? Jejich spolupráce je možná a basketbalové Chicago díky ní v NBA porazilo Boston vysoko 108:85. Poslední tým Východní...

Boston padá z čela NBA, Cleveland přišel o rekordní sérii. Chicago slaví

9.12.2017  6:14, aktualizováno  15:48
Páteční večer příliš nepřál předním celkům NBA. Boston Celtics opustili v basketbalové profilize první pozici a Cleveland Cavaliers přišli o rekordní vítěznou sérii. Zato nejhorší tým soutěže...

Durant zastoupil Curryho a má triple-double, James táhl za rekordem

7.12.2017  5:39, aktualizováno  11:42
Kevin Durant vzal do rukou odpovědnost za výsledky basketbalových Golden State a dovedl je k výhře 101:87 na palubovce Charlotte. Zaznamenal při tom triple-double 35 bodů, 11 doskoků a 10...

Washington takřka rekordně narazil. Durant a Cousins se málem poprali

5.12.2017  5:25, aktualizováno  9:19
Tvrdý náraz utrpěl basketbalový Washington v pondělím souboji NBA v Utahu. Podlehl 69:116. Tomáš Satoranský nastřílel osm bodů, nejlepší střelec poražených Otto Porter Jr. jen 14. Devin Booker z...

Velký obrat se slavil hned třikrát, Miami se pomstilo Washingtonu

18.11.2017  6:03, aktualizováno  11:19
Washington uspěl ve středu v Miami, zato v domácí odvetě o dva dny později zvítězit nedokázal. Basketbalisté z hlavního města Spojených států doma podlehli 88:91. Hvězdami večera v NBA byli...

Slaboučká Atlanta zapsala rekordní výhru, Embiid si podmanil Lakers

16.11.2017  5:33, aktualizováno  14:46
Basketbalový Washington uspěl v NBA počtvrté za sebou, v Miami zvládl lépe poslední čtvrtinu a vyhrál 102:93. Atlanta dosud byla nejslabším celkem Východní konference, po nejvyšším vítězství v...

Golden State drtilo vyzyvatele. Boston slaví pátou výhru v řadě

31.10.2017  5:23, aktualizováno  11:01
Nůžky mezi Západní a Východní konferenci basketbalové NBA se letos měly zase o něco víc otevřít ve prospěch pobřeží Pacifiku. Ovšem v pondělí ze sedmi vzájemných soubojů odešly hned šestkrát...

Washington se Satoranským řádil, Golden State i Cleveland narazily

29.10.2017  22:52, aktualizováno  30.10 9:03
Basketbalový Washington dominoval v utkání NBA na palubovce Sacramenta a po výhře 110:83. Tomáš Satoranský za vítěze nastoupil na 17 a půl minuty ke třem bodům přidal čtyři asistence, dva...

Satoranský byl u prohry, Lillard má rekord a Durant s Wadem se vrátili

9.4.2017  6:40, aktualizováno  14:55
Tomáš Satoranský se vrátil do sestavy Washingtonu, výhru však v basketbalové NBA neslavil. Jeho Wizards neuspěli s Miami Heat 103:106. Damian Lillard pomohl k vítězství Portlandu nad Utahem...

Jubilea pro Westbrooka i celý Boston, v LA došlo na Pyrrhovo vítězství

2.4.2017  22:16, aktualizováno  3.4 9:07
Boston Celtics si udrželi první pozici ve Východní konferenci NBA, když zdolali bez větších problémů trápící se basketbalisty New York Knicks 110:94 a získali padesátou výhru v sezoně. Russell...

Westbrookův 39. triple-double na výhru nad San Antoniem nestačil

1.4.2017  10:01, aktualizováno  15:44
Russell Westbrook si připsal 39. triple-double v sezoně za 32 bodů, 15 doskoků a 15 asistencí, ale basketbalisté Oklahoma City promrhali v pátečním programu NBA jedenadvacetibodový náskok a...

Golden State zvrátilo duel o čelo NBA. Washington padl s Clippers

30.3.2017  9:25, aktualizováno  11:24
Basketbalisté Washingtonu prohráli v jednom z deseti středečních zápasů zámořské NBA na půdě Los Angeles Clippers 124:133. Český reprezentant Tomáš Satoranský v dresu poražených Wizards do hry...

Boston se dotáhl na čelo Východu. Westbrook stihl 39 bodů i triple-double

26.3.2017  22:11, aktualizováno  27.3 14:27
Basketbalový Boston zvrátil zápas NBA s Miami na 112:108 a dotáhl se na čelo Východní konference, kde zatím trůnil pouze Cleveland. Ofenzivní představení plné velkých výkonů bylo k vidění v...

Satoranského Washington si pohrál s Brooklynem, Chicago i Detroit trpí

25.3.2017  7:17, aktualizováno  10:39
Ve stínu sedmdesátibodového večera v podání Devina Bookera z Phoenixu se v pátek v basketbalové NBA odehrálo hned jedenáct bitev. Washington splnil povinnost a nejhorší tým soutěže z Brooklynu...

