Johannes Bö

Z tria Čechů dojel v hromadném závodě nejlépe osmý Šlesingr, vyhrál Bö

14.1.2018  12:00, aktualizováno  13:24
Hned trojice českých biatlonistů zasáhla do hromadného závodu v Ruhpoldingu. Mezi třicítkou nejlepších mužů Světového poháru se neztratil Michal Šlesingr, jenž dojel po bezchybném výkonu na...  celý článek

Kanibal, který už nekouše. Hraje se o Björndalenův olympijský start

13.1.2018  18:59
Ruhpolding (Od našeho zpravodaje) Dvakrát už loučení s biatlonovou kariérou zrušil. Ole Einar Björndalen ji chtěl završit na hrách v Pchjongčchangu. Ale tam jej Norové nemusí vůbec nominovat.  celý článek

Naděje ožívá. Měsíc před olympiádou se biatlonisté vracejí na pódium

11.1.2018  11:40
Jakmile proťali cíl a opřeli se vyčerpaně o hůlky, každý z nich se hned zahleděl na výsledkovou tabuli. A pořadí, které na ní viděli, se českým biatlonistům muselo náramně líbit. 2. Ondřej...  celý článek

Krčmář o jízdě za Böem: Jestli chci jezdit ve špičce, musím riskovat

11.1.2018  8:59
Po osmém místě ve stíhacím závodu v Oberhofu prohlásil: „Malý hlodavec ve mně je.“ Litoval tří desetin, které ho dělily od šestého místa a rozšířeného pódia. Toho se ale biatlonista Michal...  celý článek

Moravec se vrací na výsluní: Na stojácích jsem se cítil totálně jistě

10.1.2018  19:13
Už v Oberhofu se cítil dobře. „Jenže tam jsem si to ve stíhačce úplně zbytečně odpráskal na střelnici, kde jsem se nedokázal zkoncentrovat, jak bych měl,“ líčil biatlonista Ondřej Moravec....  celý článek

Fourcadovo gesto? Já se Norů nebojím, odpověděl francouzský šampion

8.1.2018  7:12
Oberhof (Od našeho zpravodaje) Dál sbírá jedno vítězství za druhým – v aktuální sezoně už se ve Světovém poháru radoval čtyřikrát. Přesto Martin Fourcade cítí, jak na něj především norští biatlonisté dotírají. Jak se čím dál...  celý článek

Francouzská neděle v Annecy. Fourcade porazil Böa a ovládl hromadný závod

17.12.2017  14:20, aktualizováno  15:25
V pátek i v sobotu se musel před uměním mladšího Johannese Thingnese Bö sklonit. Až v neděli se dočkal. Francouzský šampion posledních šesti sezon Martin Fourcade zvládl bezchybně nedělní...  celý článek

Bezchybná a spanilá jízda Johannese Bö. Krčmář si polepšil o dvanáct míst

16.12.2017  14:41
Johannes Bö řádí dál. Počtvrté v řadě a poosmnácté v kariéře slaví Nor vítězství ve Světovém poháru biatlonistů. Stejně jako v pátek triumfuje opět i na půdě krále králů Martina Fourcada. Z...  celý článek

Když francouzskou pevností Fourcade otřásá norský dobyvatel Bö

16.12.2017  9:29
Trefil všech pět ran vleže, bezchybný byl i vstoje. Ještě před rokem by se nejspíš otočil k fanouškům a vítězně zaťal pěst. V pátek nikoliv. Francouzský biatlonista Martin Fourcade pelášil do...  celý článek

Nadvláda pokračuje. Sprint opět vyhrál Johannes Bö, Češi zaostali

15.12.2017  13:58, aktualizováno  16:34
Narušil dominanci domácích reprezentantů. Johannes Thingnes Bö ovládl v letošní sezoně podruhé nejkratší biatlonový závod. Ve francouzském Annecy suverénně předčil i domácího Martina Fourcada,...  celý článek

Záblesky naděje. Ale pak jsem se na střelnici příliš klepal, říkal Krčmář

9.12.2017  14:34
Hochfilzen (Od našeho zpravodaje) Mrzlo, hustě chumelilo i foukalo, na střelnici v Hochfilzenu chybovali při první ležce stíhacího závodu i takoví velikáni jako Martin Fourcade a Johannes Bö, mnohé chyby kupili další. A pak sem...  celý článek

Stíhačce v Hochfilzenu kraloval Johannes Bö, Krčmář dojel na 25. místě

9.12.2017  12:10, aktualizováno  13:29
Až do poslední střelby se stíhací závod biatlonistů v Hochfilzenu nesl v duchu otázky: Johannes Thingnes Bö, či Martin Fourcade? Závěrečná stojka musela rozhodnout. Zatímco Nor při ní pálil...  celý článek

Tarjei Bö porazil Fourcada o 7 desetin. Češi až ve čtvrté desítce

2.12.2017  14:30, aktualizováno  16:14
Od roku 2013 úvodnímu sprintu Světového poháru v Östersundu vládl jediný muž. Jeho jméno není žádným překvapením – Martin Fourcade. A i tentokrát se ve Švédsku dlouho zdálo, že biatlonová...  celý článek

Špatný start mužského týmu biatlonistů. Vyladí opět formu na vrchol?

