Karla Štěpánová

Český spurt v Táboře ovládla Havlíková. Mistryní Evropy je Cantová

5.11.2017  14:05, aktualizováno  14:17
Při absenci Kateřiny Nash patřila k největším českým želízkům. Cyklokrosařka Pavla Havlíková na evropském šampionátu v Táboře dojela nakonec na desátém místě, když porazila ve spurtu krajanku...  celý článek

Horská kola mají přednost. Při cyklokrosu je mi zima, přiznává Štěpánová

23.9.2017  8:58
Bikerka Karla Štěpánová má za sebou první sezonu v pozici české jedničky v cross-country. Po pomalém rozjezdu se dostala na místa, kde se chtěla pohybovat. Na mistrovství světa znovu atakovala...  celý článek

Šampionkou mezi bikerkami je Neffová. Štěpánová dojela dvaadvacátá

9.9.2017  6:37
Mistryní světa na horských kolech se v olympijské disciplíně cross country stala v australském Cairns Jolanda Neffová ze Švýcarska. Česká bikerka Karla Štěpánová dojela dvaadvacátá, Jitka...  celý článek

Česká štafeta dojela na MS bikerů jedenáctá, vyhráli Švýcaři

6.9.2017  9:05
Štafeta českých bikerů dojela na mistrovství světa v australském Cairns na jedenáctém místě. V sestavě obhájců loňského stříbra z Nového Města na Moravě, která se jela poprvé na světovém...  celý článek

Světový šampionát bikerů v Austrálii začíná, hlavním esem je Kulhavý

5.9.2017  14:59
Patnáct českých bikerů se představí na mistrovství světa horských kol v Cairns v disciplíně cross country a také ve sjezdu. Tradičně nejtěžší břemeno očekávání ponese na svých zádech dvojnásobný...  celý článek

Suverén Schurter vládne, Kulhavý dojel ve Val di Sole čtvrtý

27.8.2017  16:52
V posledním závodu Světového poháru v cross country horských kol ve Val di Sole obsadil český biker Jaroslav Kulhavý čtvrtou příčku. I šestý díl seriálu vyhrál už jistý vítěz Švýcar Nino...  celý článek

Biker Vastl obsadil v závodě mistrovství Evropy do 23 let sedmé místo

30.7.2017  12:24, aktualizováno  22:34
Český biker Jan Vastl skončil na mistrovství Evropy horských kol v cross country mezi muži do 23 let sedmý. Šampionem se stal domácí Ital Gioele Bertolini, držitel juniorského stříbra z roku...  celý článek

Po dvou letech na stupních. Biker Kulhavý dojel druhý v Lenzerheide

9.7.2017  16:26, aktualizováno  16:36
Ve Světovém poháru už tenhle pocit nezažil dva roky. Příjemné osvěžení paměti přišlo ve Švýcarsku. Biker Jaroslav Kulhavý vystoupal na pódium v Lenzerheide, kde v cross country nestačil pouze na...  celý článek

Cyklokrosovému poháru vévodí po druhém závodu loňský vítěz Paprstka

8.10.2016  18:44
Druhý závod Českého poháru v cyklokrosu v Mladé Boleslavi vyhrál obhájce prvenství v seriálu Tomáš Paprstka. Při neúčasti svého jediného přemožitele z úvodního dílu TOI TOI Cupu v Táboře...  celý článek

Na kole jezdila Štěpánová jen do školy. Teď vyhrává závody

16.7.2016  8:51
V osmnácti dostala první závodní kolo. Silniční. Pak i horské. Po čase zkusila první závody, kde ji soupeřky předjížděly o kolo. To byl rok 2011. A současnost? Na mistrovství světa horských kol...  celý článek

