Juventus FC

Po třech prohrách body. Lazio v dohrávce porazilo Veronu

19.2.2018  22:50
Fotbalisté Lazia Řím se po třech porážkách v italské lize dočkali vítězství. V 25. kole porazili 2:0 sestupem ohrožený Hellas Verona. Oba góly dal v rozmezí pouhých čtyř minut ve druhém poločase...

Juventus vyhrál turínské derby, Neapol se trápila s nováčkem

18.2.2018  15:44, aktualizováno  23:02
Posedmé nedostali gól, podeváté za sebou vyhráli. Juventus v 25. kole italské ligy zvládl i turínské derby a dál dotírají na vedoucí Neapol. Ta se natrápila proti nováčkovi z Ferrary, tým SPAL...

Inter srazil v Janově kuriózní gól, Barák s Janktem k bodům nepomohli

17.2.2018  15:30, aktualizováno  23:04
Jen dva ze tří českých fotbalistů zasáhli úvodního utkání 25. kola italské ligy, ale nakonec se radoval ten, který nenastoupil. Udine s Antoním Barákem a Jakubem Janktem podlehlo AS Řím 0:2....

Zdrcující závěr Realu proti St. Germain, Liverpool dal v Portu pět gólů

14.2.2018  20:15, aktualizováno  22:37
Real Madrid v úvodním osmifinále fotbalové Ligy mistrů doma inkasoval, ale díky dvěma gólům Cristiana Ronalda, trefě Marcela a strhujícímu závěru skóre proti Paris St. Germain otočil a vyhrál...

Někteří lidé jsou mimo, naštvaly kouče Juventusu reakce na remízu

14.2.2018  12:01
Jeho tým promrhal nadějně rozehraný zápas, trenéra fotbalistů Juventusu Turín však po úvodním osmifinále s Tottenhamem (2:2) naštvali vlastní fanoušci a jejich reakce. "Jestli si někdo myslel,...

Tottenham nezvládl úvod, přesto sahal po výhře. Pochettino: Jsem moc pyšný

14.2.2018  9:33
Po devíti minutách prohrávali fotbalisté Tottenhamu v úvodním zápase osmifinále Ligy mistrů na hřišti Juventusu už 0:2. Rozhodnuto? Ale kdeže! Svěřenci trenéra Mauricia Pochettina vyrovnali a ve...

Basilej nedokázala City čelit, Juventus promarnil slibný náskok

13.2.2018  20:30, aktualizováno  22:43
Manchester City v úvodním osmifinále fotbalové Ligy mistrů zvítězil v Basileji 4:0 a takřka jistě postoupí do čtvrtfinále. Naopak formalitou nebude odveta druhého úterního souboje, Juventus s...

Rozjetá Paříž vyzve nejistý Real. Jsme lepší než dřív, tvrdí Di María

13.2.2018  15:40
Loni v osmifinále Ligy mistrů vypadli s Barcelonou, přestože ji doma porazili 4:0. Po roce ve stejné fázi soutěže fotbalisté Paris St. Germain narazí opět na španělského giganta. „Jsme silnější...

Vaclík proti hvězdám, Real proti PSG. Začíná atraktivní jaro v Lize mistrů

12.2.2018  14:43
Z dvaatřiceti jich zbyla polovina - šestnáct nejlepších. Fotbalová Liga mistrů konečně nabírá grády. Začíná jarní vyřazovací fáze, od začátku nabitá zajímavými střety: Real Madrid vs. Paris St....

Udinese prohrálo s Turínem, Barákův gól neplatil

11.2.2018  17:31, aktualizováno  22:45
Fotbalisté Udinese prohráli v utkání 24. kola italské ligy na hřišti FC Turín 0:2. Skóre otevřel český záložník Antonín Barák, jeho branka však byla po konzultaci s videorozhodčím odvolána....

Neapol otočila duel s Laziem a pořád se drží před Juventusem

10.2.2018  17:48, aktualizováno  20:16
Až do 43. minutě fotbalisté Neapol s nebezpečným a nevyzpytatelným Laziem Řím prohrávali, ale pak ukázali, proč i po 24. kole vedou italskou ligu. Vyhráli 4:1 a po 24 hodinách se vrátili před...