Satoranského Washington prohrál v boji o druhé místo s Bostonem

21.3.2017  6:58
Basketbalový Washington nestačil v pondělním souboji NBA na Boston a na jeho palubovce podlehl 102:110. V bitvě o druhé místo Východní konference teď celek z hlavního města Spojených států...

Washington selhal v závěru, rozstříleli ho Nowitzki s Currym

16.3.2017  7:19, aktualizováno  10:53
Basketbalisté Washingtonu prohráli v jednom z deseti středečních duelů zámořské NBA na domácí palubovce s Dallasem 107:112. Tři čtvrtiny utkání přitom vedli, jenže poslední část jim nevyšla....

Washington bez Satoranského dobyl Sacramento a je druhý na Východě

11.3.2017  9:55, aktualizováno  20:25
Basketbalisté Washingtonu otočili v pátečním utkání NBA nepříznivý vývoj v Sacramentu, kde ve čtvrté čtvrtině prohrávali o 15 bodů, a po výhře 130:122 v prodloužení se posunuli na druhé místo...

San Antonio zvládlo druhé prodloužení za sebou, Cleveland šetřil opory

5.3.2017  8:54, aktualizováno  16:42
Basketbalisté San Antonia zvládli v NBA druhé prodloužení ve dvou dnech a díky vítězství 97:90 nad Minnesotou si zajistili podvacáté v řadě postup do play-off. Nejdelší aktuální sérii bez...

Portland rozhodl košem těsně před sirénou o vítězství v Dallasu

8.2.2017  9:22
Basketbalisté Portlandu zvítězili v NBA na hřišti Dallasu 114:113 košem, který dal tři desetiny sekundy před koncem C. J. McCollum. V souboji dvou trápících se týmů Charlotte zdolalo Brooklyn...

LaVine už králem smečařů nebude. Korunního prince Gordona vyzve Jordan

3.2.2017  11:12
Soutěže ve smečování během All Star víkendu NBA se letos zúčastní hvězdný pivot DeAndre Jordan z LA Clippers, Derrick Jones Jr. z Phoenixu, Glenn Robinson III. z Indiany a Aaron Gordon z...

Westbrook o Utkání hvězd NBA nepřišel, Anthonyho a Wadea nepozvali

28.1.2017  14:48
Do základní pětky se sice nevešel, nejlepší střelec basketbalové NBA Russell Westbrook přesto nemohl chybět v nominaci na únorové Utkání hvězd. Rozehrávače Oklahoma City vybrali trenéři jako...

Basketbalisté Charlotte vyhráli v Orlandu, Walker zazářil 40 body

23.1.2016  10:18
Čtyřiceti body a devíti asistencemi přispěl basketbalista Kemba Walker k výhře Charlotte v Orlandu. Hosté vyhráli 120:116 po prodloužení, i když na počátku čtvrté čtvrtiny ztráceli osmnáct bodů....

Durant už v NBA zase válí, střelecký výkon dne předvedl Walker

24.11.2015  7:58
Další ze svých úspěšných návratů po zranění předvedl v NBA Kevin Durant. Hvězda basketbalistů Oklahoma City Thunder se po šestizápasové absenci blýskla 27 body a výrazně přispěla k výhře na...

Basketbalisté Portlandu přehráli Miami a jsou druzí v NBA

9.1.2015  9:15
Basketbalisté Portlandu vyhráli čtvrteční duel NBA s Miami 99:83 a s bilancí 28 výher a osmi porážek jsou aktuálně druhým nejlepším týmem soutěže za Golden State. Naopak se dál trápí New York...

Basketbalisté Charlotte postoupili podruhé v historii do play-off NBA

6.4.2014  10:50
Basketbalisté Charlotte, jejichž majitelem je slavný Michael Jordan, si podruhé v klubové historii zahrají play-off NBA. Bobcats si zajistili postup do vyřazovacích bojů díky sobotnímu vítězství...

Basketbalisté Charlotte se dočkali v NBA výhry po více než měsíci

1.1.2013  8:40, aktualizováno  11:13
Černá série osmnácti porážek basketbalistů Charlotte v zámořské NBA skončila. Tým Bobcats vyhrál v Chicagu 91:81 a uspěl poprvé od 24. listopadu, kdy si poradil s Washingtonem.

Jordanovo 23 zas svítí. Je symbolem nejhoršího majitele v historii NBA

28.4.2012  9:02
Michael Jordan je všeobecně uznáván jako nejlepší basketbalista historie. Je to jedna z mála věcí, na které se shodnou téměř všichni fanoušci NBA. I on se však může stát terčem velkého posměchu....

NBA pozvala největší hvězdy draftu, Veselý mezi nimi nechybí

20.6.2011  10:45
Basketbalová NBA tradičně tipuje, kdo by se měl objevit v první patnáctce draftu, a tyto hráče osobně zve do takzvané "zelené místnosti". Můžou pak během draftu sedět ve speciální místnosti se...

Malý, ale šikovný. Podměrečný Kemba míří do NBA s aureolou vítěze

15.6.2011  7:05
Má za sebou parádní sezonu v zámořské univerzitní soutěži NCAA. Basketbalista Kemba Walker dovedl svůj Connecticut k titulu a navrch posbíral hned tři individuální trofeje. Teď rtuťovitý...