John Henson

Ingram obstál proti Westbrookovi, Boston slaví po trefě s klaksonem

4.2.2018  20:23, aktualizováno  5.2 8:15
Nedělní souboje basketbalové NBA dělají ve Spojených státech předvoj pro Super Bowl, duely o čelo Východní konference tak vypukly už krátce po poledni. Vedoucí Boston horko těžko uhrál výhru s...  celý článek

Washington si poradil i s Torontem, Satoranský pomohl deseti body

2.2.2018  6:17, aktualizováno  9:59
Washington sice ztratil svou oporu Johna Walla, na jeho výsledcích v basketbalové NBA to však není znát. Bez kapitána totiž vyhrál všechny tři zápasy, ve čtvrtek doma přehrál Toronto 122:119....  celý článek

Toronto vstoupilo do nového roku vítězně, DeRozan velel 52 body

2.1.2018  5:48, aktualizováno  9:51
Tlak basketbalového Toronta na první pozici ve Východní konferenci NBA pokračuje. V novoročním hitu si poradilo s Milwaukee 131:127 po prodloužení. Novým osobním i klubovým rekordem 52 bodů se o...  celý článek

Spolehlivý Satoranský přispěl k triumfu nad New Orleans. Cleveland padl

20.12.2017  6:36, aktualizováno  10:38
Washingtonští basketbalisté si na domácí palubovce poradili s New Orleans 116:106, když zápas NBA vcelku bezpečně kontrolovali. Tomáš Satoranský patřil mezi klíčové náhradníky vítězného celku....  celý článek

Boston zůstal nejlepší, Cleveland vítězný. Střelu dne obstaral Barton

1.12.2017  6:16, aktualizováno  11:50
Boston zůstává v čele basketbalové NBA, pomohl si výhrou 108:97 nad tradičním soupeřem z Philadelphie. Nejdelší aktuální vítěznou sérii prodloužil Cleveland o desátý úspěch, v Atlantě zvítězil...  celý článek

Washington se Satoranským řádil, Golden State i Cleveland narazily

29.10.2017  22:52, aktualizováno  30.10 9:03
Basketbalový Washington dominoval v utkání NBA na palubovce Sacramenta a po výhře 110:83. Tomáš Satoranský za vítěze nastoupil na 17 a půl minuty ke třem bodům přidal čtyři asistence, dva...  celý článek

Harden nastřílel 42 bodů, triple-double mají Westbrook, Cousins i Jokič

4.2.2017  8:58, aktualizováno  16:54
Hlavní postavou pátečního zápasu NBA mezi Houstonem a Chicagem byl domácí rozehrávač James Harden, který nejprve poslal utkání do prodloužení a v něm rozhodl o vítězství domácích 121:117.  celý článek

San Antonio jako první ubránilo Davise a vyhrálo i třetí zápas

30.10.2016  9:14
Šampioni basketbalové NBA z Clevelandu uspěli i ve třetím utkání nové sezony. V sobotu porazili doma Orlando 105:99, nad kterým zvítězili už popatnácté za sebou. LeBron James k tomu přispěl 23...  celý článek

Teletovič v poslední vteřině dovršil obrat Phoenixu v Chicagu

8.12.2015  9:35
Těžká střela bosenského reprezentanta Mirzy Teletoviče v poslední vteřině rozhodla o výhře basketbalistů Phoenixu 103:101 na hřišti Chicaga. Hosté předtím v závěrečné čtvrtině zápasu NBA...  celý článek