Ze zmrazených Kaddáfího fondů dál proudí peníze do Libye

10.2.2018  8:39
Někdejší vůdce Libye Muammar Kaddáfí je už šest let po smrti a část jeho jmění je zmrazena na bruselských účtech. Server Politico však zjistil, že i přesto z nich putují miliony eur na účty v...

Juventus se po výhře ve Florencii dostal do čela italské ligy

9.2.2018  22:55
Fotbalisté Juventusu zvítězili ve 24. kole italské ligy ve Florencii na hřišti Fiorentiny 2:0 a vedou o dva body před Neapolí. Ta má ale zápas k dobru. Po nepovedeném úvodu zachránili favorita v...

Nakopl fanouška, dostal výpověď. Teď obránce Evra míří do West Hamu

7.2.2018  12:36
Od listopadu nemá kde hrát, protože ho z Marseille vyhodili. Za kopnutí fanouška dostal trest - do konce sezony nesmí nastoupit v evropských pohárech. Domácích soutěží se však Patrice Evra...

Juventus soupeře nešetřil a dal mu sedm gólů, Udine bere proti Milánu bod

4.2.2018  15:55, aktualizováno  5.2 22:51
Juventus Turín si sice parádně vylepšil skóre, když v utkání 23. kola italské ligy dal nebohému Sassuolu sedm gólů, ale pořád je druhý. Vedoucí Neapol na hřišti posledního Beneventa nezaváhala a...

Inter čeká na výhru už osm zápasů. Doma remizoval s Crotone

3.2.2018  23:06
Ta série se táhne už osm zápasů. Inter Milán v italské fotbalové zase nevyhrál. Domácí diváky ve 23. kola nepotěšila remíza 1:1 s Crotone. Za hosty odehrál posledních 5 minut český obránce...

Krejčí nezabránil porážce, za Udinese z Čechů nastoupil jen Jankto

28.1.2018  17:06, aktualizováno  23:01
Sotva přišel na hřiště, Boloňa dostala gól. Ladislav Krejčí po třech zápasech nastoupil v italské lize, jenže v 22. kole jeho tým prohrál na hřišti vedoucí Neapole. Výhru naopak slavili čeští...

Juventus využil dvojnásobnou přesilovku a vyhoupl se do čela

27.1.2018  22:39, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Juventusu Turín vedou - minimálně do neděle - italskou ligu. Ve 22. kole Serie A totiž zdolali Chievo na jeho hřišti 2:0. Oba góly padly až po dvou červených kartách pro domácí.

Nejbohatším klubem světa je Manchester United, Real předčil Barcelonu

23.1.2018  13:36
Manchester United obhájil pozici nejbohatšího fotbalového klubu světa, v minulém ročníku 2016/17 vydělal 676,3 milionu eur (asi 17,2 miliardy korun). Na druhé místo se v žebříčku poradenské...

Juventus zdolal Janov a dál ztrácí bod na vedoucí Neapol

22.1.2018  22:53
Fotbalisté Juventusu Turín v dohrávce 21. kola italské ligy doma zdolali FC Janov 1:0. Obhájce titulu na druhém místě tabulky udržel bodovou ztrátu na vedoucí Neapol.

Když Foggia vítá „tátu“ Zemana. Tady se zrodil kult českého trenéra

22.1.2018  10:28
Ani když uslyšel fanoušky z tribun skandovat své jméno, neprozářil jeho přísnou tvář náznak úsměvu. Jen se na chviličku otočil zády ke hřišti a spěšně jim pokynul. Emoce skoro na nule, aspoň to...

Dvakrát Müller, dvakrát Lewandowski. Pavlenka dostal od Bayernu čtyři góly

21.1.2018  17:23, aktualizováno  20:15
Fotbalový brankář Brém Jiří Pavlenka nezabránil porážce na hřišti Bayernu Mnichov. V 19. kole německé ligy od favorita čtyřikrát inkasoval a Werder, za který odehrál druhý poločas také Theo...