1.12.2017  11:57
Michal Krčmář hned prvními dvěma ranami, po nichž mu terče nezbělaly, odstřelil své ambice. Celkem nabral v závodě chyb dokonce pět! To Ondřej Moravec sice skolil 19 z 20 terčů, zato ten běh!...  celý článek

Moravec při závěrečném sprintu doběhl sedmý, zvítězil Johannes Bö

17.3.2017  16:15, aktualizováno  18:06
Závěrečný sprint Světového poháru v norském Oslu ovládl domácí reprezentant Johannes Bö před Martinem Fourcadem z Francie a Antonem Šipulinem, jenž startoval až s číslem 106. Ondřej Moravec...  celý článek

Moravec dojel ve stíhačce čtvrtý. Fourcade má další malý glóbus

11.3.2017  11:37, aktualizováno  13:38
Po druhém místě v pátečním sprintu útočil Ondřej Moravec i v sobotním stíhacím závodu biatlonistů ve Světovém poháru v Kontiolahti na další stupně vítězů. Ještě do posledního kola vjížděl na...  celý článek

Hromadný závod ovládl Němec Schempp, Šlesingr dojel třináctý

19.2.2017  13:45, aktualizováno  15:51
Německou dominanci na světovém šampionátu v Hochfilzenu potvrdil v závěrečném závodě s hromadným startem Simon Schempp, jenž si dojel pro premiérový titul mistra světa. Stříbro slaví Johannes Bö...  celý článek

Dramatický sprint ovládl Němec Doll, Moravcovi těsně uniklo pódium

11.2.2017  13:59, aktualizováno  16:44
Poslední rána celého závodu. Právě ta dělila Ondřeje Moravce od zisku medaile z mistrovství světa v Hochfilzenu. Po famózním běžeckém výkonu v posledním kole končí český reprezentant ve sprintu...  celý článek

Norové a trenére, však uvidíte, varoval Fourcade. Pomstil se triumfem

3.12.2016  9:58
Připadal si oklamán a zrazen. A tak francouzský biatlonista Martin Fourcade ve čtvrtek odpověděl. Na trati. Vítězstvím.  celý článek

Poslední závod v Oslu ovládl Bö, bronz má Björndalen. Češi bez medaile

13.3.2016  15:57, aktualizováno  17:16
Biatlonista Martin Fourcade na historické páté zlato ze světového šampionátu nedosáhl. Ve finiši závodu s hromadným startem ho předstihl Johannes Bö, třetí skončil legendární Ole Einar...  celý článek

Šlesingr doběhl stíhačku šestý. Mrazivý podnik v USA vyhrál Fourcade

12.2.2016  17:25, aktualizováno  20:23
Pouze jednou sestřelil všech pět terčů, přesto nepřesná muška nepřipravila Michala Šlesingra o výborný výsledek. Český biatlonista doběhl ve stíhacím závodě v Presque Isle na šestém místě. Závod...  celý článek

Šlesingr čtrnáctý, Moravec nemocný, sprint v USA ovládl Johannes Bö

11.2.2016  16:25, aktualizováno  18:08
Čeští biatlonisté se ve sprintu Světového poháru v americkém Presque Isle do elitní desítky neprobojovali. Nejlepší byl čtrnáctý Michal Šlesingr, Michal Krčmář dojel devětadvacátý, Tomáš Krupčík...  celý článek

Stíhačku v Anterselvě ovládl Rus Šipulin. Krčmář poskočil na 13. místo

23.1.2016  15:19, aktualizováno  16:30
Biatlonové Anterselvě vládnou Rusové. Další úspěch do jejich medailové kolekce přidal ve stíhacím závodu Anton Šipulin, který v souboji gigantů porazil jak vítěze sprintu Schemppa, tak Johannese...  celý článek

Fourcadové jako Böové? Ne, druhou sourozeneckou slávu překazil Moravec

13.3.2015  12:52
Co může být víc než dostat se na mistrovství světa na stupně vítězů? Ocitnout se tam se sourozencem! V sobotním biatlonovém sprintu to dobře poznali vítězný Johannes a bronzový Tarjei Bö. Ve...  celý článek

Šlesingr skončil ve sprintu desátý. Trenér Rybář se zlobil na Soukupa

17.1.2015  15:46, aktualizováno  16:07
Běžecky patřili čeští biatlonisté ve sprintu v Ruhpoldingu k nejlepším, jenže chyby na střelnici je připravily o vyšší umístění. Nejspokojenější může být Michal Šlesingr - skončil desátý. Třetí...  celý článek

České biatlonisty ve větru zradila střelba, v Kontiolahti znovu slaví Bö

16.3.2014  11:29, aktualizováno  15:46
Nepříjemný vítr + nepřesná střelba = ve stíhacím závodě v Kontiolahti čeští biatlonisté na přední pozice nedosáhli. Ondřej Moravec skončil po deseti chybách na 42. místě, Jaroslav Soukup obsadil...  celý článek

Tři desetiny od stupňů. Moravec skončil ve sprintu v Kontiolahti čtvrtý

15.3.2014  13:28, aktualizováno  14:16
Bezchybně odstřílel, rychle mu jely lyže a dlouho útočil na stupně vítězů. Nakonec skončil český biatlonista Ondřej Moravec těsně za nejlepšími - ve druhém sprintu v Kontiolahti byl trojnásobný...  celý článek

„Ten druhý“ Bö o cílech nemluví. Jen Santa Claus ví, říká biatlonista

16.12.2013  13:51
V květnu skončil po projížďce na horském kole v kotrmelcích. Zlomil si klíční kost a nešťastně vrtěl hlavou: "Zranit se na začátku přípravného období je opravdu smůla." Tréninkové manko však,...  celý článek

Moravec klesl z druhého na dvanácté místo. Suverénem víkendu byl Bö

15.12.2013  14:20
Pozici na stupních vítězů, která mu patřila po sprintu, Ondřej Moravec ve stíhacím závodě biatlonistů v Le Grand Bornard nenavázal. Se dvěma chybami na střelnici klesl na 12. místo. Suverénem...  celý článek