Jessica Foxová

Přindiš vyhrál jako první český kajakář slalomový Světový pohár

9.9.2017  12:54, aktualizováno  18:19
Vít Přindiš se stal jako první český kajakář celkovým vítězem seriálu Světového poháru. V závěrečném podniku vodních slalomářů v Seu d'Urgell skončil šestý, Jiří Prskavec dojel třetí. Závod...  celý článek

Vodní slalomáři i další sportovci se prali s Vltavou a laserovou střelnicí

13.6.2017  19:51
Diváci na náplavce na pražském Rašínově nábřeží měli povyražení: při exhibičním závodu s biatlonovou střelbou se po Vltavě proháněli elitní vodní slalomáři, kteří se v české metropoli chystají...  celý článek

Kajakářka Kudějová skončila druhá na Australian Open

19.2.2017  17:07
Kajakářská mistryně světa Kateřina Kudějová skončila druhá na Australian Open. Česká vodní slalomářka nestačila na olympijském kanálu v Penrithu jen na domácí hvězdu Jessicu Foxovou, která po...  celý článek

Deblkanoisté Karlovský s Jáněm byli ve finále Světového poháru čtvrtí

11.9.2016  13:39, aktualizováno  14:17
Těsně pod stupni vítězů skončili čeští deblkanoisté při finále Světového poháru ve slovinském Tacenu. Ondřej Karlovský s Jakubem Jáněm obsadili čtvrté místo, Tomáš Koplík s Jakubem Vrzáněm byli...  celý článek

Čtyři čeští kajakáři ovládli závod SP v Troji, vyhrál Prskavec

3.9.2016  12:29, aktualizováno  16:46
V mistrovství Česka se proměnil finálový závod kajakářů na Světovém poháru vodních slalomářů v pražské Troji. Zvítězil bronzový olympionik Jiří Prskavec před Ondřejem Tunkou, Vavřincem Hradilkem...  celý článek

Mladá princezna z peřejí. K trůnu chybí jen zlato z olympijských her

3.9.2016  8:00
Když pozdravila lámanou češtinou, nebyla to jen upřímná snaha o slušnost vůči hostitelské zemi. Praha pro ni znamená daleko víc. „Jedno z mých nejoblíbenějších měst,“ říká Jessica Foxová,...  celý článek

Komentování Hradilka neskutečně vyšťavilo. Už se těší na vodu

2.9.2016  11:00
Když byl v žertu představen jako televizní komentátor, náladu nekazil a opáčil: „Vidíte, takhle ode mě nikdo nemusí nic čekat.“ Ale už je to minulost. Aspoň na nějakou dobu ano. Vavřinec...  celý článek

Kajakář Prskavec je mistrem světa, kanoistka Hošková vybojovala stříbro

20.9.2015  15:36, aktualizováno  19:39
Český kajakář Jiří Prskavec vybojoval v Londýně svůj prvním titul mistra světa ve vodním slalomu. Třicetiletá kanoistka Kateřina Hošková získala stříbro v její neolympijské kategorii.   celý článek

Bylo mi špatně. A teď to ve mně buší, líčí Kudějová. Má zlato i státnice

19.9.2015  18:39
Londýn (Od našeho zpravodaje) Sesazená mistryně světa Jessica Foxová ještě vyjížděla své zklamání v „bazénku“ za cílem. Nová mistryně světa Kateřina Kudějová už měla na krku zlatou medaili a vzbuzovala dojem, že jí potrvá...  celý článek

Nevím, jestli budu pokračovat, řekla po šampionátu veteránka Hilgertová

22.9.2014  7:33
Jessica Foxová, tedy dcera ženy, s níž kdysi bojovala o olympijské medaile, připravila Štěpánku Hilgertovou na mistrovství světa ve vodním slalomu v americkém Deep Creeku o stupně vítězů. Přesto...  celý článek

Nestárnoucí Hilgertová: v 46 letech je čtvrtá ve finále mistrovství světa

21.9.2014  16:21, aktualizováno  20:42
Kajakářka Štěpánka Hilgertová postoupila i v 46 letech do finále mistrovství světa ve vodním slalomu a vyválčila v něm skvělé čtvrté místo. Od bronzové pozice Němky Pfeiferové ji v americkém...  celý článek

Hošková skončila na MS čtvrtá, čeští kanoisté se do finále nedostali

20.9.2014  15:56, aktualizováno  22:50
Pro české vodní slalomáře zůstává na světovém šampionátu v americkém Deep Creeku semifinále zakleté. Po kajakářích neuspěli ani kanoisté, do finále se neprobil nikdo z tria Michal Jáně, Jan...  celý článek

Kanoistka Hošková skončila na SP v Seu čtvrtá, Přindiš neprojel branku

2.8.2014  15:13
Nejlepší český výsledek úvodního finálového dne na Světovém poháru ve vodním slalomu v Seu d'Urgell má na svědomí kanoistka Kateřina Hošková, jež dojela na čtvrtém místě. V neolympijském závodě...  celý článek

Hilgertová zahájila olympijský rok výhrou na mistrovství Oceánie

25.2.2012  16:25
Kajakářka Štěpánka Hilgertová vyhrála otevřený šampionát Oceánie ve vodním slalomu, které se koná v místě jednoho z jejích dvou olympijských triumfů, areál v Penrithu poblíž Sydney.   celý článek