Češi z Udinese se neprosadili, Schick dostal jen šest minut. Vede Neapol

21.1.2018  17:05, aktualizováno  22:49
Žádná úspěšná česká neděle. V Itálii se tentokrát neprosadili Antonín Barák ani Jakub Jankto z Udinese, Patrik Schick za AS Řím na Interu nastoupil jen na šest minut a vůbec nehráli Ladislav...

Bude pokračovat Pavlenkova úžasná sezona? Začíná bundesligové jaro

12.1.2018  14:35
Ve známkování prestižního magazínu Kicker patří k elitě. Čelil druhému nejvyššímu počtu střel, přesto má nejlepší procentuální úspěšnost zákroků. Gólman Jiří Pavlenka si na podzim udělal v...

Macek je rád, že se uzdravil. Cremoně chce pomoct do Serie A

11.1.2018  11:27
Za celý podzim zasáhl jen do dvou prosincových zápasů Serie B, dohromady odehrál 27 minut. Roman Macek však hostování v Cremonese nelituje, zlínský fotbalový odchovanec a kmenový hráč Juventusu...

Pusťte nám Jankta, dáme 260 milionů a hráče, nabízí AC Milán

8.1.2018  13:59
Před rokem za něj AC Milán zaplatil v přepočtu téměř čtvrt miliardy korun, během ledna by paraguayského stopera Gustava Gómeze rád směnil s Udine za českého záložníka Jakuba Jankta a ještě...

Udine po Janktově akci vybojovalo bod na hřišti Chieva

5.1.2018  20:41, aktualizováno  22:59
Fotbalisté Udine přišli na hřišti Chieva o vítěznou sérii v italské lize. Ve 20. kole po pěti výhrách pouze remizovali v prvním utkání v novém roce 1:1. Domácí tým z Verony naopak bodoval po...

Barák s Janktem byli u výhry, Schick brzy střídal. Benevento prvně slaví

30.12.2017  14:33, aktualizováno  22:54
České duo Antonín Barák a Jakub Jankto nechybělo v sestavě Udine, které v 19. kole italské fotbalové ligy zvítězilo na hřišti Boloni 2:1. V základu nastoupil i Patrik Schick, avšak v dresu AS...

Barákův agent Nehoda: Nečekali jsme, že z Tondy bude po půl roce hvězda

29.12.2017  14:59
Byli téměř u poloviny z třiceti ligových gólů italského Udinese. Čeští parťáci Antonín Barák s Jakubem Janktem v Serii A září, jenže zatímco okolo mladšího Jankta létají velké kluby už několik...

Strmá cesta mladého fotbalisty Pennera: Dynamo - Sparta - Juventus

25.12.2017  8:59
Juventus a český fotbalový útočník Patrik Schick. Tohle spojení plnilo stránky novin na začátku letošního léta. Nakonec se přestup nepovedl, přesto v polovině července, o den později, co padl...

Barák opět zářil a Hamšík dobyl nesmrtelnost. Schick porážku nezvrátil

23.12.2017  17:06, aktualizováno  23:02
Lepšího střelce než českého reprezentanta Antonína Baráka v Udine nemají. Pátým a šestým gólem sezony sestřelil v předvánočním kole italské fotbalové ligy Veronu a gólem či asistencí se podílel...

Krok k nesmrtelnosti. Důležitější než góly je první místo, říká Hamšík

18.12.2017  11:14
Dries Mertens zaběhl za obranu, v pokutovém území si zpracoval milimetrový pas, s míčem se otočil a přihrál pod sebe. Marek Hamšík se z plného běhu ze 14 metrů trefil náramně pod břevno. Tak...

Juventus je po hladké výhře v Boloni druhý, AC Milán dostal tři góly

17.12.2017  15:50, aktualizováno  20:12
Juventus Turín v 17. kole italské ligy hladce vyhrál v Boloni 3:0 a vyšvihl se na druhou příčku tabulky od bod za Neapol. Oba elitní týmy přeskočily dosud vedoucí Inter Milán, které poprvé v...

Vachoušek okusil, jak se cvičí v Juventusu

26.3.2003  15:05
Praha Pestrá společnost se sešla na dnešním tréninku fotbalové reprezentace. V rohu stadionu se v ústraní připravovaly atletky USK Praha v čele s účastnicí dvou olympiád Hanou Benešovou, u střídaček...