Jekatěrina Bobrovová

Ruská krasobruslařka Jekatěrina Bobrovová (*28. 3. 1990) tvoří taneční pár s Dmitrijem Solovjovem

Olympionici Mansourová a Češka po zkaženém krátkém tanci na ME končí

19.1.2018  15:08, aktualizováno  15:24
Olympionici Cortney Mansourová a Michal Češka po pokaženém krátkém tanci nepostoupili na mistrovství Evropy v krasobruslení mezi finálovou dvacítku, kterou v sobotu čekají volné tance. Zaostali...  celý článek

Tance na krasobruslařském ME ovládli Francouzi Papadakisová a Cizeron

28.1.2017  17:01, aktualizováno  17:44
Soutěž tanečních párů na mistrovství Evropy v Ostravě ovládli francouzští krasobruslaři Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron, kteří tak navázali na své triumfy z předešlých dvou let....  celý článek

Český pár Kuzmichová, Sinicyn nepostoupil na ME do volné jízdy

26.1.2017  16:48, aktualizováno  17:05
Taneční pár Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn na mistrovství Evropy v Ostravě do sobotních volných jízd nepostoupil, čeští krasobruslaři obsadili v krátkém programu 26. místo. První část...  celý článek

Mapa meldonia: Jen východ Evropy, dva afričtí seveřané a zápasník Novák

14.4.2016  12:49
Meldonium. Zakázaná látka, která od začátku letošního roku hýbe sportovním světem. Dlouho se českému sportu vyhýbala, až zápasník Petr Novák ji dotáhl do Česka. Jinak je to ale záležitost spíše...  celý článek

Papadakisová a Cizeron obhájili světový titul v tancích na ledě

1.4.2016  7:16
Francouzští krasobruslaři Gabriella Papadakisová a Guillaume Cizeron zvládli úspěšně obhajobu titulu mistrů světa v tancích na ledě. Po světovém rekordu ve volném tanci vyhráli v součtu o více...  celý článek

Meldonium ničí ruské sportovní hvězdy. Jefimovové hrozí doživotní trest

17.3.2016  8:58, aktualizováno  10:10
Další ruská sportovní hvězda byla pozitivně testována na nově zakázanou látku meldonium. Pro úřadující mistryni světa na trati 100 metrů prsa Julii Jefimovovou může mít dopingový nález fatální...  celý článek

Největší českou nadějí na krasobruslařském ME bude Březina

26.1.2016  11:37
Michal Březina bude tradičně největší českou nadějí na krasobruslařském mistrovství Evropy, které začne ve středu v Bratislavě. Patří do okruhu závodníků, kteří by se měli za favoritem Javierem...  celý článek

Krasobruslaři Kubová a Novák nepostoupili na MS do volných tanců

28.3.2014  8:34
Čeští krasobruslaři Gabriela Kubová a Matěj Novák skončili v krátkém tanci na mistrovství světa sedmadvacátí a postup do finálové dvacítky pro volné tance jim unikl. Po úvodní části soutěže v...  celý článek

Davisová a White získali ve světovém rekordu olympijské zlato v tancích

17.2.2014  19:35, aktualizováno  19:48
Meryl Davisová a Charlie White jsou prvním americkým tanečním párem, který vybojoval zlaté olympijské medaile. Po krátkém tanci vytvořili světový rekord i v tom volném a obdrželi celkovou známku...  celý článek

Březinová na krasobruslařském ME postoupila, Myslivečková a Brown končí

15.1.2014  16:51, aktualizováno  22:18
Krátký program žen na krasobruslařském mistrovství Evropy vyšel nejlépe Ruskám. Vyhrála Adelina Sotnikovová před Julií Lipnickou. Ze třetího místa bude v pátek na šestý evropský titul útočit...  celý článek

Budapešťské ME je pro Březinu a Vernera příprava na Soči i šance na úspěch

14.1.2014  11:51
Generálkou na olympijskou soutěž v Soči, ale také velkou akcí s největší šancí na medaili bude pro české krasobruslaře Michala Březinu a Tomáše Vernera mistrovství Evropy. Kontinentální...  celý článek

Krasobruslaři Davisová a White jsou podruhé mistry světa v tancích

16.3.2013  23:16
Američtí krasobruslaři Meryl Davisová a Charlie White podruhé v kariéře získali světový titul v kategorii tanečních párů. Na šampionátu v kanadském Londonu v konečném součtu porazili o 4,52 bodu...  celý článek

Po krátkém tanci vedou na MS Američané. Myslivečková a Brown neuspěli

15.3.2013  7:42
Americký pár Meryl Davisová a Charlie White vyhrál krátký tanec na mistrovství světa v krasobruslení v kanadském Londonu. Čeští reprezentanti Lucie Myslivečková a Neil Brown skončili v úvodní...  celý článek

Evropské taneční zlato se vrací do Ruska, český pár byl čtrnáctý

25.1.2013  21:53
Ruský taneční pár Jekatěrina Bobrovová a Dmitrij Solovjov využil absence obhájců titulu Nathalie Péchalatové a Fabiana Bourzata z Francie a v Záhřebu slaví své premiérové zlato z mistrovství...  celý článek

Krasobruslařské ME v Záhřebu odstartovalo, vládnou mu ruské páry

23.1.2013  17:20, aktualizováno  22:08
První den na mistrovství Evropy v krasobruslení v Záhřebu patřil ruským párům. Krátký program sportovních dvojic opanovali Taťjana Volosožarová a Maxim Traňkov, v tanečních párech vedou po...  celý článek

Pechalatová a Bourzat obhájili zlato, soutěž žen vede na ME Kostnerová

27.1.2012  18:40, aktualizováno  22:40
Francouzští krasobruslaři Nathalie Pechalatová a Fabian Bourzat se vyrovnali s ruským tlakem a na evropském šampionátu v anglickém Sheffieldu obhájili zlaté medaile v tancích na ledě. Za nimi se...  celý článek