Bikerka Nash dojela na MS v Novém Městě sedmá, triumfovala Langvadová

2.7.2016  16:37, aktualizováno  18:02
Přestože se medailová pohádka nekonala, Kateřina Nash v elektrizující atmosféře v Novém Městě na Moravě rozdávala v cíli úsměvy. V závodě žen na světovém šampionátu horských kol skončila sedmá....  celý článek

Kulhavého forma roste. Suverénně vyhrál pohárový závod v Brně

12.6.2016  21:53
Biker Jaroslav Kulhavý s převahou vyhrál závod Českého poháru v Brně a před blížícím se světovým šampionátem v Novém Městě na Moravě potvrdil rostoucí formu. Druhého Jana Škarnitzla předčil o...  celý článek

Bikerka Nash se v La Bresse blýskla čtvrtým místem, Kulhavý dojel pátý

29.5.2016  13:18, aktualizováno  18:15
Forma Kateřiny Nash stoupá, česká bikerka obsadila v závodu Světového poháru v cross country v La Bresse čtvrté místo a zaznamenala nejlepší výsledek v sezoně. V předchozích dvou dílech seriálu...  celý článek

Nash zahájila Světový pohár bikerek v cross country desátým místem

24.4.2016  9:08
Česká bikerka Kateřina Nash obsadila desáté místo v zahajovacím závodě Světového poháru v cross country na horských kolech. Start nového ročníku v australském Cairns nevyšel bronzovému...  celý článek

Bikerka Nash nepojede na mistrovství světa v cross country. Nechce

18.8.2015  21:43
Sedmatřicetiletá Kateřina Nash nebude z vlastního rozhodnutí startovat na mistrovství světa horských kol, jež začne ve Vallnordu v Andoře za dva týdny. V předběžné nominaci reprezentačního...  celý článek

Biker Cink byl na SP ve Windhamu desátý, Nash dojela patnáctá

9.8.2015  19:45, aktualizováno  22:21
Biker Ondřej Cink dojel v závodu Světového poháru cross country ve Windhamu v USA desátý a stejně jako před týdnem v Kanadě předčil Jaroslava Kulhavého. Olympijský vítěz obsadil až 32. místo a...  celý článek

Kulhavý není doma nejlepší, na republikovém šampionátu ho pokořil Cink

19.7.2015  17:48, aktualizováno  21:21
Jaroslav Kulhavý letos český titul v cross country horských kol nezískal, v Kutné Hoře startoval coby obhájce, avšak skončil druhý, když nestačil na Ondřeje Cinka. Závod žen vyhrála Karla...  celý článek

Kulhavý si triumfem v Brně upevnil vedení v poháru horských kol

11.7.2015  20:42
Vedoucí muž Světového poháru v cross country horských kol Jaroslav Kulhavý si dnes v Brně pojistil průběžné první místo i v Českém poháru. V pátém závodě seriálu vybojoval třetí vítězství a před...  celý článek

Světový pohár bikerů v Lenzerheide patřil Čechům: 1. Kulhavý, 3. Cink

5.7.2015  15:54, aktualizováno  17:52
Jaroslav Kulhavý vyhrál v Lenzerheide závod Světového poháru v cross country horských kol a i potřetí letos stanul na stupních vítězů. Po triumfu v Novém Městě na Moravě a třetím místě v...  celý článek

Souboj bikerek ovládla švýcarská blondýna, Češky na Vysočině neuspěly

24.5.2015  10:50, aktualizováno  17:06
Dělí je 19 let, na cílové čáře to byla jediná sekunda. Švýcarka Jolanda Neffová strávila celý závod žen při Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě ve společnosti norské veteránky...  celý článek

Mladý biker Nesvadba útočil v Novém Městě na desítku, dojel jedenáctý

25.5.2013  13:55, aktualizováno  17:46
Jen těsně za první desítkou dokončil český biker Jan Nesvadba závod Světového poháru do 23 let, který se konal v Novém Městě na Moravě. Jeho 11. příčka je nejlepším českým výsledkem v sobotním...  celý článek